Skocz do zawartości
Marek607

System ticketów

Polecane posty

Witam.

Poszukuje jakiegoś darmowego programu - systemu ticketów.

 

Chodzi o to że osoba wysyłająca wiadomośc na maila dostaje automatyczną odpowiedź z numerem ticketu oraz danymi do sprawdzenia na stronie ,oraz dopisania czegoś i ustalenia priorytetu wiadomości.

 

Po odpowiedzi z mojej strony osoba dostaje wiadomość na maila że nadeszła odpowiedź.

 

Przydatna by była możliwośc utworzenia ticketu bezpośrednio na stronie.

 

System musi mieć możliwośc spolszczenia ze strony administratora i użytkownika (chyba że jest już spolszczenie to jeszcze lepiej by było).

 

Wiem ze niektóre firmy korzystają z takich programów więc proszę o opinie i porady.

 

Z darmowych znalazłem:

 

 

Crafty Syntax Live Help

 

Help Center Live

 

osTicket

 

SugarCRM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOm już go nawet spolszczylem od strony usera i jak mam chwile to jadę od strony admina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek, a zamierzasz sprzedawać/udostępniać to tłumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek, a zamierzasz sprzedawać/udostępniać to tłumaczenie?

 

 

Spolszczenie od strony usera oraz częściowo od strony admina ( wystarczy zamienić te foldery).

 

Będe mial chwilkę to skończe spolszczenie od strony admina.

 

Pozdrawiam.

 

http://odsiebie.com/pokaz/4271577---ed7a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również podziękuje za spolszczenie.

 

Taka mała uwaga. Od strony użyszkodnika tak jakby nie ma polskich znaków.

W panelu admina są krzaczki np przy Usuń na literce n, coś z kodowaniem jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm bo to jest robione przez DA - nie mam zbytnio dostępu do swojego kompa żeby zmieniać kodowanie i dlatego dawałem bez pl znaków.

 

Ps. Ktoś w ramach wdzięczności skonfiguruje mi to żeby tworzyło ticket jak ktoś napisze maila??

Proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co brak czasu na spolszczanie ale postaram się znaleśc chwilę i je w końcu skończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RuFik od strony admina czy tylko usera?? Bo jeśli od admina też to podaj cenę - chyba że udostępnisz za darmo ( w co wątpieznając życie)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×