Skocz do zawartości
R@fi

(Opinia) 24Cast.pl

Polecane posty

Witam

 

Dosłownie przed chwileczka znalazłem Firmę zajmującą się Streamingiem Shoutcast Autopilot itp czy ktoś tutaj mógłby sie wypowiedzieć coś na temat tej Firmy z góry Dziękuje adres strony 24cast

 

Ps sory za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam w 24cast serwer shoutcast z pilotem od 2miesięcy i przez ten czas nie doświadczyłem żadnej awarji a ni padu serwera mają też najtańsze ceny na rynku.kontakt z bok jest również bez problemowy w skali 0-5 daje 5:) ps.24cast to nie cast24 nie mają nic wspólnego z cast24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek ;)' date='23 czerwiec 2009 - 23:02' timestamp='1245794571' post='165254]

Witam

 

Dosłownie przed chwileczka znalazłem Firmę zajmującą się Streamingiem Shoutcast Autopilot itp czy ktoś tutaj mógłby sie wypowiedzieć coś na temat tej Firmy z góry Dziękuje adres strony 24cast

 

Ps sory za pomyłkę

 

 

Trochę dziwnie to wygląda. Właścicel Freecast szuka konkurencji i pyta o ich usługi? rolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek ;)' date='23 June 2009 - 23:02' timestamp='1245794571' post='165254]

Witam

 

Dosłownie przed chwileczka znalazłem Firmę zajmującą się Streamingiem Shoutcast Autopilot itp czy ktoś tutaj mógłby sie wypowiedzieć coś na temat tej Firmy z góry Dziękuje adres strony 24cast

 

Ps sory za pomyłkę

 

co można powiedzieć o usługach które nawet miesiąc nie działają?

te same dane co ithost.eu ( obśmiane ostatnio przez kilku userów), które dziś nie działało a przekierowywało na modernhost który kiedyś szumnie zaczął i niestety nagle jakoś zniknął.

 

PS sloty tv po 0,80zł. powinny odstraszyć wszystkich normalnych userów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24cast.pl działa już ponad rok budując dosyć mocną pozycje na rynku:).ithost.eu dzisiaj działał cały dzień bez przerwy.czemu sloty tv po 0,80zł. powinny odstraszyć wszystkich normalnych userów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie wrażenie że osoba kryjąca się pod nickiem ithost oraz sp4 to ta sama osoba?

Na dodatek, po jej zachowaniu wydaje mi się że ma ona 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panie shk oświadczam że z osobą o nicku sp4 nie mam nic wspólnego oprócz tego że jest mojim klientem. prosiłbym nie wypisywać na drugi raz bezpodstawnych oskarżeń na mój temat.gdyż na to jest odpowiedni paragraf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie wrażenie że osoba kryjąca się pod nickiem ithost oraz sp4 to ta sama osoba?

Na dodatek, po jej zachowaniu wydaje mi się że ma ona 15 lat.

 

Dziwne... też mam takie wrażenie xDD

Obaj panowie robią podobne błędy ortograficzne, zauważyłeś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w dodatku często używają ";)"...

 

@ithost - przeczytaj jeszcze raz, tym razem dokładniej co napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie mój błąd ale prosiłbym o nie wysuwanie takich podejrzeń w kierunku mojej osoby.zapomniałbym przeprosić wszystkich userów za to że jestem dyslektykiem mam nadzieje że nikogo tym nie uraziłem.a teraz wybaczcie ale księgowość czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panie shk oświadczam że z osobą o nicku sp4 nie mam nic wspólnego oprócz tego że jest mojim klientem. prosiłbym nie wypisywać na drugi raz bezpodstawnych oskarżeń na mój temat.gdyż na to jest odpowiedni paragraf.

 

witam mam w 24cast serwer shoutcast z pilotem od 2miesięcy i przez ten czas nie doświadczyłem żadnej awarji a ni padu serwera mają też najtańsze ceny na rynku.kontakt z bok jest również bez problemowy w skali 0-5 daje 5:) ps.24cast to nie cast24 nie mają nic wspólnego z cast24

 

Ja jestem kilka dobry lat w angli, jednak tak języka nie zapomniałem. Oboje i Ty oraz ten Twój potencjalny klient robicie te same błędy w podobnych słowach. Również wydaje mi się, że to ta sama osoba, może moderator sprawdziłby IP tych dwóch postowców?

