Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
vivien

samotniacy.pl na serwis społecznościowy

Polecane posty

A co to za słowo "samotniacy", jeśli można wiedzieć?

To chyba raczej domena pod portal stowarzyszenia dyslektyków, niż portal społecznościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za słowo "samotniacy", jeśli można wiedzieć?

To chyba raczej domena pod portal stowarzyszenia dyslektyków, niż portal społecznościowy.

 

Słowo jak słowo, przeszkadza Ci to nie kupuj a nie zgłaszaj bezsensowne uwagi które nijak mają się do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, że uraziłem. A może i NIE.

 

Łamanie naszego ojczystego języka trzeba piętnować. Teraz są samotniacy, za chwilę będzie Varshaffa.pl na sprzedaż, jako domena stolicy... Jakoś nie zauważyłem, żeby sprzedający/a napisał/a nic na temat tego, że jest to np. literówka, którą można wykorzystać, żeby przyciągnąć 13-letnie Amandy i inne pokemony. Nie. Domena jest sprzedawana na poważnie. To jest jakiś obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, że uraziłem. A może i NIE.

 

Łamanie naszego ojczystego języka trzeba piętnować. Teraz są samotniacy, za chwilę będzie Varshaffa.pl na sprzedaż, jako domena stolicy... Jakoś nie zauważyłem, żeby sprzedający/a napisał/a nic na temat tego, że jest to np. literówka, którą można wykorzystać, żeby przyciągnąć 13-letnie Amandy i inne pokemony. Nie. Domena jest sprzedawana na poważnie. To jest jakiś obłęd.

 

 

Bez przesady, przecież to nie jest błąd, a nazwa domeny wcale nie musi być poprawna ortograficznie, czyż nie? Jak dla mnie portal o Warszawie może mieć domenę Varshaffa.pl, w niczym mi to nie będzie przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×