Skocz do zawartości
Konrad Z.

Bledy w systemie az.pl

Polecane posty

Dzisiaj opisze kolejna firme, ktora mnie zawiodla ;)

Brat chcial zarejestrowac sobie domene. Podalem mu adresy kilku firm. Wybor padl na az.pl. Zarejestrowal wiec domene, zaplacil i zonk - domeny nie ma na liscie domen.

Poproszony o pomoc, wchodze na jego maila i widze: pierwsza wiadomosc o rezerwacji, druga o rejestracji domeny. Tutaj o malo nie spadlem z krzesla bo okazalo sie, ze ktos dostal domene mojego brata. W mailu o rejestracji moj brat zostal przywitany jako Ariel D. ( nawet nie znam czlowieka ), a podany w mailu numer id kontrahenta jest calkiem inny od numeru mojego brata. Tak wiec domena rejestrowana z konta mojego brata zostala przypisana do calkiem innej osoby.

 

Szczerze mowiac troche jestem tym zaskoczony. Zobaczymy co odpisze az.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takze i jestem zaskoczony tym co sie stalo. Jak ktos mogl dostac domene, za ktora ja zaplacilem? Ciekawe czy takie cos moze sie stac z domenami juz istniejacymi? Ktos ma 100 cennych domen, a na drugi dzien nie ma zadnej bo ma je ktos inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w az.pl 6 domen, ale po przejrzeniu historii innych ludzi z tą firmą postanowiłem się przenieść.

 

Trzeba było do nich dzwonić, bo na mejla odpowiedzą Ci za kilka dni przy dobrych wiatrach. U mnie 3 minimum, a 5 maksimum dni czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Było zarejestrować domeny w MasterNET i by nie było zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem dzisiaj domene w az.pl, zawsze rejestracja byla automatycznie po wplacie naleznosci, teraz widze cos maja nie tak z systemem, brak automatycznej rejestracji

 

wie ktos moze ile sie teraz czeka na zarejestrowanie domeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowilem dzisiaj domene w az.pl, zawsze rejestracja byla automatycznie po wplacie naleznosci, teraz widze cos maja nie tak z systemem, brak automatycznej rejestracji

 

wie ktos moze ile sie teraz czeka na zarejestrowanie domeny?

Ja ostatnio rejestrowałem domenę no i pisało, że automatycznie rezerwuje na 14 dni. Do dziś jest wolna..Może dlatego, że płaciłem przelewem tradycyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio rejestrowałem domenę no i pisało, że automatycznie rezerwuje na 14 dni. Do dziś jest wolna..Może dlatego, że płaciłem przelewem tradycyjnym?

 

ja mtransferem puscilem przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×