Skocz do zawartości
Kam

[wirtualny] Host eurpejski lub Polski

Polecane posty

Witam

Poszkuje hostera w Polsce lub Europie. Moje wymagania:

 

- co najmniej 20gb na dane

- co najmniej 100gb transferu miesiecznego

- sadze ze reszta typu obsluga wszelakich skryptow ilosc kont ftp, domen itp to juz standard i musi byc

- cena w zakresie 250-300zl rok

 

Do tej pory siedzialem pare lat w lunarpages w usa. Ostatnio zaczeli sie czepiac do kazdego pliku wiekszego jak 5mb i od dluzszego czasu nie daja mi spokoju kasujac pliki ktore uznaja za unrealated web content.

 

Hoster ktorego szukam nie powinien kwestionowac moich plikow. Trzymam u siebie wiele zipow ze zdjeciami troche filmikow po ok 100mb i wszelakiej masci innych plikow do ktorych chce miec dostep z innych lokalizacji. Od czasu do czasu udostepniam jakis link by ktos mogl sobie sciagnac i nie mam zamiaru sie z tego tlumaczyc przyszlemu hosterowi. Nie robie skladnicy czy serwisu hostingujace pliki, ale od tego mam powierzchnie dyskowa by przechowywac co mi sie podoba ( i jest zgodne z prawem i regulaminem) i udostepniac kiedy chce.

 

Na starym hosterze moje zuzycie transferu wahalo sie, ale wychodzi mi mniej wiecej 80-150 gb na miesiac z tendencja na 80.

 

Na hostingu tym posiadam kilka for i stron. Wiekszosc jest prywatna lecz jedno forum i strona jest publiczne z okolo 15 tys wejsc na miesiac.

 

Do tej pory znalazlem tylko servage.net - tam daja sporo za duzo mimo ze cena to 350zl za 14 miesiecy nie sklaniam sie jeszcze do tego. Wielu mi chwalilo ten serwis a tutaj czytalem niezbyt pochlebne opinie. W Polsce podobnej oferty nie widzialem. Prosze o pomoc w tej kwestii. Dedyk/vps odpada.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce zapomnij w tej cenie. Za 550-700 zł coś by się znalazło ale taniej to szczerze wątpię przy takim transferze miesięcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz przy tej kwocie firm chętnych do złożenia oferty raczej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Tak sadzilem, ze w Polsce nie ma szans ale w Europie to chyba owszem. Powyzsze dwa zasugerowane hostingi sa amerykanskie, a z Usa to ja bym wolal nie miec juz nic wspolnego. Co powiecie o ofercie servage.net?

 

Może w Europie jest ktos inny procz servage o podobnej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze hostnine wyglada teraz bardzo obiecujaco. Przejrze jeszcze ich regulamin i wszelkie termsy zeby jaj nie bylo i jak nie ma wiecej propozycji to pewnie sie zdecyduje.

 

Dzieki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jak nie masz oporów w komunikacji w języku angielskim to możesz do nich napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oporow żadnych - angielski trzeba znac dzisiaj.

Znalazlem maly kruczek ktory moze mi przeszkodzic w zalozeniu konta:

 

# Accounts are not for use of mass storage of backups, files, audio, video, zip files, or similar

 

Cos mi sie widzi ze warunki jakie opisalem wyzej w pierwszym poscie moga zostac zakwalifikowane do tego punktu regulaminu.

 

Jest live chat zaraz spytam. edit: nikogo nie ma tam :/

 

edit2: no to sobie pogadalem i wiem ze bedzie to samo ..nie pozwalaja nawet na pojedyncze wieksze pliki bo to juz jest mass storage i w ogole katastrofa... niestety ten host odpada.

 

zostal xxl-web do sprawdzenia. Jak cos czekam na inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to musiało się u nich coś zmienić, bo chyba jeszcze do niedawna tak nie pilnowali zawartości kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musiało się u nich coś zmienić, bo chyba jeszcze do niedawna tak nie pilnowali zawartości kont.

 

Bo oni nie pilnują tak na prawdę, ale jeśli ktoś podkabluje to mogą usunąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwile mam dwie opcje:

Od pana Bartłomieja oraz servage ktorzy mi napisali, ze u nich takze takich problemow nie powinno byc.

 

Czekam na inne alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry ze post pod postem

 

Jednak wyjdzie ze wezme w czerwcu Oferte servage. Oferta Pana Bartłomieja byla kuszaca lecz po przekalkulowniu wyszlo ze zuzycie transferu bedzie co najmniej 2 razy wieksze od oferowanego tak wiec odpada.

Jezeli ktos bedzie zainteresowany moge napisac po fakcie jak sie wszystko sprawuje w servage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×