Skocz do zawartości
beybe

[Sprzedam] Linki pozycjonujące PR=3, BL=120

Polecane posty

Do zaoferowania mam link pozycjonujący na blogu o tematyce IT

NetNews.blox.pl

» prawie rok w sieci

 

» stały Page Rank = 3 od początku istnienia

 

» dużo linków prowadzących do bloga

 

» 120 BackLinków w Google Sprawdź

 

» Około 3000 zaindeksowanych podstron - każdy newsa był dodawany przeze mnie, a nie za pomocą kanałów RSS

 

» około 2000 wizyt miesięcznie

 

» link Twojej strony znajdzie się w kolumnie 'Linki' < to NIE stopka!!! >

 

» mała liczba linków wychodzących

 

» maksymalna ilość linków na blogu nie przekroczy 20 sztuk

 

» cena to 6zł za miesiąc emisji (do sprzedania tylko 10 sztuk)

 

Kontakt:

> PW

> mateusz789@o2.pl

> GG: 7499988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kopia serwisu DobreProgramy.pl

Nawet obrazki kopiowane...

Wiesz że to jest karalne, nie?

 

No chyba żę podpisałeś z nimi umowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to kopia serwisu DobreProgramy.pl

Nawet obrazki kopiowane...

Wiesz że to jest karalne, nie?

 

No chyba żę podpisałeś z nimi umowę...

Jeśli nie masz pewności to takie rzeczy pisze się na PW !!!

Po za tym, co Ci do tego czy obrazki są kopiowane, czy nie - mam prawa do kopiowania.

 

 

OD RAZU PISZE:

Dla zainteresowanych zgoda od DobreProgramy.pl do wglądu.

 

@JarekMk ... żadne odkrycie hehe, nawet jest to napisane na blogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to kopia serwisu DobreProgramy.pl

Nawet obrazki kopiowane...

Wiesz że to jest karalne, nie?

 

No chyba żę podpisałeś z nimi umowę...

 

 

Za dostarczane informacje dziękujemy vortalowi dobreprogramy.pl

Zapraszam!

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... dziękować sobie mogą :).

 

Wysłałem e-maila do jednego z administratorów DP. Jak na razie brak odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewna wiadomość: to plagiat nie mający nic wspólnego w DP.

 

btw. bejbe, możesz podesłać mi na PW tę wspomnianą zgodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... trzeba być idiotą żeby myśleć, że bez zgody DP w ogóle byłby sens prowadzenia tego bloga i marnowania czasu na dodawanie newsów ;] a jednak są tacy :)

 

Przekonasz się (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 99,99% pewien ze DP sie nie zgodzilo ... A to kolejny genialny serwis ... wakacyjny ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile widzę to Docent również jest w administracji i to nawet nieco wyżej, a od niego mam wiadomość:

Screen

 

Niestety nie wiem jak zrobić w Gmailu z wiadomości format .eml i na razie tylko screen... Może ktoś wie? To dorzuce w tym formacie...

Mam nadzieję że wszystko wyjaśnione, w razie pytań proszę do Docent'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz beybe puknij się w łebek i zobacz że łamiesz ich postanowienie.

"(...)zgody pod warunkiem, że przy każdym materiale znajdzie się widoczna informacja, że news pochodzi z vortalu dobreprogramy(...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie rozwalajcie mnie do końca :) Człowieku.. nie widzisz po prawej stronie?

Za dostarczane informacje dziękujemy vortalowi dobreprogramy.pl

Zapraszam!

 

Ten napis jest przy każdym newsie, na stronie głównej i na wszystkich podstronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie rozwalajcie mnie do końca :D Człowieku.. nie widzisz po prawej stronie?

 

Ten napis jest przy każdym newsie, na stronie głównej i na wszystkich podstronach

 

Poziom bezczelności w Twoim przypadku przechodzi wszelkie granice...

 

Regulamin vortalu dobreprogramy.pl, w pierwszym ze wszystkich punktów mówi, że "Kopiowanie, reprodukowanie tekstów i elementów z vortalu dobreprogramy, w całości, lub w części bez wcześniejszej, pisemnej zgody jest zabronione.".

