Skocz do zawartości
Freev

Hosting + Domena pod małą stronę

Polecane posty

Dzień dobry.

Szukam hostingu z domeną .pl pod małą stronę koła łowieckiego, na stronę będą głównie zdjęcia, więc 500 MB powierzchni powinno śmiało wystarczyć. Co do transferu to nie jestem pewien, myślistwo raczej nie jest aż tak popularne, żeby ściągało tłumy, ale nie chcę, żeby na stronie występował błąd bo transfer się skończył.

Strona została napisana w PHP i używa MySQL. Nie znam się na hostingach więc się pytam się was jaki hosting będzie tu najlepszy.

Strona działała by dobrze na darmowym hostingu, ale ma to być poważna strona i nie może wystąpić żaden błąd albo przeciążenie serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do MasterNET.pl, serwer CLASSIC za jedyne 61,-zł brutto powinien sprostać wymaganiom, w każdej chwili jest możliwość przejścia na wyższą opcję, gdy zacznie brakować transferu można z poziomu panelu Klienta go zwiększyć na zasadzie redukcji ważności usługi.

Rejestracja domeny .pl 12zł netto, a przedłużenie tylko 45zł netto.

 

W wypadku pytań lub niejasności proszę o kontakt.

 

MasterNET.pl

Szczepanik Adrian

ul. Wybickiego 16/6

31-261 Kraków

NIP: 945-199-42-89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.

Szukam hostingu z domeną .pl pod małą stronę koła łowieckiego, na stronę będą głównie zdjęcia, więc 500 MB powierzchni powinno śmiało wystarczyć. Co do transferu to nie jestem pewien, myślistwo raczej nie jest aż tak popularne, żeby ściągało tłumy, ale nie chcę, żeby na stronie występował błąd bo transfer się skończył.

Strona została napisana w PHP i używa MySQL. Nie znam się na hostingach więc się pytam się was jaki hosting będzie tu najlepszy.

Strona działała by dobrze na darmowym hostingu, ale ma to być poważna strona i nie może wystąpić żaden błąd albo przeciążenie serwera.

 

W sumie każdy porządny dostawca spełni oczekiwania, zapraszam do zapozniania się z ofertą IONIC.pl - 14 dni test free :) + domena za złotówkę po opłaceniu konta na rok (od 60 zł netto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W http://linuxpl.com

 

Za 48,80 zł/rok otrzymujesz 2 GB oraz 20 GB transferu na miesiąc.

Darmowa domena .info.

Darmowy SSH.

Panel DA.

 

Pamiętaj jeżeli zdecydujesz się na zakup hostingu jako polecającego wpisz nick: kermit

Ciebie to nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MasterNET domena .pl 12zł(45zł odnowienie) netto a domena .pl z polskimi znakami 12zł(15zł odnowienie). Tak jakoś dziwnie tanio za przydłużenie, gdzie jest w tym haczyk? Czy będę musiał kupić też zwykłą domenę .pl czy mogę wykupić jedynie tą domenę i używać tak jak zwykłą domenę .pl?

Mam nadzieje że chodzi tylko o to, że trzeba ten plugin zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W MasterNET nie ma żadnych haczyków :) Wszystko masz na ich stronie wyjaśnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W MasterNET domena .pl 12zł(45zł odnowienie) netto a domena .pl z polskimi znakami 12zł(15zł odnowienie). Tak jakoś dziwnie tanio za przydłużenie, gdzie jest w tym haczyk? Czy będę musiał kupić też zwykłą domenę .pl czy mogę wykupić jedynie tą domenę i używać tak jak zwykłą domenę .pl?

Mam nadzieje że chodzi tylko o to, że trzeba ten plugin zainstalować?

