Skocz do zawartości
olecki

Dedyk pod zaplecze z duzą ilościa IP

Polecane posty

Witam

 

Poszukuje dedyka pod zaplecze (glownie statyczne stronki, wiec bardzo malo wymagające). Zatem dedyk nie musi byc rewelacja, jednak potrzebne mi do niego wiele adresow IP. Tak by strony staly na roznych IP.

Jezeli macie na oku jakas firme z dedkiem z duza iloscia ip w rozsadnej cenie, dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Poszukuje dedyka pod zaplecze (glownie statyczne stronki, wiec bardzo malo wymagające). Zatem dedyk nie musi byc rewelacja, jednak potrzebne mi do niego wiele adresow IP. Tak by strony staly na roznych IP.

Jezeli macie na oku jakas firme z dedkiem z duza iloscia ip w rozsadnej cenie, dajcie znac.

 

http://www.1paket-shop.com/epages/61732624...mp;Currency=EUR

 

 

Dobre łącza, w miarę neizły support i nie ma problemami z IP-ikami paczki po kilkadziesiąt zróżnicowane klasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje dedyka pod zaplecze (glownie statyczne stronki, wiec bardzo malo wymagające). Zatem dedyk nie musi byc rewelacja, jednak potrzebne mi do niego wiele adresow IP.

 

Skoro te strony bardzo mało wymagają, to nie lepiej wziąć jakiegoś shareda/vpsa i zapłacić dużo mniej niż za całego dedyka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Livenet.pl pakiet 5 IP za 10 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://vps.serveradmin.pl/

Dodatkowe 8 adresów IP dodatkowa opłata miesięczna 50 zł netto

... kurde, gdzieś widziałem ofertę ip - 4zł ale nie wiem gdzie to posiałem, jednak livenet przebija wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://vps.serveradmin.pl/

Dodatkowe 8 adresów IP dodatkowa opłata miesięczna 50 zł netto

... kurde, gdzieś widziałem ofertę ip - 4zł ale nie wiem gdzie to posiałem, jednak livenet przebija wszystko.

w OVH: 4 PLN Netto /miesiąc za IP

mozna nawet 256 IPków do serwera.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci nie odpowiadają czyjeś ceny IPków, to po prostu postaw własną sesję BGP, załatw sobie peery z innymi, po czym złóż wniosek o PI i klasę C.

Dostaniesz od RIPE za darmo.

 

Ale musisz uargumentować dobrze to (jak napiszesz, że chcesz to na googlośmieci, to wniosek pójdzie do kosza - ipv4 się kończą ;p) no i kupić trochę sprzętu - to jakiś router, to jakieś może kawałek światełka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli 200k na początek na szopopodobny hosting ;-)

w az.pl 50zł rocznie za 1 ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Poszukuje dedyka pod zaplecze (glownie statyczne stronki, wiec bardzo malo wymagające). Zatem dedyk nie musi byc rewelacja, jednak potrzebne mi do niego wiele adresow IP. Tak by strony staly na roznych IP.

Jezeli macie na oku jakas firme z dedkiem z duza iloscia ip w rozsadnej cenie, dajcie znac.

 

Jaka ilosc adresow IP Pana interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje ok 30 ip na poczatek.

 

Co do livenet.pl - hmm.. odnosze wrazenie ze oni sie skończyli. Przestali wysylac faktury, nie odpowiadaja na maile, na GG rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nephax.com - patrząc po tym co oni ostatnio za prefix via BGP rozgłaszają, to są w stanie załatwić każdą ilość adresów IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×