Skocz do zawartości
GyniO

Gdzie przejść z domeną?

Polecane posty

No właśnie, zakupiłem domenę, która znajduje się w linuxpl.com..

 

Musze ją przenieś do jakieś bardziej ogarniętej firmy ;p

Tam domeny na IP przekierować nie można! ;F

 

EDIT: domena: .pl

 

Posiadam konto w nazwie, ale nie wiem czy się opłaca tam ją przenosić bo odnowienie 122zł..

 

Gdzie warto przenieś swoją domenę ze względu na komfort i rozsądną cenę.

 

Myślałem nad masternet.pl ale zniechęcają mnie te krzaqi na górze strony, które wiszą tam od ponad 1,5 miesiąca.. z własnych obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wałkowane milion razy

 

tylko Masternet, żabojadom daliśmy już tepsę... za bezcen + łapówki - i wystarczy

(dżiii... żeby tylko w pewnej chwili Masternet czegoś nie "schrzanił", bo polecają na lewo i prawo hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cmd -> ping masternet.pl - >

146

138

149

no nie zbyt ładnie ;F

 

ping onet.pl

6-9ms ;F

 

Coś po za tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Nie wiem co ma domena do pingów i do tego że używasz gównianej neostrady, która jako jedyna ma problemy z łącznością z niemieckimi serwerowniami.

 

Ping nie odgrywa zasadniczej roli przy hostingu www, 140 to granica OK (jednak na porządnym necie jak spingujesz serwerownie w której znajduje się masternet otrzymasz wynik ~40ms). Podsumowując, piszesz coś o pingu a pytasz o domenę. Nie widzę żadnego powiązania.

 

Nie ważne gdzie zarejestrujesz domenę, ważne gdzie ją podepniesz i tylko od tego zależy Twój ping do serwera.

Przeniesienie domeny = TYLKO MASTERNET!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmd -> ping masternet.pl - >

146

138

149

no nie zbyt ładnie ;F

 

 

po 1. co ma ping do domen?

po 2.

jarek@mepis1:~$ ping masternet.pl

PING masternet.pl (88.198.24.102) 56(84) bytes of data.

64 bytes from masternet.pl (88.198.24.102): icmp_seq=1 ttl=58 time=57.7 ms

64 bytes from masternet.pl (88.198.24.102): icmp_seq=2 ttl=58 time=59.5 ms

64 bytes from masternet.pl (88.198.24.102): icmp_seq=3 ttl=58 time=58.0 ms

^C

--- masternet.pl ping statistics ---

3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2006ms

rtt min/avg/max/mdev = 57.742/58.462/59.575/0.845 ms

jarek@mepis1:~$

 

 

//edit

o linux pare sek lepszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma do siebie, że strona długo mi się wczytuje, a to nie wina mojego neta. Jak napisałem inne strony np onet 9ms..

I ciężko mi się po takiej stronie poruszać(masternecie), a drugą sprawą/problemem z masternet jest to, że strona ma błędy w zapytaniach ;p

 

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/KONTA/HTTPd/masternet.pl/_public_html/include/config.php on line 46
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/KONTA/HTTPd/masternet.pl/_public_html/include/config.php on line 49
Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/KONTA/HTTPd/masternet.pl/_public_html/include/config.php on line 78
Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/KONTA/HTTPd/masternet.pl/_public_html/include/config.php on line 79
Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/KONTA/HTTPd/masternet.pl/_public_html/include/config.php on line 80

 

Spróbuje się zarejestrować zobaczymy co z tego wyjdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten problem z zapytaniami sql dotyczy tylko co najdziwniejsze poszczególnych sieci (klas adresów IP).

Prawidłowy ping powinien być w granicach 35-45ms :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby gdzie te błędy? Ja nic nie widzę.

 

I to jest wina Twojego internetu, dokładniej gównianej neostrady (:P) - i nie pytaj skąd wiem. Tylko to łącze przysparza takich kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby gdzie te błędy? Ja nic nie widzę.

 

I to jest wina Twojego internetu, dokładniej gównianej neostrady (:P) - i nie pytaj skąd wiem. Tylko to łącze przysparza takich kłopotów.

 

Sam masz neo, nie masz kompletnego pojęcia jakiego mam neta, więc nie udzielaj się ;F

 

1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w/w błędu, przeczytaj wypowiedź Adriana.

 

Z tego co wiem to problemy z pingiem to hetzner występują tylko na łączach TP (można to oczywiście sprawdzić np. używając lg) [domowy użytkownik raczej nie ma dsla, chyba że korzysta z łącza trzeciej firmy która posiada łącze od tp :P]

Tak więc zanim co kolwiek napiszesz (np. że ja mam neostradę) to sprawdź na jakim łączu działa Twój usługodawca i kogo obwiniać za ewentualnie problemy z działaniem poszczególnych stron... Bo na pewno nie masternet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I powiedź mi, że przez IP nie działają zapytania w php to padne ;F

 

 

Edit: chyba, że masternet ma jakieś tam logi potrzebujące REMOTE_ADDR i dlatego, że długo wczytuje się sypie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że Adrian kłamie, wszyscy mamy ten błąd i jeszcze nikt tego nie zgłosił (bo pewnie masternet płaci nam za ciszę :P) że strona jednego z najlepszych (imho najlepszego :P) rejestratora domen w PL sypie błędami mysql?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie mam błędów na stronie, pingi:

 

Odpowied« z 88.198.24.102: bajt˘w=32 czas=41ms TTL=48

Odpowied« z 88.198.24.102: bajt˘w=32 czas=37ms TTL=48

Odpowied« z 88.198.24.102: bajt˘w=32 czas=37ms TTL=48

Odpowied« z 88.198.24.102: bajt˘w=32 czas=38ms TTL=48

 

polecam masternet.pl, szybki kontakt i fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

GdyniO używasz Explorera 4.0 czy jak? ROTFL...