 

No i nie ośmieszaj się z tym paragrafem, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jest to neostrada ale w jednym momencie numery ip się pokryły. Wszystko wskazuje na to, że to te same osoby. Z ciekawości czekam na sugestie użytkowników co w takim momencie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również oświadczam że z panem ithost nie mam nic wspólnego oprócz bycia jego klientem. Może skończylibyśmy już tak ten niczemu nie służący offtop wkońcu to ma być temat zawierający opinie o jakości usług 24cast.pl. A nie poradnia językowa:).co do pokrywających sie ip na neostradzie. jest na to wytłumaczenie mogliśmy korzystać ztej samej kafejki wtym samym dniu albo hotspotu nie tylko neo ma zmienne ip:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań się już ośmieszać...

Przecież napisał Bartek, że IP się pokryły. Rozumiesz co to oznacza?

Co, mieszkasz ze swoim klientem w jednym mieszkaniu? To Twój brat?

 

Bartek - ban na konto sp4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super start firmy na forum, gość uważa że tu sami debile na forum siedzą,

szkoda że to neostrada bo bym dał bana na IP na miejscu Bartka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale np hotspot ma jedno ip zewnetrzne wtym samym czasie np w supermarketach i galeriach handlowych zreszta nie zalezy mi juz na udzielaniu sie na tym forum gdzie nikt nie potrafi sie powstrzymac od bezsesownych oftopów na na taka ilość postów tylko 2 opinie na temat 1 słowem niezły burdel i słabi moderatorzy skoro dopuszczaja do takiego stanu rzeczy. kiedys myslalem ze jest to forum dla ludzi chcacych rzetelnie z opiniowac usługi providerów z których korzysta ale jednak sie mylilem poprawcie jakosc moderacji bo naprawdę długo tak nie pociągniecie.ps. nie musicie mnie banowac sam usune konto z tego dennego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo ale oczym jest ten temat bo już sie troche pogubiłem może się myle. Ale miały tu być wystawiane opinie na temat usług 24cast.pl a zrobił sie jeden wielki offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo ale oczym jest ten temat bo już sie troche pogubiłem może się myle. Ale miały tu być wystawiane opinie na temat usług 24cast.pl a zrobił sie jeden wielki offtop

 

temat jest o tym że robisz z userów tego forum debili i jeszcze rżniesz głupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety pomyliłeś sie tytuł watku to (opinia) 24cast.pl ale jeśli uważasz inaczej to załóż osobny temat a nie zasmiecaj tego tematu swoimi głupawymi postami na kazdym innym forum taki offtop byłby nie do zrobienia ale tu widać w opiniach o hostingu można sobie zrobic prywatna dyskusje rodem z pod budki z piwem

linki do opinii onas z innych for:

http://shoutcast.jun...wtopic.php?t=14

http://forum.eradia....topic.php?t=339

http://forum.naszest...wtopic.php?t=87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety pomyliłeś sie tytuł watku to (opinia) 24cast.pl ale jeśli uważasz inaczej to załóż osobny temat a nie zasmiecaj tego tematu swoimi głupawymi postami na kazdym innym forum taki offtop byłby nie do zrobienia ale tu widać w opiniach o hostingu można sobie zrobic prywatna dyskusje rodem z pod budki z piwem

linki do opinii onas z innych for:

http://shoutcast.jun...wtopic.php?t=14

http://forum.eradia....topic.php?t=339

http://forum.naszest...wtopic.php?t=87

 

temat był o opiniach ale po tym jak się okazało że mieszkasz ze swoim klientem trochę się zmienił.

 

ps> na tamtych forach co podajesz może linki to może też pozytywne opinie są od klientów z którymi mieszkasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecił Bartkowi ban na oba konta (bynajmniej czasowy) a panu ithost z całym szacunkiem powrót w lata szkoły podstawowej gdzie uczono podstaw pisania. Zresztą czytając pana wypowiedzi odstrasza mnie poziom usług w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×