Skocz do zawartości
Jarosław Szmańda

[Szukam] Skrypt sklepu online

Polecane posty

Cześć,

 

Szukam jakiegoś małego, mało rozbudowanego sklepu. 1 kategoria, kilka produktów, nawet nie muszą być konta użytkowników.

Np. klient wypełnia dane, zaznacza / wybiera produkt który go interesuje, wpisuje dane swoje po czym skrypt albo zapisuje dane w bazie, a użytkownikowi wysyła maila z potwierdzeniem i danymi do przelewu albo generuje jakiś rachunek / fakturę prof formę, a mi wysyła dane ładnie sformatowane na maila.

 

Czy ktoś się z czymś takim spotkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUICKCART - na małe sklepy rewelacja

 

kiedyś testowałem i faktycznie jest ciekawe, chociaż kilka rzeczy przydałoby się zmienić ;)

 

ale jeśli ktoś nie ma większych wymagań to warto zainteresować się tym skryptem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że 2.x nie jest już chyba rozwijana, prawda?

Po co mi ten gecon? Pisałem że chce coś małego...

Presta miło się prezentuje ale czytaj wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tego nie ma za dużo na rynku w szczególności za darmo dlatego pomyślałem, że każda propozycja się przyda.

 

Jak nie teraz to potem, ewentualnie komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszła nowe wersja Geko.

ehh co z tego?Proponujesz wersję alpha do użytku w internecie?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że 2.x nie jest już chyba rozwijana, prawda?

Nie ma juz co rozwijac :) Osiagneli co sie dalo i potem wzieli sie za zmienione 3.

 

Odpal oba i porownaj, ja zostalem przy 2.2, moze Ty stwierdzisz inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że nie jest już wspierana - łatane luki nie są pewnie... Raczej nei chcę sobie strzelić kuli w kolano ;/

 

Bez przesady z tymi lukami. W każdym razie sql injection na bank ci nie grozi :)

 

Mam parę instalacji quickcarta i świetnie się sprawują w mikrosklepach.

 

Instalacja prawie żadna, łatwa zmiana layoutu - nie oszarpiesz się jak z oscommercem.

Dodatkowo masz prawie CMSa - i klient będzie happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że nie jest już wspierana - łatane luki nie są pewnie... Raczej nei chcę sobie strzelić kuli w kolano ;/

No bez paranoi :) Luki to możesz mieć w Windows 98 a nie w prostym sklepie :) Autorzy się dobrze wywiązali z zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gekosale.pl to jeszcze beta. ja bym na tym produkcyjnego sklepu nie stawał. Jak ktoś chce mieć dostep do kodu i możę zaplacić kilkaset złotych to może http://shoper.pl/ mu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już będzie trochę oftop, ale shoper to dla mnie też beta niestety. Wybili się na tym, że ich home.pl sprzedaje i chyba ich ta popularność przerosła.

Z płatnych KQS - mimo braku dostępu do kodu - niska cena, wysoka funkcjonalność i stabilność. Trochę egzotyczny sposób zmiany layoutu (z powodu kodowania skryptu IONCUBem) ale można bardzo dużo. No i pointegrowane prawie ze wszystkim.

Dobre na średniej wielkości sklepy, gdzie wymagana jest dobra integracja z płatnościami, porównywarkami.

 

Prestashopa testujemy - wygląda obiecująco.

Jest jeszcze magento, ale ten z kolei zabija serwery szybciej niż statsy w Joomli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie odradzam sklepy z niedostępnym kodem źródłowym. To całkowita strata czasu. Zero szans samodzielnego przerabiania sklepu. A indywidualne moduły są niezbędne bo konkurencja na rynku e-handlu nie śpi. Kiedyś KQS nie był zakodowany i mam jeszcze taką wersję w swoich zasobach. Raczej bym kierował się w stronę gekosale.pl lub Prestashop.pl to świetne skrypty ale trzeba kogoś kto to ładnie oskóruje i wdroży.

 

Ps (post pod postem ale dziecko mi płakało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×