Skocz do zawartości

Polecane posty

Każdy klient siedzący na każdym serwie (nie tylko w H9) może go zresetować bardziej lub mniej agresywnym sposobem, mi to komfortu nie ujmuje.

Tzn. Tobie czy Klientowi? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że warto, za kilka złotych rocznie dostaniesz serwer www działający szybko i bez przerwy przez okrągły rok. Jeśli znajdziesz lepszą usługe hostingu www, daj mi znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Oczywiście że warto, za kilka złotych rocznie dostaniesz serwer www działający szybko i bez przerwy przez okrągły rok. Jeśli znajdziesz lepszą usługe hostingu www, daj mi znać.

 

rozejrzyj sie ...

Pełno takich firm które maja lepsza jakosc od twojej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto ?

 

Nie prosta odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To Alledrogo jest gorsze niż rodowity IPN. Wszystko tam znajdziesz ... :)

 

 

To Alledrogo jest gorsze niż rodowity IPN. Wszystko tam znajdziesz ... :)

 

sorki za offtop ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie dziwie :) polwebs poszło na allegrową masówę i takie mamy tego efekty :) A podobno są najlepsi  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

This Account Has Been Suspended

Please contact the billing/support department as soon as possible.

 

To jedyna informacja jaka została po moim koncie które miałem około 20 dni ...

Ktoś zgłasza tego małolata na policje? Bo z tego co wiem 100% kont jest zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam tam konto i niestety również niemiła niespodzianka dzisiejszego poranka :/

Orientuje się ktoś ile może potrwać ta 'usterka'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konto które ma " awarie " mnie nie zadowoli .... nawet spać spokojnie nie można bo wstaję rano i patrzę oO ... na forum pełno żali od userów ... niepoważny człowiek właśnie robię druki aukcji, przelewu i udaje się na policje bo nikomu nie będę dawał pieniędzy za " nic nierobienie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konto które ma " awarie " mnie nie zadowoli .... nawet spać spokojnie nie można bo wstaję rano i patrzę oO ... na forum pełno żali od userów ... niepoważny człowiek właśnie robię druki aukcji, przelewu i udaje się na policje bo nikomu nie będę dawał pieniędzy za " nic nierobienie "

 

Za kilka złotych za rok nie oczekuj cudów... Poza tym, to jest tylko reseller, wiec jesteście udupieni, gdyż musicie czekać na odblokowanie resellera przez h9 :) Nie bez powodu poleca się osoby z własnymi serwerami dedykowanymi/maszynami kolokowanymi, gdyż takie mają dostęp bezpośredni do maszyny, wjazd na ssh i są w stanie zrobić więcej niż ktoś bawiący się resellerkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kilka złotych za rok nie oczekuj cudów... Poza tym, to jest tylko reseller, wiec jesteście udupieni, gdyż musicie czekać na odblokowanie resellera przez h9 :) Nie bez powodu poleca się osoby z własnymi serwerami dedykowanymi/maszynami kolokowanymi, gdyż takie mają dostęp bezpośredni do maszyny, wjazd na ssh i są w stanie zrobić więcej niż ktoś bawiący się resellerkiem :)

 

No i mamy przykład dawania kont bez limitu na powierzchnię.

 

http://allegro.pl/item689088178_polwebs_pl...ez_limitow.html

 

Po wejściu na ich strone widzę:

 

This Account Has Been Suspended Please contact the billing/support department as soon as possible.

 

Chyba kupowali na ebay konto reseller bez limitów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
No i mamy przykład dawania kont bez limitu na powierzchnię.

 

http://allegro.pl/item689088178_polwebs_pl...ez_limitow.html

 

Po wejściu na ich strone widzę:

 

This Account Has Been Suspended Please contact the billing/support department as soon as possible.

 

Chyba kupowali na ebay konto reseller bez limitów :)

 

Jeśli to miała być aluzja do naszej oferty - to strzeliłeś jak kulą w płot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item689088178_polwebs_pl...ez_limitow.html

 

Po wejściu na ich strone widzę:

 

This Account Has Been Suspended Please contact the billing/support department as soon as possible.

 

Ja po wejściu na aukcje widzę, niedziałające obrazki i pewną radę na dole :

*bez limitu? tak, brak limitu na powierzchnię dyskówą i transfer, pamiętaj aby przeczytać regulamin

z gwiazdką :) . No i nie ma jak, potencjalny chętny, zapoznać się z tym regulaminem. Chociaż pamiętam, że ilekroć wchodziłem na stronę PolWebu, to Reg. odsyłał na główną. Może już powstał ?

 

PS: to mój drugi post. Witam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :)

 

Też miałem z ciekawości przeczytać ich regulamin a tu przekierowanie idzie na:

 

http://node68.myserverhosts.com/suspended.page/

 

:)

 

Ostatnio pan z polwebs chwalił się posiadanym resellerem w innej firmie oraz vps'em :) Może wypadałoby przenieść na tego VPS'a chociaż swoją strone?  :) Widziałem juz pare razy na polwebs.pl coś takiego :) Pewnie co miesiąc właściciel się spAźnia z opłatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strony polwebs.pl:

Do zarządzania serwerm służy prosty w uzyciu panel klienta, zapewnia on swobodny dostęp do opcji serwera nawet osobą bez doświadczenia.

 

Profesjonalny tekst - profesjonalny hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×