Skocz do zawartości
PTR_STARE

Comodo internet security

Polecane posty

Z tego co czytałem w sieci to wynika, że ten antywirus tylko tam jest i nie spełnia zamierzonej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą pobrałem przykładową paczkę z wirusami i wszystkie mi wykryło więc w czym oni mają problem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...nie wiadomo z jakiego okresu te wirusy mogą być. Chodzi tu głównie o wykrywanie najnowszych zagrożeń, bo wirusy sprzed jakiś 5 lat to każdy chyba antywirus wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Comodo? W miarę... w pracy na laptopie (taki "publiczny") jest kupa wirusów.. niby jest Comodo, niby wykrywa i daje alert, ale wirusy ciągle tam są.. dopiero Kaspersky na 30 dni zainstalowałem i totalnie wytrzebił syfy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AVG na zawsze ;)

O Comodo słyszałem głównie negatywne opinie, głównie o jego niskiej skuteczności przy walce z wirusami, osobiście nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Norton antywirus ale tylko w edycji korporacyjnej jeśli ktoś chce się wypowiadać o "zwykłym" Norton'ie proszę bardzo ale wersja korporacyjna to 2 różne softy.... a z darmówek to magiczną parasolkę avira ;) @ dopy AVG ludzie mi się skarżyli że w najnowszej wersji strasznie kompa zamula. Na W7 testuje Pandę w wersji pro jest do pobrania i testowania 4Free.Jak na razie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dopy AVG ludzie mi się skarżyli że w najnowszej wersji strasznie kompa zamula

Osobiście korzystam i jestem resellerem ich produktów i nic o tym nie słyszałem, może jak nie została zmieniona konfiguracja cyklicznych skanowań w tle, to faktycznie, przy takim skanowaniu w tle następuje spowolnienie pracy komputera, ale mniejsza o to, nie o tym temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście korzystam i jestem resellerem ich produktów i nic o tym nie słyszałem, może jak nie została zmieniona konfiguracja cyklicznych skanowań w tle, to faktycznie, przy takim skanowaniu w tle następuje spowolnienie pracy komputera, ale mniejsza o to, nie o tym temat ;)

 

niestety muszę to potwierdzić i dzieje się tak też bez skanowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norton antywirus ale tylko w edycji korporacyjnej jeśli ktoś chce się wypowiadać o "zwykłym" Norton'ie proszę bardzo ale wersja korporacyjna to 2 różne softy...

W takim razie nie Norton AV, tylko albo Symantec AntiVirus Corporate, albo też Symantec Endpoint Protection :)

Ale popieram - dwa zupełnie różne programy :) Szkoda tylko, że Corporate są dosyć drogawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić nowego Nortona 360 - mi się sprawuje świetnie i na pewno będę przedłużać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam już od dawna z CA Anti-Virus. Obecnie mam CA Anti-Virus 2009 i musze powiedziec, że sprawuje się rewelacyjnie :) Wszystkie $hity odrazu wykrywa przy czym nie zamula komputera tak jak np. mks vir. Co roku jest okazja załapać od nich "triala" czyli darmową licencję na rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie nie Norton AV, tylko albo Symantec AntiVirus Corporate, albo też Symantec Endpoint Protection :)

Ale popieram - dwa zupełnie różne programy :) Szkoda tylko, że Corporate są dosyć drogawe.

I dodam tylko tyle że nie można ich kupić w każdym sklepie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja teraz przesiadłem się na outpost firewall + eset nod32 , warto przesiąść się na eset smart security ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×