Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
boleK1315

[opinie]

Polecane posty

Witam,

 

Od razu przejdę do sedna sprawy. Otóż od 2 dni nie mogę się z nimi z kontaktować, hosting strasznie długo się ładuje i w dodatku wyskakują mi błędy bazy danych, które są spowodowane przeciążeniem serwera bazy danych. Ogólnie to nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby nasz serwer baz danych umieszczony na osobnej maszynie z użyciem proca na poziomie ~30 % i ramu na poziomie 1 GB (z 4 GB) był przeciążony. Proszę czytać dokładnie komunikaty od serwera, ew. skorzystać z pomocy słownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

 

Moze wyjaśnisz mi dlaczego jest z wami zero kontaktu i moja strona teraz nie odpowiada ?

 

www.samiswoi.hitme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Może dlatego ?

btw. Mi działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie też chodzi,

zmień lepiej to badziewie puki puste ( tzn. zmień skrypt nie hosting )

 

na forum skryptu oczywiście przemo święty, a wina hostingu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest serwer bazy danych ale główny serwer.

 

U mnie np. do OVH rozwinę spida 1100 kb /s a do Hitme w Holadni 400-300 i tak skacze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Per sesja, nie per maszyna. To nie jest serwer download, a hosting www i to jeszcze zależy od operatora, w Netii wyciągam nawet więcej niż moje łącze powinno (7,2 mbps zamiast 6).

 

Swoją drogą do naszej oferty wkradnie się ciekawa niespodzianka - już niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Na forum skryptu przema dowiedziałem sie ze jest za dużo połączeń i doradzili mi zmianę hostingu. Jednak postanowiłem zainstalować SMF i sprawdzić jak ten skrypt będzie zachowywał się no i proszę bardzo

 

Sorry, SMF was unable to connect to the database.  This may be caused by the server being busy.  Please try again later.

 

http://www.vpx.pl/zdjecie,beztytulu21180.html

 

Hmm, czyżby to wina hostingu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MySQL ma otwartych znacznie mniej połączeń niż dozwolono, nasze skrypty nie miały żadnej przerwy w dostępie do bazy. Proszę otworzyć zgłoszenie do departamentu HitMe.net.pl i czekać na jego rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, SMF was unable to connect to the database.  This may be caused by the server being busy.  Please try again later.

Takie info dostaniesz również przy błędnie podanych danych do serwera mysql.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakis pol miesiaca temu zamowilem u nich:5787 Counter-Strike 1.6 + 8gier 1 31zł NOWE

 

oplacilem wszystko potwierdzenie przelewu mam na koncie internetowym banku i hasel do tej pory nie otrzymalem chodz wplacilem pieniadze zaraz po zamowieniu, do kogo mam sie teraz zwrocic z tym?probowalem sie kontaktowac telefonicznie i mailowo - 0 odzewu co ja mam robic?

 

POTWIERDZENIE WYKONANIA PRZELEWU - DUPLIKAT

mBank

Bankowość Detaliczna BRE Banku SA

90-050 Łódź, Al. Mickiewicza 10

 

Informacje o transakcji

Rachunek: Winien (Nadawca)

Nr Rachunku: 35 1140 2004 0000 3002 5749 0501

Nazwa Banku: BRE Wydz.Bankowości Elektronicznej

Nadawca: ADAM STACHYRA

UL.SŁOWACKIEGO 43/2 2 BL.43

27-640 KLIMONTÓW

Rachunek: Ma (Odbiorca)

Nr Rachunku: 63 1140 2004 0000 3702 5069 8102

Nazwa Banku: BRE Wydz.Bankowości Elektronicznej

Odbiorca: HITME.PL - MAREK BAJERSKI

UL. SIENKIEWICZA 29/12

87-140 CHEŁMŻA

 

 

Tytuł operacji: ADAMOS.AS@GMAIL.COM ID: 5787 

Rodzaj operacji: PRZELEW WEWNĘTRZNY WYCHODZĄCY

Nr referencyjny operacji: 57490501-000000035

 

Data operacji: 16-05-2009

Data księgowania: 16-05-2009

Kwota operacji w PLN: 31,00

 

Data wystawienia dokumentu: 25-05-2009

 

Wygenerowane elektronicznie potwierdzenie wykonania przelewu. Dokument sporządzony na podstawie art. 7 Ustawy Prawo Bankowe (Dz.U.Nr 140 z 1997 roku, poz.939 z późniejszymi zmianami). Nie wymaga podpisu ani stempla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Telefonicznie - prawidłowo, jak zapewne Pan usłyszał podczas łączenia z Infolinią serwery gier nie są na niej obsługiwane.

 

Mailowo - na wiadomości odpisujemy na bieżąco. Sugeruję sprawdzić folder SPAM jeśli tam nie będzie wiadomości proszę wysłać maila do marek@hitme.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Telefonicznie - prawidłowo, jak zapewne Pan usłyszał podczas łączenia z Infolinią serwery gier nie są na niej obsługiwane.

 

Mailowo - na wiadomości odpisujemy na bieżąco. Sugeruję sprawdzić folder SPAM jeśli tam nie będzie wiadomości proszę wysłać maila do marek@hitme.pl.

 

 

 

dzwonilem i nic nie ma konsultanta juz stracilem 10zl na dzwonienie wyslalem maila jezeli nie otrzymam konta zglaszam sprawe na policje moze wtedy bedziecie miec inne podejscie do klijenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale za 30zł to ja nie wiem czy to nawet na wykroczenie sie klasyfikuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) klijenta

Proponuję zaznajomić się ze słownikiem języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stracił miliony ? 30zł i na policje ? chciałbym to usłyszeć na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stracił miliony ? 30zł i na policje ? chciałbym to usłyszeć na żywo

 

 

 

 

nie jestem jakims noobem nie wskazujac tu na osoby ze bede dawal ludzia sie naciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada jak coś nie odpowiada , ok wyraziłeś swoją opinie. Teraz zmieniasz dział i piszesz że szukasz nowego miejsca dla swojej strony usługi co tam masz i na pewno ktoś się tobą zaopiekuje :)

 

Pozdrawiam i EOT

 

Temat moim zdaniem do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponad miesiąc temu zakupiłem hosting web w firmie hitme.pl. Określając ją jednym słowem ująć mogę jedno - skandal. Na serwerze wyłączonych jest większość funkcji PHP(m.in GD - captcha nie ruszy), na dodatek nie można skofigurować własnej domeny. Właściwe po co dają nam swoje dns?

CPANEL:

Addon Domain Additions

There was a problem creating the addondomain. Show Details

 

Sorry, you are not allowed to add any more than (0) addon domains! The domain below was not setup!

Serwery są przerażająco wolne! Czas wykonania 2.824, czasmi bywa i 5 sekund. Dodam, iż to przykład autorskiej aplikacji jaka ma śr. czas ok. 0.001!

Skandaliczny support od ponad miesiąca obiecywał, że zrobią coś z wyżej wymienionymi problemamy PHP, dostałem nawet potwierdzenie zgłoszenia do technika, lecz rezulatatów nie widać. Najlepsze jest to, iż to hosting bezterminowy - nie trzeba przedłużać....

Stanowczo odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wybacz ale opinie jednopostowców nie są przez nikogo brane na poważnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Pozatym na ich stronie napewno jest napisane co jest w pakiecie, więc nie narzekaj na brak domen ;) ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale opinie jednopostowców nie są przez nikogo brane na poważnie ;)

Nie bądź śmieszny, każdy może wyrazić swoją opinie nt. firmy w której ma wykupiony hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×