Skocz do zawartości
^^KaMaZZ~.^

[wirtualny] Konto WWW

Polecane posty

Witajcie :D

Zwracam się do was z pytaniem i jednocześnie prośbą o znalezienie odpowiedniego dla mnie hostingu WWW.

Moje wymagania nie są duże w zakresie pojemności i transferu, bardziej, dużo bardziej liczy się dla mnie duża szybkość działania, brak zacięć i lagów strony, brak ograniczeń na maszynie, bezawaryjność, możliwości konfiguracji (DirectAdmin lub cPanel, subdomeny, baza danych - phpMyAdmin) i przede wszystkim bezpieczeństwo, codzienne backupy to minimum, bardzo mile widziane będą backupy trzymane przez długi okres czasu patrz. Nazwa.pl) Niestety, miałem ów forum przemo na nazwie, pare razy w miesiącu bądź nawet częściej sypał błąd 500, strona potrafiła przyciąć, ale bezpieczeństwo było bardzo dobre :D

Pojemność, jaka będzie mi odpowiadać to ok. 2-3 GB, limit transferu maks. 40GB w miesiącu.

Liczę tutaj bardziej na indywidualną ofertę, gdyż gotowe oferty idą najczęściej na ilość transferu i pojemność, a nie na wymienione przeze mnie zmienne :)

Mój zakres pieniężny to max. 30-35 zł miesięcznie, liczę na was, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pochwal się jakie to mody masz na tym przemie :D Najwygodniejsze by było zakupienie VPS'a i na początku jednorazowa konfiguracja zlecona jakiejś sensownej osobie. Z drugiej strony przy tym budżecie to tylko z VPS'ów http://budgetvps.pl Little + DA co wychodzi 36.31 zł. Przy sharedzie to akcja się rozgrywa w oparciu o mody i generowane przez nie obciążenie... :) Na pewno nie dostaniesz jednego - braku ograniczeń na maszynie :D Mody przema lubią męczyć maszyne więc tutaj sytuacja jest niefajna, a brak ograniczeń - za pewne chodzi o CPU, które jest limitowane wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modów dużych nie mam, jedyne co tak naprawdę zamula to Spider Friendly, wgrałem wersję Opti ale niewiele sie poprawiło :D

Nie mówie tu o całkowitym braku ograniczen, ale bez przesady, nie zniosę takich, jakie dawała nazwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemo jest ciężkie a zwłaszcza jak ktoś ma duże forum. Tak jak pisał Lan Hikari VPS albo zmiana systemu forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo jest ciężkie a zwłaszcza jak ktoś ma duże forum. Tak jak pisał Lan Hikari VPS albo zmiana systemu forum :)

 

Jakiś czas temu miałem klienta, którego statystyki forum to:

Nasi użytkownicy napisali 27381 postów, tematów 6386

Mamy 22960 zarejestrowanych użytkowników, a było by nas o 328 wiecej jakby wszyscy czytali REGULAMIN

Ostatnio zarejestrował/a się: ziomek999 Witamy! i zapraszamy tutaj!

To forum odwiedzono już 554431 razy

 

Szczerze mówiąc fajnie to mu ten przemo nie chodził na sharedzie, ale sądzę, że to kwestia modów i innych dupereli :D Co ciekawe, teraz na godaddy jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem piękne ''pismo" z Unixstorma, pakiet Biznes2 :)

 

Dzisiaj z powodów którejś ze stron na serwerze, najprawdopodobniej "phpbb by przemo" (możliwe, że właśnie fragarena.pl), serwer uległ kilku-minutowej awarii w wyniku przeciążenia bazy mysql. Jeśli przyczyna się potwierdzi lub strona ponownie spowoduje takie problemy - zawiesimy całą usługę. W tej chwili na wszystkie tego typu strony zostały ustawione limity równoczesnych połączeń do MySQL i będą one zabezpieczały serwer przed wszystkimi tego typu nieudolnie napisanymi skryptami, a jeśli to nie wystarczy - zaczniemy ograniczać liczby zapytań dla każdej tego typu witryny.

 

Może jakieś nowe propozycje? Może VPS na OVH lub gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję. Zrób konwersję do MyBB - tadam! Bystre co? Po co się przenosić ciągle ze zniłym jajkiem skoro możęsz to naprawić u źródła? Tak ciężko pomyśleć, że z przemem daleko nie zajedziesz? Zrobisz konwersje i Cię shared przyjmie nawet...

 

 

 

A jak zrobiłem akcję przemoNOT - to mnie wyśmialiście... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP

Niestety, z deczka odpada.

Udało mi się załatwić VPSa z jednym rdzeniem z Xeona E5405, może wystarczy pod tą moją maszynkę do pożerania CPU.

Narazie można zamknąć, jak się nie uda, bądź będę musiał uciekać, to poproszę moda o otwarcie tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zrobiłem akcję przemoNOT - to mnie wyśmialiście... Ehhh

 

A ja gorąco popieram :)

 

A wracając do tematu, to jeżeli chcesz zostać przy aktualnym silniku to jednak VPS. Niestety takie uroki Przemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gorąco popieram :)

 

A wracając do tematu, to jeżeli chcesz zostać przy aktualnym silniku to jednak VPS. Niestety takie uroki Przemka.

 

Not o jesteś jedną z niewielu osób, reszta wysłała mi maile o takiej treści, że aż wstyd cytować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakieś nowe propozycje? Może VPS na OVH lub gdzie indziej?

 

W ramach ścisłości. To, co z serwerami robi ta porażka-projektowa-w-PHP to jeden wielki żart i to forum potrafi w ciągu kilku sekund wyłożyć maszynę z nawet 16 GB RAMu, 8-rdzeniami i brakiem dokładnej kontroli, tudzież rygorystycznych limitów.

Widziałem już dużo, ale to coś to jedna z niewielu takich gromadek dziur i fragmentów kodu przypominających bardziej "POC" na atak DoS niż prawidłowe działanie.

 

Jeśli ktoś celuje ze swoimi usługami w klientów biznesowych i stara się tworzyć dla nich możliwie elastyczne warunki to niestety - nie ma tam miejsca dla "phpbb by przemo". Można albo się od tego odciąć, albo jedno zacząć trzymać na łańcuchu. Jeśli łańcuch wytrzyma - będzie dobrze. W przeciwnym wypadku nie zostanie nic innego jak zastanowić się nad zmianą taktykyki.

 

To forum może się nadawać tylko w przypadku, kiedy użytkuje je osoba potrafiąca posługiwać się językiem PHP i nosząca się z chęcią przeoronia połowy kodu celem jego poprawienia (znaczy - przepisania...).

 

http://przemonot.co.cc/ - tak to wyglądało. Jeśli ktoś był ciekaw.

 

Jestem z Tobą całym swym ciałem i duchem, a poparcie moje masz wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×