Skocz do zawartości
ramelof

Masternet czy ovh?

Polecane posty

Która według was strona do rejestracji domeny jest lepsza Masternet czy OVH.

 

Jestem osobą prywatną, pełnoletnią bez nipu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet niepełnoletni, nie pracujący może mieć NIP.

 

Btw taki temat już chyba gdzieś był?

 

Powtórzę się kolejny raz: masternet ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj większość poleci MasterNET.pl ;) Ja również. Poza tym w ovh wiadomo jaki jest bok, a z Adrianem kontakt jest okey nawet poprzez forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Hm, z kolei ja żadnego supportu nie potrzebuję, kilkanaście domen mam w OVH. Ale również polecam Masternet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj na 200% masz NIP ;)

Dziwne jest tylko to, że sam o tym nie wiesz :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Z tym nipem to tak jak z autem: po co ci samochod jak nie masz prawajazdy.

5ak go bede potrzebowac to zloze wniosek.

P.S pisze z pda prosze nie patrzec na brak pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

JarekMk dlatego napisałem, że "tylko o tym nie wiesz".. w sensie daje zapytanie o NIP i już go ma.. heh

 

ramelof ja bym dodał "..w świecie, w którym w pewnej chwili przestajesz zupełnie korzystać z chodników"... bo będziesz potrzebował go prędzej niż myślisz... albo w pewnej chwili będziesz potrzebował go gdzieś wpisać, a będzie akurat niedziela.. po prostu go miej - bo tak czy siak mieć go będziesz musiał, a po co później jak lepiej wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na 200% masz NIP ;)

Dziwne jest tylko to, że sam o tym nie wiesz :P )

 

JarekMk dlatego napisałem, że "tylko o tym nie wiesz".. w sensie daje zapytanie o NIP i już go ma.. heh

 

Do US składasz wniosek o NADANIE nipu. Nie ZAPYTANIE jaki to jest mój NIP, a NADANIE nipu.

Ale jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem, czym różni się NADANIE od PODANIA, to cóż...

Jeśli ktoś jest na tyle tępy, że jej nie rozumie, to wyjaśniam: po złożeniu wniosku US generuje ci NIP w tym właśnie momencie.

Każda osoba posiada PESEL - nadawany przy urodzeniu.

 

PS: To tak, jak byś mówił, że każda osoba ma przypisany nr konta bankowego, a o nim nic nie wie... bo jak będzie się chciała dowiedzieć, to złoży w banku wniosek o założenie konta :D

 

 

 

PS2: Jak wynika z zestawienia tych dwóch cytatów, to Sponsi==malu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fiercio - napisałem więcej, ale znowu jakiś zdesperowany moderator mi pojedzie procentami.. więc EDIT:

wyluzuj człowieku... taki magik, programista, administrator, a sam nie wie jaka różnica jest między zapytaniem a pytaniem.. phhh..

 

niedługo trzeba będzie ze słownikiem w ręku pisać posty żeby każdy zrozumiał przenośnię albo skrót myślowy

 

a wracając do tematu - wyczerpaliśmy go chyba po 3-4 poście

jak dla mnie do zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd
Każda osoba posiada PESEL - nadawany przy urodzeniu.

OT

Od kiedy to PESEL jest nadawany przy urodzeniu?

 

PESEL jest nadawany po złożeniu wniosku lub zgłoszenia przez rodziców lub opiekunów prawnych do USC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OT

Od kiedy to PESEL jest nadawany przy urodzeniu?

 

PESEL jest nadawany po złożeniu wniosku lub zgłoszenia przez rodziców lub opiekunów prawnych do USC.

Daj spokój, tutaj i tak nie za bardzo niektórzy wiedza co piszą. Komputer i nic po za nim nie wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do PESEL:

Po urodzeniu dziecka od chwili wypisu ze szpitala czeka się dobry tydzień i jedzie się do Urzędu Stanu Cywilnego. Przez ten tydzień papiery idą ze szpitala do USC.

W USC dostaje się akt urodzenia ( 3 sztuki za darmo) i po miesiącu idziesz do Urzędu Gminy (jak ktoś mieszka w mieście do Urząd Miasta) i dostajesz PESEL Dziecka.

 

Co do NIP:

U mnie w US wymagają podania powodu dla którego chce się dostać NIP.

Ja musiałem go zalożyć do zapisania się jako bezrobotny bo wymaga tego Urząd Pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorcia ale chcialem pomóc rozwiązać problem ;)

 

jeżeli chodzi o mnie to równiez polecam Masternet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po urodzeniu dziecka od chwili wypisu ze szpitala czeka się dobry tydzień i jedzie się do Urzędu Stanu Cywilnego. Przez ten tydzień papiery idą ze szpitala do USC.

W USC dostaje się akt urodzenia ( 3 sztuki za darmo) i po miesiącu idziesz do Urzędu Gminy (jak ktoś mieszka w mieście do Urząd Miasta) i dostajesz PESEL Dziecka.

Przy czym jesli rodzice tego nie zrobią numer PESEL i tak zostaje nadany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masternet. Do rejestarcji domeny nie potrzebny Ci jest NIP (ja nie podawałem przy rejestracji).

W Masternet wystarczy podać PESEL jak rejestrujesz jako osoba prywatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×