Skocz do zawartości
Zbyszko

Serwer wirtualny do 1000 zł / rok

Polecane posty

Cześć,

 

Sprawa jest prozaiczna więc może i odpowiedź będzie szybka. W tej chwili używam serwera wirtualnego progreso (BIZENS: http://progreso.pl/serwery-wirtualne/pelna...cyfikacja.html). Nie mam do nich żadnego ale i od dwóch lat przedłużam umowę. Sęk jednak w tym, że to było do zastosowań amatorskich a teraz potrzebuję dla firmy.

 

Jedyna rzecz która zawsze wkurzała mnie w progreso to fakt, że niezależnie od liczby domen można założyć tylko jedną nazwę użytkownika e-mail (i aliasów) która obowiązuje dla wszystkich domen. Faktycznie jednak chciałbym mieć możliwość powieszenia znajomemu (ale żeby było jasne: NIE KLIENTOM) lub komukolwiek jakiejś prostej strony i dodania osobnego maila. W związku z tym chciałbym zbadać czy któryś z poukładanych hostingodawców daje taką możliwość?

 

Musi to być firma stabilna i wiarygodna. Panel prosty i intuicyjne (conajmniej jak w progreso). Cena do 1000 zł netto / rok. Wymagania co do miejsca/transferu praktycznie żadne. Poza tym potrzebuje:

- odpowiedzi obsługi technicznej na poziomie 24h

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jakiś plan Biznes z naszej oferty. Pomoc techniczna jest dostępna 24/7 przez czat i helpdesk. Można tworzyć maile jakie się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Islington: musisz wybaczyć, ale biorąc pod uwagę wymagania, to chyba za wysokie progi jak na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym Ci polecil Prohost.pl , stabilna firma, wysoka jakosc uslug i przedewszystkim support na wysokim poziomie

 

jak na razie jedna z nielicznych firm ktora z 'uporem maniaka' odpowiadala profesjonalnie na wszystkie moje pytania , nawet jak bylem mocno upierdliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×