 

Dopuszczamy jeden jedyny wyjątek jakim jest prawo do reprodukcji newsów ("Wyjątek stanowią informacje zawarte w dziale aktualności") możliwe to jest jednak wyłącznie pod ściśle określonymi warunkami ("publikowanie ich w jakichkolwiek materiałach jest dozwolone w przypadku podania jako źródła nazwy serwisu w postaci "dobreprogramy.pl" bądź "http://dobreprogramy.pl". Jeśli materiał publikowany jest w Internecie należy również umieścić link do serwisu."). W Twoim przypadku warunki te zostały do tego potwierdzone bardzo wyraźnie mailowo (mail Docenta z dnia 19 lutego).

 

Materiały na Twojej stronie nie wypełniają tych warunków. Pod żadnym newsem nie ma wyraźnego oznaczenia, że pochodzi on z serwisu dobreprogramy. Mało tego wprowadzasz w błąd ponieważ newsy zawierają oryginalne oznaczenia typu "Źródło: Microsoft" co sugeruje, że ich autorem jest twórca strony netnews.blox.pl, a źródłem jest np. Microsoft. Wyjaśniam od razu, że u nas źródło np. "Microsoft" nie oznacza, że materiał to copy/paste ze strony Microsoftu tylko, że materiał został napisany na podstawie informacji uzyskanych na jego stronach, od jego pracowników (często w prywatnej korespondencji mailowej lub telefonicznie), przesłanych komunikatów prasowych itp. itd. Praktycznie w każdym jednak przypadku są to autorskie, samodzielnie redagowane teksty. Dopisek z boku strony w żadnym przypadku nie wypełnia więc ściśle określonych warunków reprodukcji naszych newsów. Podkreślam, że możliwość ich reprodukcji to wyjątek, a nie reguła.

 

Reasumując, treści na stronie netnews.blox.pl publikowane są z naruszeniem prawa autorskiego.

 

Idąc dalej warto nadmienić jeszcze o jednej okoliczności. Tworząc ten wyjątek naszą intencją było zezwolenie mniejszym serwisom, twórcom blogów, administratorom stron szkolnych itp. na publikację naszych newsów jako uzupełnienie treści na prowadzonych przez nich witrynach. W Twoim przypadku nie można jednak mówić o żadnym "uzupełnianiu" bo poza kopiami naszych newsów nie ma tam żadnych innych treści. Twoja strona to wydmuszka nastawiona jedynie na zysk (czego dowodzi pierwszy post w wątku z ofertą sprzedaży płatnych linków pozycjonujących). W tej sytuacji udawanie, że wszystko jest w porządku bo jakiś dopisek "Za dostarczane informacje dziękujemy vortalowi dobreprogramy.pl" załatwia sprawę jest grubym nieporozumieniem. Bezczelnie żerujesz na pracy wielu ludzi, którzy dniami i nocami opracowują materiały poświęcając masę czasu, które Ty później kopiujesz 1:1 łącznie z grafikami, ze wszystkim...

 

W tej sytuacji nie pozostawiasz nam żadnego wyboru. Żądam natychmiastowego usunięcia wszelkich materiałów skopiowanych z naszego serwisu. Zastrzegam, że w przypadku nie spełnienia ww. żądania sprawa skończy się dużo gorzej niż konieczność opublikowania przeprosin za naruszenie praw autorskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK w takim razie przepraszam za wszystko.

Najwyraźniej nie zrozumiałem poleceń podanych przez Docenta w lutym.

Zaczynam wszystko kasować. Proszę dać mi godzinkę i skończę. Później o tym poinformuję.

 

Tak samo przepraszam użytkowników udzielających się w tym temacie za to, że tak twardo podtrzymywałem swoje nie prawdziwe racje, zarazem dziękuję za uświadomienie tego że robię to niezgodnie z prawem. Taka nauczka mi się przyda. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×