Skocz do zawartości
Gość cfg

Dobry skrypt sklepu internetowego

Polecane posty

Witam, chciałem zwrócić uwagę na naszą ofertę dotyczącą projektowania sklepów internetowych.

 

To co odróżnia nas od konkurencji:

1. z zaprzyjaźnioną firmą prowadzimy sklep internetowy z kawami: delizia.pl - oferujemy rozwiązania z których sami korzystamy

2. oferujemy kompleksową obsługę graficzną (projekty graficzne stron, loga, animacje flash, projekty wizytówek, plakatów, katalogi pdf)

3. oferujemy kompleksowe wsparcie reklamowe i marketingowe (pozycjonowanie, obsługa kampanii adwords, doradzamy gdzie i jak się reklamować, które sposoby są najkorzystniejsze dla danej branży)

4. zajmujemy się projektowanie użyteczności sklepów internetowych

5. oferujemy możliwość integracji naszego oprogramowania e-store z programami magazynowymi Subiekt GT i WF-Mag

6. dzięki specjalnie zaprojektowanemu integratorowi, możemy ulepszyć dowolny sklep oparty o oscommerce (przeniesienie bazy produktów i klientów) do naszego oprogramowania

 

Niedawno wyszła kolejna wersja naszego oprogramowania e-store 3.0, jest to profesjonalnie przebudowana, dostosowana do polskich warunków oraz spolszczona komercyjna wersja systemu opencart.

 

Jeśli chodzi o dyskusję, który system sklepu jest najlepszy / najgorszy - nie da się tego określić. To powinni oceniać indywidualnie klienci, każdy klient ma różne potrzeby i wymagania, różny budżet, dla każdego coś innego, tak jak z samochodami - jeden woli pick-upa a drugi auto sportowe.

 

W Polsce jest wiele firm oferujących porządne oprogramowanie sklepu internetowego, poza samym systemem nie zapominajmy, że ważne jest też podejście danej firmy do klienta oraz wiedza na tematy związane z e-commerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

 

 

Odświeżę nieco temat, bo jestem ciekaw opini o firmie o której mało tu było mówione. 

 

Mianowicie chodzi o Goshop. Czy jakość wykonywanego przez nich oprogramowania jest adekwatna do ceny, którą sobie za nie życzą. 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm

 

A co polecacie do sklepu, który początkowo będzie liczył 100-200 produktów(obuwie sportowe)? Wymagań nie mam dużych:

- płatności dotpay/paypal

- integracja z allegro

- integracja z porównywarkami cen(ceneo/skapiec i nokaut wystarczą)

 

Nie podaję oczywiście podstawowych wymagań dotyczących produktów, zamówień itp. bo w większości skrypty są podobne w tej kwesti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci oprogramowanie taushop.pl

 

Nie będę tutaj zachwalał produktu, nie musisz go wybierać, ale zapraszam do testowania. Sklep do tej pory nie spotkał się z negatywnymi opiniami Klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum, jest to mój pierwszy post dlatego przedstawię się. Nazywam się Mariusz Kędziora. Myślę o otwarciu sklepu internetowego z odzieżą "miejską", coś na kształt skate-shopu. Jakie oprogramowanie w rozsądnej cenie polecacie? Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o oprogramowaniu taushop.pl?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu: przeczytałeś ten wątek i poprzedni (do którego jest link w tym wątku) odnośnie skryptów sklepu internetowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu: przeczytałeś ten wątek i poprzedni (do którego jest link w tym wątku) odnośnie skryptów sklepu internetowego ?

 

Owszem przeczytałem, jednak trudno czegokolwiek sensownego się dowiedzieć z tego potoku nieuporządkowanych wypowiedzi. Chodziło mi raczej o jakąś zwięzłą logiczną poradę. Jednak rozumiem, że specyfika otwartego forum nie pozwala na uzyskanie jakiejś sensownej wiedzy, gdyż każdy reklamuje swoje i może napisać cokolwiek. Pozostaje chyba samodzielne sprawdzenie ofert i liczenie na łut szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, jak widzę temat "umarł" na moim ostatnim poście, dlatego postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem na polu doboru odpowiedniego oprogramowania sklepu internetowego. Posiadam już gotowe oprogramowanie, z którego jestem zadowolony, stąd przypuszczam, że moje uwagi mogą być dla kogoś pomocne. Na początek chciałem zaznaczyć, że z przyczyn oczywistych nie byłem w stanie przetestować wszystkich dostępnych na rynku opcji, jest ich naprawdę dużo i podejrzewam, że żaden śmiertelnik nie jest w stanie tego zrobić. Jednakowoż nad odpowiednim wyborem spędziłem naprawdę dużo czasu i znakomitą większość sklepów było mi dane przetestować. Zatem do rzeczy.

 

Wybrałem oprogramowanie Taushop, o które zresztą pytałem kilka postów wyżej, odpowiedzi nie otrzymałem, jednak poszukałem trochę w sieci i dowiedziałem się wszystkiego. Co mnie przekonało do tego oprogramowania? Przede wszystkim opinie użytkowników, ponieważ wychodziłem z założenia, że nawet najlepiej stworzona oferta, czy dobre demo nie są w stanie zastąpić prawdziwej relacji osób, które pracują z oprogramowaniem na co dzień. Na tym polu nie spotkałem żadnych negatywnych komentarzy co było dla mnie ważne.

