Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

Z: [opinie] Hitme.net.pl

Polecane posty

Zależy komu ;) BudgetVPS ma z tego co pamiętam kiepskie wpięcie do tpnetu. Przetestowalem to sam i szybko sie przeniosłem na ofertę z HitMe.net.pl . Sytuacja z supportem na początku była świetna, kontakt mailowy okey, telefoniczny też dobrze. Potem przez miesiąc nie potrzebowałem żadnych konsultacji, ale już po tym okresie gdy np. faktury proforma nie dostalem, to musialem pisac i laskawie czekac na odpowiedz. Cena niska więc support nie musi być rewelacyjny, tyle, że ludzie mylicie pojecie support z bok. Supportu nie ma owszem w BudgetVPS.pl ale to nie znaczy, że boku także ma nie być ;) Pytania odnośnie takich rzeczy jak transfer czy faktura proforma (z tego co pamietam nie tylko ja jej nie dostalem) nie są związane z działaniem supportu, tylko są to podstawowe pytania do boku. Jeśli tak działa BOK, to wolę nie wiedzieć co sie dzieje z supportem obecnie.

 

@JarekMk przystopuj troche ;)

@wesolak akurat swoimi tekstami to Ty pokazałes wszystkim brak inteligencji :) Radzę na spokojnie przemyśleć cały temat i puknąć sie raz porządnie młotkiem w łeb, choć zapewne to i tak nie pomoże ;)

 

1. Nie rozumiem stwierdzenia "akurat Ty", a co to ja napisałem, że JarekMk pokazał wszystkim brak inteligencji?

2. Łeb to ma koń.

3. To temat opinii o hitme więc ją przedstawiłem, to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się pazurkami podrapiecie, idźcie lepiej na PW z takimi odzywkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie rozumiem stwierdzenia "akurat Ty", a co to ja napisałem, że JarekMk pokazał wszystkim brak inteligencji?

2. Łeb to ma koń.

3. To temat opinii o hitme więc ją przedstawiłem, to tyle.

1. czy osoba myśląca choć troche korzysta ze słów takich jak "lol", niestosuje się do zasad językowych polszczyzny i korzysta z kiepskich emotek tekstowych? sprawa wątpliwa ;)

2. No nie wiem, w Twoim przypadku chyba jest inaczej.

3. Ok przedstawiłeś i koniec tematu

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×