Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Skie

Serwer pod grę przeglądarkową

Polecane posty

Witam,

Jestem w trakcie tworzenia gry przeglądarkowej opartej o PHP, MySQL, AJAX.

Za kilka dni silnik gry będzie skończony i zamierzam rozpocząć otwarte testy gry.

 

Poszukuje stabilnego, szybkiego serwera z dużym transferem. (VPS lub dedyk)

Jest mi to obojętne czy firma jest już dosyć rozwinięta (długo istnieje na rynku) czy w miarę nową.

Cena: 100-200 zl / mies.

 

Chciałbym także, by firma ta oferowała możliwość zmiany serwera na lepszy (jeżeli pozwolą na to fundusze strony zebrane z AdKontekst i Premium SMS).

 

Zużycie (potrzebny transfer) serwera ciężko mi tutaj określić w tym czasie, gdyż jest to całkiem nowy silnik gry, aczkolwiek jak to na gry przystało będzie na pewno bardzo duży.

 

Dodatkowe wymagania:

- Obsługa PHP5

- Obsługa MySQL5

- Cron

 

Mam nadzieję, że doradzicie mi jakieś dobre rozwiązanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje stabilnego, szybkiego serwera z dużym transferem. (VPS lub dedyk)

[...]

Cena: 100-200 zl / mies.

 

Szybki dedyk z dużym transferem za 200zł/miesiąc... Nie licząc opłaty instalacyjnej 149 euro, to za 49 euro miesięcznie masz bezpośrednio w hetzku serwer dość mocny i dużo transferu :)

 

http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/eq4/

 

Przy VPS'ie budżet wydaje się być bardziej realny, zobacz na ofertę Active-Hosting.pl i Ionic.pl :)

 

Dodatkowe wymagania:

- Obsługa PHP5

- Obsługa MySQL5

- Cron

Wymagać można przy managed'zie, na który brakuje Ci budżetu, gdyż managed + dużo transferu to inny zakres cenowy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik napisał limit "Cena: 100-200 zl / mies" a ty od razu opłaty instalacyjna 149 euro :)

Lepiej wspierać polskie platformy !

 

Oprócz Active-Hosting.pl i Ionic.pl mogę śmiało polecić http://budgetvps.pl/

Nie wiem jak dla Ciebie ale jak dla mnie to budgetvps.pl nie mieści się w zdaniu

Poszukuje stabilnego, szybkiego serwera z dużym transferem.

No i ciężki za tą sume dostac polską "platformę", które spełni wymagania autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lan Hikari, nie przesadzaj :)

 

Użytkownik napisał limit "Cena: 100-200 zl / mies" a ty od razu opłaty instalacyjna 149 euro :)

 

Lepiej wspierać polskie platformy !

 

Oprócz Active-Hosting.pl i Ionic.pl mogę śmiało polecić http://budgetvps.pl/

 

Pozdrawiam

 

Nie przesadzam, jedynie uświadamiam, że odpowiednie usługi odpowiednio kosztują :) Za tą cene można wybrać kimsufi, ale żeby dostać dobrze działający serwer, pasuje dać intencje na msze (dzisiaj modlimy się razem w intencji udanego trafu przy serwerze w kimsufi pana xxx xxx :) ). Mówiąc krótko jedni mają tam problemy, inni nie ale pewne jest jedno - nie mamy 100% pewności, że serwer będzie"stabilny i szybki" :) Odnośnie budgetvps.pl - temat z opiniami i odrzucamy ofertę, gdyż na 99,99% user będzie chciał się skontaktować z supportem (którego tam nie ma) lub nawet BOK'iem (który niby jest ale ma problemy z działaniem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakiemu obciażeniu będziesz go poddawał :) Nie zmienia to faktu, że oferta ze strony ovh.pl jest w przypadku tego dostawcy z Francji najlepszym wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×