 

Nie ma w tym nic dziwnego, poprostu MN mniej zarabia na przedłużeniu i ma niższą stawkę z powodu ilości zarejestrowanych domen niz inni partnerzy consultingservice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zamieszczę Twoją WWW w swoich zasobach, zajmę się też aktualizacjami jeśli to będzie konieczne, chyba że zrobisz odpowiedni PA. Mam kilka serwerów w porządnych firmach, za usługę chcę tylko drobną reklamę bądź mailing do userów portalu - chyba że dzika. Zresztą zaciekawiło mnie myślistwo, chętnie włączę się do grona entuzjastów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie wybrałeś to zapraszam do przetestowania konta EasyPack/EasyPack+ z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 42,70/68,32 zł brutto rocznie dostaniesz 2/4GB pojemności i 5/10GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby. Jeśli będziesz zadowolony z naszych usług możesz skorzystać z programu partnerskiego polecając nasze usługi jednocześnie zbierając pieniążki np. na kolejne przedłużenie.

 

W opcji EasyPack+ otrzymasz rejestrację domeny .pl gratis a jej przedłużenie to 63,44 zł za rok.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TheArt dziękuję, ale będę musiał odmówić. Strona nawiązuje do myślistwa, jednak głównie jest stroną domową koła łowieckiego, działa na moim skrypcie a osoba dla której stworzyłem tą stronę chce, aby wykonać wszystko solidnie. Co do hekko to miałem już kupować EasyPack+ jednak nabrałem niechęci po tym jak nie mogłem się doprosić o ujawnienie mi ceny za przedłużenie.

Aktualnie zastanawiam sie nad MasterNET.

Jak chcę sprawdzić domenę i wpisuję z polskimi znakami to wyskakuje mi, że "Nazwa domeny zawiera niedozwolone znaki". Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona nawiązuje do myślistwa, jednak głównie jest stroną domową koła łowieckiego, działa na moim skrypcie a osoba dla której stworzyłem tą stronę chce, aby wykonać wszystko solidnie.

Czytając Twoje posty odnoszę jednak całkowicie odwrotne wrażenie. Szukasz raczej możliwie "jak najtaniej", a więc prosisz się o kłopoty. Jeszcze trochę, a zaczniesz pewnie szukać hostingu na allegro. Taniej niż w wymienionych tu przez Ciebie firmach już nie znajdziesz.

 

Jak chcę sprawdzić domenę i wpisuję z polskimi znakami to wyskakuje mi, że "Nazwa domeny zawiera niedozwolone znaki". Co zrobić?

Po pierwszej NIE rejestrować domeny z polskimi znakami (a na pewno nie jako domeny głównej). Jeśli już potrzebujesz takiej domeny to zarejestruj obie wersje- z polskimi znakami, oraz bez polskich znaków (jako domenę główną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do hekko to miałem już kupować EasyPack+ jednak nabrałem niechęci po tym jak nie mogłem się doprosić o ujawnienie mi ceny za przedłużenie.

Coś chyba kręcisz.. Odnowienie jest zgodne z obowiązującym cennikiem w dniu przedłużenia. Zawsze i wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam najtańszego byle jakiego serwera, jest to mała strona koła myśliwskiego więc jak dziennie wejdzie 30 osób to będzie święto. Po co kupować serwer który 10 krotnie przewyższa wymagania strony?? Co do domeny to wytłumaczyłem wszystko przewodniczącemu koła i stwierdził, że domena z polskimi znakami wystarczy i w jego przypadku po części się zgadzam, ponieważ członkom koło jak i zainteresowanym tematyką strony raczej interesują się myślistwem niż tym, że domena nie powinna mieć polskich znaków czy też powinny być dwie domeny.

 

Odnowienie jest zgodne z obowiązującym cennikiem w dniu przedłużenia. Zawsze i wszędzie

 

Też mi tak powiedzieli i cena została dalej tajemnicą mimo iż pytałem ile kosztuje przydłużenie na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do domeny to wytłumaczyłem wszystko przewodniczącemu koła i stwierdził, że domena z polskimi znakami wystarczy i w jego przypadku po części się zgadzam, ponieważ członkom koło jak i zainteresowanym tematyką strony raczej interesują się myślistwem niż tym, że domena nie powinna mieć polskich znaków czy też powinny być dwie domeny.

Tak. Tylko później tłumacz chętnym odwiedzającym, używającym jakichś archaicznych przeglądarek (np. IE6 ;] ), że albo zaktualizują przeglądarkę, albo będą musieli wpisywać adres w postaci pełnego, widzianego przez DNS - czyli xn--domena-costam.pl

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×