Skocz do zawartości
MnicH54

Uszkodzenie stron przez hosting

Polecane posty

Witam,

mam kilka swoich stron na jednym hostingu. Ostatnio wszystkie domeny pojawiały się jako wykonujące infekcje. Zależałem w kod indexów i innych plików i po BODY był wpisany kod iframe pobierający kod z jakiś stron .ru w każdym skrypcie inna domena i nie było końcówki kodu strony.

Nie jest to moja wina, parę osób u tej firmy hostingowej miało tak samo.

Czy jest możliwość uzyskania od serwerowni jakiegoś odszkodowania lub coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj o wykradaniu danych logowania do FTP przez trojany na komputerach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgaduję, wszystkie te osoby miały zapisane niezakodowane hasła w jakimś kliencie ftp?

 

podaj linka do tego hostingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polwebs.pl

no ja mam kompa czystego, bynajmniej staram się takiego mieć.

ja hasła wpisuje podczas logowania do FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie chodzi mi o przyczynę włamania, tylko jeżeli to jest wina hostingu to można uzyskać z tego odszkodowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwość uzyskania od serwerowni jakiegoś odszkodowania lub coś?

 

lub coś raczej tak, odszkodowania nie, bo wina leży po Twojej stronie o czym zostałeś poinformowany, poza tym polwebs to nie serwerownia tylko alledrogi hosting z resellerem w h9, więc wina jeśli już, to leżałaby po stronie HostNine w co wątpię. Od jakiegoś czasu masa ludzi ma styczność z tym problemem. Nie jesteś pierwszym i zapewne nie ostatnim, który pisał, że ma dobrze zabezpieczony komputer, a stwierdzenie, że nie jest to Twoja wina, bo parę osób u tej firmy hostingowej miało tak samo jest w tym przypadku słabe  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chodzi mi o przyczynę włamania, tylko jeżeli to jest wina hostingu to można uzyskać z tego odszkodowanie?

Poczytaj najpierw na temat tego trojana, potem zacznij winić kogoś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×