Skocz do zawartości
R@fi

pytanie

Polecane posty

Witam mam takie pytanie czy jest możliwość sformatowania maszyny dedykowanej , jeśli tak to jaką komenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam Twoje posty i się zastanawiam czy Ty sobie jaja robisz czy na prawdę nie szukasz informacji już istniejących?

 

 

Chłopak ma bana u wujka Gugla. Albo nie umie z niego korzystać.

Pomogę:

 

http://www.google.pl/intl/pl/help/basics.html

 

 

Adrian z pełnym szacunkiem do Ciebie ale po to są fora aby dyskutować na dany temat i też sobie wzajemnie pomagać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym dyskusją Twoje pytanie ;)

Na prawdę warto czasem się wysilić i samemu poszukać odpowiedzi na swoje pytania które są w niezliczonych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z samym formatowaniem nie ma problemu, np. fdisk.

 

Gorzej jak będziesz chciał zainstalować jakiś system na nowo, wtedy będzie Ci potrzebny kvm albo coś w ten deseń.

Chyba że możesz zrobić to z panelu obsługi serwera, ale wtedy nie widzę sensu formatowana dysku ;f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze bo niewiem co mam robic zainstalowalem direct admina pod koniec w konsoli wyświetliły mi sie dane administracyjne próbuje sie zalogowac na ftp i nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już Ci to pisałem, wynajmij admina. Widzę że nie ogarniasz nic z linuksa a za wszelką cenę chcesz mieć wszystko na cacy za darmo.

 

Albo się zacznij uczyć (podstawa to analiza logów i UŻYWANIE GOOGLE), albo płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bo niewiem co mam robic zainstalowalem direct admina pod koniec w konsoli wyświetliły mi sie dane administracyjne próbuje sie zalogowac na ftp i nie moge ;)

 

ziewam :)

 

apt-get remove proftpd
cd /usr/local/directadmin/custombuild && ./build update && ./build proftpd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo się zacznij uczyć (podstawa to analiza logów i UŻYWANIE GOOGLE), albo płacić.

 

Myślę, iż można to uznać za dobre zakończenie tematu. Proponuję, aby jakiś moderator przeniósł cały temat do kosza- samo nazwanie tematu (nie zagłębiając się w treść) wskazuje na to, iż powinien się on tam znaleźć już po pierwszym poście autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×