Skocz do zawartości

Polecane posty

Męczę się i nie mogę zainstalować panelu :/

 

Wykonuję http://ispsystem.com/en/software/ispmanager/download/

I potem wybieram domyślną opacje, aby zainstalował standardowy pakiet aplikacji.

Wszystko się ściąga, instaluje (16 modułów), a pod koniec otrzymuję:

a4j3ubr0p939vovfmv88_thumb.png

 

W dokumentacji http://ispsystem.com/docs/isp-lite-en-install/index.html nic interesującego nie piszą :|

 

O co chodzi w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, że się w temat wtrącę, ale mam pytanie. Jak to jest z licencją na ISPmanager i późniejszą zmianą IP serwera ? płaci się za to ? jak to w ogóle wygląda ?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na żadnym Debianie mi się nie udało zainstalwoać... chyba dopiero na Fedorze 7 mi poszło... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie instalowałem na freebsd i było ok bez problemów.

 

Co do zmiany IP to za darmo w panelu klienta (chyba 5 razy mozna zmieniac bez placenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory, że się w temat wtrącę, ale mam pytanie. Jak to jest z licencją na ISPmanager i późniejszą zmianą IP serwera ? płaci się za to ? jak to w ogóle wygląda ?

 

Pozdrawiam

 

Zmiana IP jest bezpłatna, raz w miesiącu można dokonać tego z panelu. Kolejna zmiana w danym miesiącu, musi nastąpić via ticket.

 

Na żadnym Debianie mi się nie udało zainstalwoać... chyba dopiero na Fedorze 7 mi poszło... .

 

Nie wiem co miałeś nie tak, ja nie miałem problemu z instalacją zarówno na debianie 4 jak i 5. Bardzo możliwe, ze miałeś coś zrąbanego z repetytoriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym problem :)

 

Blueman nie doczytałeś poradnika na ispsystem :)

 

Musisz dodać w /etc/ssh/sshd_config

 

PermitRootLogin yes

 

U mnie pomogło, wcześniej miałem takie same błedy jak ty zanim to dodałem.

 

Mam nadzieję że pomogłem , oczywiście sys. debian 4

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ISPmgr wspiera już oficjalnie polsku język. Jak myślicie, ma to jakiś większy wpływ na atrakcyjność tego panelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, ponieważ nurtuje mnie pytanie, czy ISPmanager wspiera Debiana 6? Szukałem już informacji na stronie producenta oraz forum, jednakże jednoznacznej informacji nie uzyskałem. Może ktoś z Was korzystał już z w/w kombinacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://download.ispsystem.com/

 

Nie widać tutaj paczek instalacyjnych do debiana 6.

 

 

 

Ale z racji tego, że panel i tak korzysta w dużej mierze z repetytoriów systemowych, powinien działać. Warto spróbować, triale dają na 14 dni, do tego mają całkiem szybki support ;).

Edytowano przez Sebak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne dwa pytania. Otóż jak w ISPmanger PRO (zainstalowany na Debian 6) stworzyć przekierowanie (za pomocą DNS?) ze stworzonego w domenie poczta.domena.tld roundcube na każdą nową domenę stworzoną w systemie; np: poczta.domeny2.tld.

 

No i drugie pytanko, jak stworzyć symlink, który będzie przerzucał z każdej nowej domeny na poczta.domena.tld. Gdy tworze w katalogu /var/www dany symlink, jest on nie brany pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×