Skocz do zawartości
scz

Ma ktoś FAX?

Polecane posty

Witam.

 

ma ktoś może fax? potrzebuje jedną stronę wysłać a jakoś nigdzie nie ma taniego faxu pre-paind

 

Jak by dla kogoś by nie było problemem wysłać fax przez internet bądź swój zwykły był bym wdzięczny i z pewnością bym się odwdzięczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam nie jest wcale za free. Tylko odbiór. A jedną stronę jak chce wysłać pewnie się znajdzie ktoś życzliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tzn. ja nie rozumiem.. na pocztę się nie chce przejść czy szkoda paru groszy? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczcie byłem powiedzieli że kto teraz używa faksu? obecnie nie mają.

 

A kilku groszy na wysyłkę mi nie szkoda nawet te kilka groszy mogę oddać tej os. która mi wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
Na poczcie byłem powiedzieli że kto teraz używa faksu? obecnie nie mają.

ROTFL. Powiedzieli Ci którzy wysyłają TELEGRAMY za 20 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bellerofont się rozmyśli to napisze ;)

Jestem dziś w rozjazdach i pewnie już Ci się udało wszystko załatwić- ale jakby coś (na przyszłość) to możesz pisać również do mnie.

 

P.S.

Wbrew temu co Ci powiedzieli na poczcie- faks to nadal jeszcze bardzo często używany sposób komunikacji pomiędzy firmami, powszechnie spotykany/stosowany choćby w urzędach, itd. Może sam nie korzystam z niego zbyt często, ale przy kontaktach z pewną grupą klientów jest bardzo przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś w przyszłości potrzebował to też mam ;)

 

mam często kontakt z kimś posiadającym firmę sprzedającą sprzęt medyczny i dosyć często fax jest wykorzystywany np do wysyłania zamówień - w sumie większość szpitali korzysta w prawie wszystkich sytuacjach z faksu jako sposobu przekazywania informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak będę potrzebował to się zgłoszę. Na razie poczekam aż bell odpowie mi czy wysłał fax czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×