Skocz do zawartości
R@fi

(Opinia) 24Cast.pl

Polecane posty

Edart.. nie kłóć się z idiotą.. najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem :)

 

masz rację, nie mam szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edart.. nie kłóć się z idiotą.. najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem :)

 

tak to mów do swoich kolegów z osiedla nie domnie zreszta to forum i tak stoji na poziomie osiedlowym n iestety zadnej inteligentnej dyskusji nie da sie poprowadzic z ludzmi zapatrzonymi w pa na prezesa jak w obraz przypomina mi to wiadomo jaka partie

 

 

 

masz rację, nie mam szans

 

nie masz szans bo nie masz dowodów niestety i skończ swe idiotyczne i nic nie dodające do tematu wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ITHOST, dam Ci dobrą radę.

Nie zawsze dobry jest atak jako obrona, czasami warto zejść z drogi przeciwnikowi dla dobra obu z uwględnieniem siebie.

Myślę że najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, będzie prośba o zamknięcie tematu do moderatorów.

Pomyśl o swoich potencjalnych klientach, którzy przeczytają ten topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym forum już od sporego czasu ale piszę bardzo rzadko, przeważnie tylko przeglądam tematy od deski do deski w nadziei znalezienia takich "perełek" i pośmiania się do ekranu, w tym przypadku jednak pan ithost tak poprawił mi humor, że oprócz czytania dodatkowo się wypowiem;)

 

Sprawa jest dosyć prosta: już chyba kilka osób wskazało że błędy ortograficzne i gramatyczne (np końcówki "ji" albo małe litery po kropkach) są bardzo podobne i każdy bardziej rozgarnięty człowiek to widzi. Już po przeczytaniu dwóch czy trzech wpisów pana ithost i sp4 łatwo można wywnioskować że to ta sama osoba.

 

Dodatkowo dochodzi kwestia ... temperamentu... obu panów. Pod naporem domysłów obydwaj szamoczą się podobnie i burzą dokładnie w tym samym stylu.

 

A IP neostrady? Że przypadkowo było takie samo? Z internetu w Polsce korzysta kilka milionów ludzi, jak wielka jest szansa, że to właśnie klient Pana ithost otrzyma "w spadku" ten sam IP neostrady co właściciel, i to jeszcze w ramach tego samego forum dyskusyjnego? Wg mnie - bardzo mała.

 

Ach, i te godziny postów... nie jestem modem tego forum ale domyślam się po godzinach wpisów, kiedy IP obu panów mogły się ze sobą "pokryć". Zgaduję że było to w nocy z 6 na 7 marca (w okolicach północy) i jeśli mam rację to przypominam (szczególnie Panu ithost, bo wygląda na zdezorientowanego swoją linią obrony), że IP neostrady jest zmieniane automatycznie raz na 24h. Jeśli to była kafejka, to jaka jest więc szansa że Pan ithost i jego klient siedzieli w niej "razem" o północy. Inna sprawa: ile kafejek stoi na neostradzie? (wyobrażacie sobie np. nocne sesje CounterStrika i minę zdziwionych klientów na komunikat zerwania połączenia przy restarcie IP?).

 

Jeśli zaś to był hotspot (przypominam że jakimś cudem odwiedzony o północy), to odkąd regulamin TPSA dot. neostrady pozwala na współdzielenie jednego łącza przez wiele osób / mieszkań? Kiedyś było to surowo zabronione. Każdy dostarczyciel hostpotu - czyli w domyśle jakaś firma - zwraca zazwyczaj uwagę na regulaminy by nie pójść z torbami przez konkurencję.

 

PIS? Paragrafy? Domniemanie niewinności? To nie rozprawa sądowa ani wiec polityczny. Dodatkowo nie wiem za kim się opowiadasz politycznie, ale jeśli jesteś przeciw PIS to pewnie uważasz siebie za przedstawiciela polskiej inteligencji, i tu byłby mały "zonk": ani po Twoim nieudolnym marketingu, stylu pisania, temperamencie, ani tym bardziej po wierze w naiwność innych forumowiczów do takiej "elity" bym Ciebie nie zaliczył.

 

W życiu bardzo ważna jest: wiedza, kiedy się przegrało pojedynek i zdolność wyjścia z przegranej z twarzą póki jest jeszcze możliwość. Moderatorowi forum polecam zamknięcie całego tematu, a Panu ithost przemyślenie swojego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że IP neostrady jest zmieniane automatycznie raz na 24h

Oł noł, przy każdorazowym podłączeniu do sieci przydzielane jest nowe IP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oł noł, przy każdorazowym podłączeniu do sieci przydzielane jest nowe IP :P

 

W przypadku hotspotów i kafejek o których wspomniał ithost, liczy się jak największy "uptime" łącza. Najgorsze byłyby więc dla nich automatyczne restarty neostrady w celu wymuszenia zmiany IP (raz na 24h licząc od ostatniego zalogowania modemu do sieci). Dla znających neostradę taki restart modemu jest tożsamy z przydziałem nowego IP podczas ręcznego zalogowania, więc celowo nie zagłębiałem się w szczegóły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończcie ten temat, bo jest bez sensu! Wygląda to jak jakaś osiedlowa kłótnia! Wszyscy dobrze wiemy jak jest więc po co to ciągnąć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Na jednym z forów radiowych była mała afera. Kilka użytkowników pisało negatywne opinie na temat jednej z firm. Okazało się że stoi za nią konkurencyjna firma.

67592577723715200711.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Kilka dni temu zastanawiałem się nad kupnem serwera w 24cast.pl - ale po tej szopce co odstawili, wiem tylko jedno - nigdy nie popełnię tego błędu.

P.S. - 24cast.pl, ithost.eu i serwerygier.com należą do jednej i tej samej firmy :) Ładną mają teraz opinię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Orzełek - nie broń ich. Na start nie warto - nawet za 1 grosz. Sprawdzałem ich "usługi" - między innymi radio.

Serwery gier - no comment. Chociaż mają dobre maszyny - to jest overselling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×