Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
scz

Z: [opinie] Webh.pl

Polecane posty

Nie będę cytować artykułów bo mi ktoś to wypominał

 

ALE:

 

Według kodeksu winien wystawić fakturę sprzedawca czyli osoba sprzedająca (nie Pośrednik) czyli osoba na które konto wpłacano pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SCZ,

 

gdyby zgred był naszym klientem i dokonałby płatności na NASZE konto to z fakturą w tym momencie nie byłoby ŻADNEGO problemu!

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgred nie wiem czy wiesz ale popełniasz przestępstwo upominając się o fakturę od osoby która nie sprzedawała Ci usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w regulaminie nie stoi u kogo/kto obsługuje VPSy - zamawiałem VPSa porzez stronę webh.pl a nie futurocostam :) rozliczenia między wami mnie jak klienta według Kodeksu Cywilnego nie obchodzą. Jeśli w odpowiedziach reprezentujesz webh.pl to pokrywasz wszystko całym sobą.

 

czekam na FV żeby VPS mi wreszcie zaczął działać.

 

Sorry ludziska że z watku o opiniach robi się BOK ale niestety - pozostali klienci musza wiedzieć "w co się pakują" i czego moga się spodziewać.

 

 

Kupił Pan usługę w firmie A, pisze Pan tickety do firmy B, oraz ma pretensje że Pana problemy nie zostały rozwiązane. Dodatkowo wystawia Pan opinie firmie B, której Pan klientem nie jest...

 

Trudno wymagać rozwiązania sytuacji podczas gdy Firma A, nie ma pojęcia o Pana problemach, natomiast firma B nie świadczy Panu usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×