Skocz do zawartości
EricC

serwer dedykowany pod xrumer i inne

Polecane posty

Witam,

 

Pod koniec lipca/poczatek sierpnia planuje zakupic serwer dedykowany tylko pod programy typu xrumer, autopligg itd. Czy ktos z Panstwa posiada serwer dedykowany, na ktorym uruchamia w/w programy? Odpalalbym programy na vmware, min 2gb ramu, 2tb+ transfer, cena do 50 euro.

 

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pewnie szału w wydajności nie bedzie...

 

a moze Hetzner? EQ4? tylko tam jest 2TB transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie szału w wydajności nie bedzie...

 

a moze Hetzner? EQ4? tylko tam jest 2TB transferu

 

Nie do końca 2TB :P 2TB na 100Mbps, potem jest 10Mbps i troche z niego się wyciągnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegos nie rozumiem. xrummer chodzi na vmware ? Czy jak ?

Bo z tego co mi wiadomo vmware sluzy do uruchomienia systemu pod innym systemem(w najprostszym skrocie). Czy ty czasem nie robisz triku w stylu:

 

linux -> vmware -> windows ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegos nie rozumiem. xrummer chodzi na vmware ? Czy jak ?

Bo z tego co mi wiadomo vmware sluzy do uruchomienia systemu pod innym systemem(w najprostszym skrocie). Czy ty czasem nie robisz triku w stylu:

 

linux -> vmware -> windows ?

 

tak, tak jak opisales.

 

sa resellerzy hetznera w pl?

 

Miłosz, uzywales xrumera na hetznerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linux+vmware, gola licencja windows wychodzi sporo

A od kiedy odpalając windows na maszynie wirtualnej nie trzeba mieć na niego normalnej licencji ?

 

Windows 2008 ma 2 klucze na fizyczną maszynę i wirtualną ale i tak licencje trzeba nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że wydaje mi się że user chce mieć owego Windowsa "po cichaczu" - na moje tak wychodzi, skoro chce odpalić tam softa do spamowania po forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie testowałem. no wiesz.. chodzić będzie napewno.. bo słabych maszyn w hetznerze nie mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie chlopie dobrze, era spamowania minela, to juz nie te pieniadze co kiedys. Zaplacisz za setup w hetznerze, xrumer z tego co pamietam nazbiera Ci mase syfu, z tego co ludzie opisywali to odpala on strony w jakiejs implementacji IE i tylko patrzec jak przyjdzie complaint do hetznera ze rozsylasz masowo spam, badz inne karalne rzeczy.

 

Maksymalnie tydzien i serwera nie ma. Pieniadzy rowniez. Z takimi rzeczami to trzeba isc do naszych wschodnich kolegow, a nie do niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanow sie chlopie dobrze, era spamowania minela, to juz nie te pieniadze co kiedys. Zaplacisz za setup w hetznerze, xrumer z tego co pamietam nazbiera Ci mase syfu, z tego co ludzie opisywali to odpala on strony w jakiejs implementacji IE i tylko patrzec jak przyjdzie complaint do hetznera ze rozsylasz masowo spam, badz inne karalne rzeczy.

 

Maksymalnie tydzien i serwera nie ma. Pieniadzy rowniez. Z takimi rzeczami to trzeba isc do naszych wschodnich kolegow, a nie do niemców.

 

 

Ta "so 90s" era spamowania przynosi mi dobre pieniadze - wszystko trzeba robic z glowa.

 

Do hetznera juz w tej sprawie napisalem otwarcie w sensie czy moge uzywac xrumer, autopligg etc...

Support dal zielone swiatlo ale NIE dadza wiecej niz 1 IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta "so 90s" era spamowania przynosi mi dobre pieniadze - wszystko trzeba robic z glowa.

Jak przynosi to kup sobie system a nie kradnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do hetznera juz w tej sprawie napisalem otwarcie w sensie czy moge uzywac xrumer, autopligg etc...

Support dal zielone swiatlo ale NIE dadza wiecej niz 1 IP.

 

O ile może i hetzner dał zielone światło, to nie mam pojęcia czemu ten temat wisi jeszcze na wht.

 

Takich idiotów, jak autor tego tematu powinno się zwalczać i od razu ban + temat wędruje w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przynosi to kup sobie system a nie kradnij.

 

tak, bo kazdy polak bez wyjatku ma same nielegalne oprogramowanie, nikt nie moze miec legalnego, zakupionego w sklepie systemu i zainstalowac go chociazby na serwerze poprzez vmware; tylko odrazu wyzywac od przestepcow.

co rusz jakies zastoje z prl'u :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×