Skocz do zawartości
kros

easyISP PADDDDddddddd

Polecane posty

Gość normanos

czyli kierownik jest nad adminem? to znaczy, że można pretensje kierowac do Sziroka :)

 

sie jeszcze odnosnie krzaka wytlumacze: w 'naszym' rozumieniu tego slowa to of coz nie. easyisp to normalna firma ale uzylem tego okreslenia gdyz poziom uslug niestety nie odbiega od krzakow ;)

 

nadzieje na wyjasnienie mozna bylo miec po pierwszym drugim, trzecim padzie... a do dzisiaj bylo ich juz mnostwo. w miedzyczasie byl mail, ze sie z tym uporaja do czwartku. tylko do którego? bo kolejnych padów znowu bylo juz kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi - na avx.pl mam konto juz 6 miesiecy, i zdarzyly mi sie tylko 2 przerwy, za ktore przedluzono mi waznosc konta o miesiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

21:15 leeżyy... juz conajmniej 10 minut.

 

ps. gdzie mozna sobie sprawdzic ich uptime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli zastanawiam sie nad rezygnacja z ich uslug, pytanie tylko czy uda sie odzyskac pieniadze... statystyki od lutego _tutaj_ tyle, ze co 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam tam konto i nie zauważyłem przerw dłuższych niż 5-10min. faktem jest, że się ostatnio zdarzają, ale niektórzy chyba przesadzają z tymi "krzakami" itd. przydałoby się jednak koniec tych chwilowych down-time'ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

k* i znowu nie działa.. i zawsze sie o tym dowiaduje jak chce posłac maile i dupa.

 

shqvarny: jak wysyłasz maila raz na ruski rok to nie dziwne, że nic nie zauważasz :/

 

Szirok: oj to się ciagnie i ciagnie... i ciagnie i ciagnie. Przeciez kazdy ma jakies swoje granice cierpliwosci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

był reklamowany to nie znaczy że webhostingtalk.pl dawał gwarancję na to że hosting ten bedzie zawsze niezawodnie działał, znaczy to iż najprawdopodobniej easyISP wykupiło sobie tutaj reklamę, co może zrobić każdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy ci webhostingtalk.pl za reklamowanie rzetelnych dostawców hostingu...

Jak kupisz nieświeże piwo czy niesmaczny jogurt, to też narzekasz na TV, bo tam akurat była reklama? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shqvarny: jak wysyłasz maila raz na ruski rok to nie dziwne, że nic nie zauważasz :/

zachowaj te jakże cenne, błyskotliwe i górnolotne uwagi dla siebie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi powiedziec, jak jest teraz z easy-czy nadal maja pady czy sie z tym uporali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos moze mi powiedziec, jak jest teraz z easy-czy nadal maja pady czy sie z tym uporali ?

 

Jak narazie od 1 marca padl tylko raz... wiec chyba nie bardzo poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekasz już od dwóch tygodni - skoro jest tak źle to zmieniaj dostawcę i przestań sie męczyć, chyba, że aż taka przyjemność sprawia Ci psioczenie na to EasyISP.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najgorsze jest to, że kazali sobie zapłacić za rok z góry.. choć ta cena i tak była jak kwartał w dobrej firmie.. heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amistrefa: zapłaciłeś, ale z tego co pamiętam regulamin EasyISP to za przerwy poniżej 12 godzin nie przysługuje żadna rekompensata, a i tak IMHO przy tak tanich usługach jest to duży ukłon w stronę użytkownika, bo budżetowe hostingi nie zwykły tego gwarantować.

 

Pisałem też kiedyś, że największą wadą 95% polskich "serwerowni" jest brak techników onsite, którzy mogliby się zając maszyną niezależnie czy jest godzina 12 w poniedziałek czy 23 w niedzielę. Jeszcze gorzej jak maszyna stoi w jakimś biurowcu do którego ktoś przyjdzie jutro rano.. Ale ma to też plusy, jest niedziela, pójdź pospacerować, zamiast się męczyć przed komputerem - wyjdzie tylko na zdrowie. Takie proste przyjemności naprawdę mają plusy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masakra :) Wygasla im wczoraj domena glowna easyisp.pl i dzisiaj ja wlaczyli :) Po prostu qoool nie firma :) Artnet jako partner NASK a domena easyisp zarejestrowana w AZ.... No comment.

 

Cytat z ripe.net:

 

created: 2005.04.01

last modified: 2006.04.02

 

Ich strona w tej chwili nie dziala a DNSy NASK odpowiadaja ze domena nie istnieje, wiec pojawi sie przy nastepnym przeladowaniu w NASK dzisiaj ok. 18

 

A ich serwery dzialaja (o dziwo) - 153.19.178.28 itp. A wiec tylko chlopcy zapomnieli odnowic domene i DNSy biedakom zniknęły... Cóż, zdarza się. Szczególnie u partnerów NASK którzy kupują i utrzymują swoje domeny u innych partnerów (redundancja ?:)), tych co się tak tym dumnie na stronie WWW reklamują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby padło na dobre ?:/

 

U mnie caly czas dzis dziala. Kumpel, ktory laczy sie przez TP mowi, ze nie moze sie polaczyc z easyisp.pl

Ja lacze sie przez netie i dziala bezproblemowo. Przez IP (http://153.19.178.28/) wskakuje bezproblemowo. DNS tp cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie caly czas dzis dziala. Kumpel, ktory laczy sie przez TP mowi, ze nie moze sie polaczyc z easyisp.pl

Ja lacze sie przez netie i dziala bezproblemowo. Przez IP (http://153.19.178.28/) wskakuje bezproblemowo. DNS tp cos nie tak?

 

Serwer działa, problem jest z domeną, raczej nie tylko w TP, siteuptime.com też nie wchodzi domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie, przeciez napisalem - zapomnieli odnowic domene easyisp.pl, wygasla wczoraj a dzisiaj ja wlaczyli ponownie (wg raportu ripe.net). Nic dziwnego ze strony nie dzialaja - maja DNSy na domenie easyisp.pl, a domeny wg NASK nie ma (nie ma w DNSach NASK) to ich TPSA nie znajduje - bo TPSA w przeciwienstwie do Netii dziala szybciej i szybciej reaguje na tego typu sprawy. A zrzucanie winy na dostawcow internetu, ze easyISP nie dziala u kogos to lekka przesada.

 

Sprawdzcie:

 

http://dnsreport.com/tools/dnsreport.ch?domain=easyisp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zaczeło działać, ciekawe na jak długo :)

 

@nospa to miałem na myśli, iż to nie problem ISP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

BTW.. zmienili ofertę.. tzn. wprowadzili promocję do 30 kwietnia.. spójrzcie jaki wypas :) wszystkiego więcej za mniej... skusicie się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Tia... i znowu czekać, aż nałapią klientów i serwer znowu zacznie szwankować jak ostatnio...

Zresztą nie ma się co dziwić przy takich parametrach w stosunku do ceny.

Ale zobaczymy... Kto wie może się już uporali z tymi problemami ?

 

Pozdrawiam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tia... i znowu czekać, aż nałapią klientów i serwer znowu zacznie szwankować jak ostatnio...

 

Tylko czekac kiedy rzesza dzieciakow z FORA.PL poprzenosi do nich swoje phpBB :) Trzeba mieć jakiś problem żeby dawać takie ceny...

 

Zresztą nie ma się co dziwić przy takich parametrach w stosunku do ceny.

Ale zobaczymy... Kto wie może się już uporali z tymi problemami ?

 

Kto wie, może Kopernik była kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×