 

najlepsze jest to z badaniem pingu masternet.pl w celu sprawdzenia, czy warto tam brać domeny : )

 

Linux cholera jasna, wygadałeś się! Adrian prosił, żeby nikomu nie mówić! : PPPPPP

 

Inna sprawa, że Adrian mógłby jakąś miazga stronkę zrobić... tylko żeby z cenami potem nie świrował ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masternet.. lub jak wolisz taniej, dropped.. co prawda 4,5zł ale masz taniej.. :) choć sam zdecydowanie wolę usługi masternet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz że Adrian kłamie, wszyscy mamy ten błąd i jeszcze nikt tego nie zgłosił (bo pewnie masternet płaci nam za ciszę :)) że strona jednego z najlepszych (imho najlepszego :)) rejestratora domen w PL sypie błędami mysql?

 

Linux ładnie to tak wymyślać jakieś teorie spiskowe? Widzę, że jesteś w tych klockach dobry ;p

Wcale tak nie twierdze, mówię to co mam,

 

GdyniO używasz Explorera 4.0 czy jak? ROTFL...

 

najlepsze jest to z badaniem pingu masternet.pl w celu sprawdzenia, czy warto tam brać domeny : )

 

Linux cholera jasna, wygadałeś się! Adrian prosił, żeby nikomu nie mówić! : PPPPPP

 

Inna sprawa, że Adrian mógłby jakąś miazga stronkę zrobić... tylko żeby z cenami potem nie świrował ; )

 

Nie rób zemnie idioty, pingowałem bo chciałem udowodnić, że mam problemy z całą stroną a mianowicie długie wczytywanie strony oraz błędy.

 

Mam stałe ip, sieć stałe łączę - osiedlówka. Wole to niż neostradę.

Z żadną stroną nie miałem problemów.. 1 raz mi się takie coś zdarza.

 

 

Temat zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spoko, ja mam problemy z jednym z nowych, drogich hostingów... zrywa mi połączenia jak w jakimś napchanym krzaku za Oceanem.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Gynio, wystarczyło trochę cierpliwości. Telepsiarze popracowali nad swomi łączami i jest cacy, a Ty od razu aferę robiłeś, jaki to MasterNET i w ogóle niemieckie serwerownie są be.

A to, że masz osiedlówkę nie znaczy, że w pewnym punkcie nie trafiasz do puli korzystających z łącz TP. I jeszcze jedna uwaga - stałe łącze i osiedlówki to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, Gynio, wystarczyło trochę cierpliwości. Telepsiarze popracowali nad swomi łączami i jest cacy, a Ty od razu aferę robiłeś, jaki to MasterNET i w ogóle niemieckie serwerownie są be.

A to, że masz osiedlówkę nie znaczy, że w pewnym punkcie nie trafiasz do puli korzystających z łącz TP. I jeszcze jedna uwaga - stałe łącze i osiedlówki to nie to samo...

 

Z których moich postów tak wynikało, że atakowałem MasterNET ??

 

Przeczytaj posty jeszcze raz i daj odpowiedź via PM, bo temat można zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Twoje posty są na poprzedniej stronie i mogłeś o nich zapomnieć, to podam Ci cytaty dla przypomnienia:

Jeden:

cmd -> ping masternet.pl - >

146

138

149

no nie zbyt ładnie ;F

drugi:

To ma do siebie, że strona długo mi się wczytuje, a to nie wina mojego neta. Jak napisałem inne strony np onet 9ms..

I ciężko mi się po takiej stronie poruszać(masternecie), a drugą sprawą/problemem z masternet jest to, że strona ma błędy w zapytaniach ;p

 

I nie napisałem, że atakowałeś MasterNET, tylko, że stwierdziłeś, że jest "be" (co jednoznacznie wynika z zacytowqanych przeze mnie wypowiedzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że Twoje posty są na poprzedniej stronie i mogłeś o nich zapomnieć, to podam Ci cytaty dla przypomnienia:

Jeden:

 

drugi:

 

 

I nie napisałem, że atakowałeś MasterNET, tylko, że stwierdziłeś, że jest "be" (co jednoznacznie wynika z zacytowqanych przeze mnie wypowiedzi).

 

 

Napisałem tak dlatego, że dla mnie było be, bo mi stron nie działała, więc firma ta odpada.

 

Bez powodu nie uciekam z xxx firmy by trafić do takiej gdzie nie mogę dalej sprawnie działać(nawet z mojej winy, chodź to nie ja to naprawiłem tylko admin MasterNet).

 

Popatrz jeszcze raz na nazwę tematu i pierwszy post.

Myślałem nad masternet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×