Skocz do zawartości

Polecane posty

Zdradźcie mi, czy istnieje lepsza oferta SH w PL, niż:

Powierzchnia dyskowa 5 GB

Transfer miesieczny 100 GB

Abonament Roczny! 29.90 PLN

nawet bez shella

 

w grę wchodzą nawet hostingi krzaki, a choby i nawet megachaszcze :)

 

 

 

Ciekawym jak duży jest overselling na polwebs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie na allegro znajdzie się jakaś perełka.

 

stamtąd już niedaleko do opcji: oddam za friko w dobre ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradźcie mi, czy istnieje lepsza oferta SH w PL, niż:

 

nawet bez shella

 

w grę wchodzą nawet hostingi krzaki, a choby i nawet megachaszcze :)

 

 

 

Ciekawym jak duży jest overselling na polwebs.

 

 

tu masz więcej i taniej :

 

[ usunięte]

 

 

 

edit: sorry nie doczytałem to 5zł. to było miesięcznie a nie rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradźcie mi, czy istnieje lepsza oferta SH w PL, niż:

 

nawet bez shella

 

w grę wchodzą nawet hostingi krzaki, a choby i nawet megachaszcze :)

 

 

 

Ciekawym jak duży jest overselling na polwebs.

 

Chyba w polwebs.pl mieli przecenę:

 

- 5000 MB powierzchni dyskowej

- 300 GB transferu miesięcznego

- 18,99 PLN: Roczny abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zarejestrowalem sie po wspaniałomyślności niejakiego "administratora" polwebs.pl :)

Firma ogólnie jak było pisanie wcześniej nałapała kasy za hosting po czym zwinęła interes i mniemam że działa pod inną marką na allegro ale to już sobie rozgryze kiedyś B) wiem że po tej offce a reczej nieopłaceniu presellera dostałem czyściutkie konto bez danych/baz itp. Kontakt z administracją zerowy wiem że jeśli kiedykolwiek spotkam się gdziekolwiek (pewnie z allegro) z hostingiem podobnym do polwebs nie kupie choćby za 1 grosz mi dawali :) ogólnie zero porfesjonalizmu :) po tygodniu odkąd kupiłem hosting telefony się do nich nie urywały wiecznie zajęte lub wyłaczone :) teraz strona już nie funkcjonuje powiem tylko tyle że to maxymalna tandeta a bardzo podobne logo powstało do ich :) wręcz bym pwoiedział że ktoś się nie wysilił przy zmiane firmy a wrecz zmienił tylko napis :) Nigdy nie kupujcie owego hostingu to raz dwa uważajcie na tanie oferty allegro bo polwebs pod nową przykrywką czuwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się prosi, abym napisał "A nie mówiłem?" B) a raczej a nie pisałem? :) taki koniec był pewny, bo hosting z takimi cenami nie ma prawa bytu...  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×