 

Po za tym bardzo ważne były dla mnie dwie kwestie, po pierwsze integracja Allegro, z tych rozwiązań, które testowałem Taushop miał tą integrację najdoskonalszą, łącznie z przyjmowaniem zamówień w panelu sklepu, czego nie miał żaden inny sklep. Drugą kwestią było indywidualne podejście do klienta, miałem kilka wymagań niedostępnych w standardowych wersjach oprogramowań. Na stronie Taushop była deklaracja o dostosowaniu sklepu do indywidualnych potrzeb co w praktyce okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż moje dodatkowe wymagania zostały wykonane bez dodatkowych opłat! Oczywiście do tego sklep charakteryzował się przejrzystością i szybkością działania co również było dla mnie istotne.

 

Sklep użytkuje intensywnie od kilku dni i jestem pod dużym wrażeniem jego działania. Gdyby ktoś był zainteresowany innymi moimi spostrzeżeniami chętnie odpowiem. Polecam też stronę: http://taushop.pl

 

Pozdrawiam

Mariusz Kędziora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączę się do tematu. Dla jednego z naszych klientów szukamy skryptu sklepu z pełną (automatyczną) synchronizacją z subiektem.

 

Wymagania klienta:

 

- Pełna integracja z subiektem (tak jak wyżej napisałem, sklep powinien posiadać autorskie oprogramowanie do synchronizacji)

- Stworzenie grafiki do sklepu

- Integracja z allegro

- Wbudowana możliwość wysyłania SMSów do klientów (smsapi)

- Zintegrowane płatności internetowe (dotpay/przelewy24/platnosci.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżając nieco temat zapraszam do przetestowania Naszej wersji demo: http://demo.taushop.pl

 

Jeśli chcesz, aby Twój sklep czymś się wyróżniał spośród tysięcy szablonowych sklepów, zapraszamy do współpracy. Aktualnie obowiązuje cena promocyjna.

Edytowano przez taushop_pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

ze swojej strony polecam Shopera 5, ciekawe rozwiązania w najnowszej wersji,

 

Mogę też zaoferować autorskie rozwiązanie oparte na Zend Framework,

 

no chyba że wolisz GPL ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Osobiście nie korzystałem, ale widziałem demo, całkiem nieźle się przedstawiają, warto je wziąć pod uwagę: nieco słabszy idea4cms i lepszy ideashop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

jestem z Lublina.Mam nadzieje,ze nie lamie netykiety,ale poprosze mamuśke o kontakt na mejla okiej@o2.pl w sprawie sklepu internetowego opartego na kqs.

Pozdrawiam

jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

jestem z Lublina.Mam nadzieje,ze nie lamie netykiety,ale poprosze mamuśke o kontakt na mejla okiej@o2.pl w sprawie sklepu internetowego opartego na kqs.

Pozdrawiam

jacek

Sorry za OT, ale odnośnie mamuśki:

Ostatnio aktywny: lis 16 2011 22:49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to firma sStore w 2010 roku przepisała oprogramowanie sklepu i wydała całkiem nową i fajną wersję skryptu. Sklep internetowy sStore można chyba przetesować za darmo na ich stronie http://sstore.pl/new_store.php . Sam prowadzę sklep pod adresem http://mmastyle.pl i jestem zadowolony z funkcjonalności oprogramowania, pomocy technicznej i profesjonalizmu firmy, a jeszcze do tego taka niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to firma sStore w 2010 roku przepisała oprogramowanie sklepu i wydała całkiem nową i fajną wersję skryptu. Sklep internetowy sStore można chyba przetesować za darmo na ich stronie http://sstore.pl/new_store.php . Sam prowadzę sklep pod adresem http://mmastyle.pl i jestem zadowolony z funkcjonalności oprogramowania, pomocy technicznej i profesjonalizmu firmy, a jeszcze do tego taka niska cena.

 

sstore kiedys zaslynelo z tego ze sprzedaje pod swoją marką przerobionego oscommerca jako własne zamknięte oprogramowanie komercyjne na własnej licencji. Było to oczywiście złamanie licencji GPL.

 

http://forum.webhelp.pl/forum-ogolne/firma-sstore-pl-lamie-licencje-gpl-ich-sklep-to-oscommerce-t218431.html

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skryptów jesto bardzo dużo, jako pozycjoner moge wskazać kilka:

 

prestashop

zstudio

kqs (ale chyba na wymarciu)

gekosale

 

zawsze można zapytać na forum pozycjonerskim ;)

 

Nie polecam: iai, shopera, sote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

czy ktos z Was może cos napisac o Joomshoping.Mam zamiar postawic malutki sklepik,100-200 artykulow.Quick Cart odpada,bo w wersji darmowej nie ma stanow magazynowych,co dla mnie starego stacjonarnego sklepikarza dyskwalifikuje ten produkt zupelnie.JS sciagnalem,zainstalowalem na kompie i wydaje sie ,ze na poczatek moze byc.Zanim pojawie sie z nim w sieci ,to pewnie bede musial znalezc kogos ,kto to przejrzy,ale Wasze opinie dotyczace tego wynalazku,zwlaszcza jezeli chodzi o bezpieczenstwo,wydajnosc i.t.p bardzo mile widziane.

Pozdrawiam

jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×