Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Cannabisov

Reseller dla lamera

Polecane posty

Witam!

 

 

Chciałbym założyć hosting darmowy dal każdego kto chcę tylko zrobić jakąkolwiek stronę, w związku z tym szukam konta resellerskiego, ale...

 

 

1. Powinno mieć stronę główną na której nowy użytkownik ma możliwość zarejestrowania swojego konta

 

2. Może mieć opcje dodania reklam na każdej stronie

 

 

Chodzi głównie o to, że totalnie się na tym nie znam.

 

Każdemu chciałbym dać 100-200 mb, wystarczający transfer, obsługę php i dostęp do bazy sql.

 

 

Proszę o pomoc.

 

 

edit:

 

Próbowałem już u siebie cudów, ale mam same skrypty, które nie tworzą subdomen i nie obsługują baz danych, poza tym chciałbym zrobić to w miarę profesjonalnie stąd też pytanie o konto reselle.

 

Dodam, że mam małe doświadczenie. jestem adminem www.vadimus.pl, www.typer24.pl i robię różne stronki na zlecenia, ale nic więcej. Bardziej grafik niż programista...

 

Nie chodzi mi o to, że nie umiem sam zrobić subkonta. Raczej chciałbym zrobić coś a'la yoyo.pl

 

No, chyba że ktoś ma taki skrypt, lub chce mi pomóc w zakładaniu free hostingu i dopisać do mojego skrypta co trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu celowałbym w jakiegoś zagranicznego VPS'a, gdyż przy darmowych hostingach najbardziej zużywany jest transfer a biorąc pod uwagę resellera i 1TB transferu miesięcznego, taniej wychodzi nawet dedyk :) Tak prawde powiedziawszy nie widzę sensu zakładania kolejnego darmowego hostingu, zwłaszcza z reklamami... Obecnie jest masa darmowych hostingów bez reklam i ludzie gdy mają do wyboru reklamy lub ich brak, niezbyt często wybierają pierwszą opcję (nie licząc neo kidów idących jak jeden mąż do cba.pl i yoyo.pl :) ). Rozumiem, że w wakacje każdy chce zarobić ale są inne sensowniejsze metody zarobków :) Przy darmowym hostingu chodzi tylko o to, żeby się wypłacić z opłatami za serwer/konto hostingowe, bo kokosów z tego (zazwyczaj) nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając wypowiedź powyżej dodam tylko że nikt ci nie przyjdzie jak mu zaoferujesz 100 mb miejsca......... Woli zapłacić 1.6 zł i nie miec reklam niż pchać się w takie coś :)

Musisz dodać jedno zero to w wtedy może jakoś wyjdziesz na tym.

A co do skryptu - poszukaj w odpowiednim dziale nawet ja szukałem czegoś takiego.

 

Więc Zagraniczny vps lub dedyk i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobi :) kupi np. reseller w vipower 10 gb i założy 100 kont :) i będzie poźniej zdziwienie że go wyrzucą heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby co?

 

1. Powinno mieć stronę główną na której nowy użytkownik ma możliwość zarejestrowania swojego konta

 

2. Może mieć opcje dodania reklam na każdej stronie

 

Bo na pewno nie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THT działa i na resellerze. A i z reklamami jakoś da radę sobie poradzić, nawet bez root-a. Swego czasu wiele darmowych hostingów (i jeszcze więcej hostinków) wykorzystywało do tego iPanel czy inne skrypty typu iAds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iPanel jest niezłym rozwiązaniem ale nie darmowym, koszt licencji owned to 99,95$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz człowieku na poniższy adres, załóż sobie darmowe konto i masz już do dyspozycji resellera z opcją dorzucenia własnych reklam, dla każdego konta. W panelu masz opcję ile GB miejsca przeznaczysz na każde konto.

 

http://myownfreehost.net/signupsubdomain.php

 

Ciekawe ile hostinków powstanie dzięki Twojemu postowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×