Skocz do zawartości
^^KaMaZZ~.^

Przygoda deathaddera..

Polecane posty

Witajcie :)

To może zacznę od początku..

Jako, iż noc jest moją ulubioną częścią dnia, najmilej przy kompie sie siedzi, nie grzeje itd.

Dzisiejszej nocy nie mogło być inaczej, sama przyjemność, do czasu..

Ok. 3-ciej godziny, wkurwiony błędnym działaniem myszki (samoistne podwójne kliknięcie przy jednym), postanowiłem ją rozebrać.

Razer DeathAdder, bo o nim tu mowa, nie jest specjalnie wysłużony, ale swój okres już ma, więc zabrudzić też się mógł w środku.. toteż zabrałem się do inspekcji wnętrza myszki.

Aby nie głowić się nad późniejszym składaniu całej myszki, postanowiłem dostać się do przycisku za pomocą pokrywy górnej.

Zacząłem ściągać pokrywę, od strony lewego przycisku, nie zszedł, zabrałem się za prawy, poszło, wróciłem do pierwszego i tu zaczyna się konkret.

Pod wpływem siły, jaką nałożyłem na wyciągnięcie nózki ze środka myszki, ów nózka znalazła się na podłodze, złamana w połowie :D

Dziś rano podjąłem się próby sklejenia tej nóżki, wynik końcowy: 1-0 dla głupoty, nóżka jak i moje ręce, zostały jedynie upaćkane kropelką :)

Toteż zwracam się do was z pewnym nietypowym pytaniem.

Czy nie miałby ktoś na zbyciu samej górnej pokrywy, bądź uszkodzonego Deathaddera (pod względem elektroniki etc), z obowiązkowo sprawną górną pokrywą, bez połamanych 'nóżek' do mikrostyków do przycisków :) ?

 

(OT jak sie patrzy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna przygoda :D

Nie mam takiego bajeru, a faktycznie na allegro nic takiego nie ma.

Może warto zakupić nową myszkę? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można samemu zrobić taką klapkę :D

Wracając do tematu.

Gdyby nie wypaliło z tym, to jak sądzicie.

MX518 czy IntelliMouse 3.0, a może co innego?

Miałem doczynienia z Lachesisem, myszka dla ekstremalnych, nie do ogarnięcia podłóg Deathaddera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logicznę że I.E 3 :D dobre sprawdzone i hmm wytrwałe sam mam i super się sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logicznę że I.E 3 :D dobre sprawdzone i hmm wytrwałe sam mam i super się sprawuje

 

hmmm.. mx518 ze 6 lat chyba, albo i ponad. Przetrwała ze 100 upadków i dalej tyra jak nowa :)

w sumie to już jej nie używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lachesis jest super ale do dpi ponad 2000 potrzeba monitora z rozdzielczością ponad 2000px. Na mniejszych to na 2000dpi jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ja mam MX518, od półtora roku, gratis do laptopa. I na razie się trzyma, chociaż polatała trochę :)

 

Jak masz więcej na wydanie to może coś z laserem? Gx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do lasera mnie nie ciągnie, optyka łatwiej przystosować do różnych powierzchni, no i do mojej podkładki stellseries :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×