Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

JOR Co sie dzeje

Polecane posty

witam serdecznie

jestem użytkownikiem serwera VPS w firmie JOR.PL lecz nastąpił problem mianowicie dokonałem Reboota serwera lecz on nie wystartował taka sytuacja juz jest okolo 2ch dni serwer VPS nie dziala gdy dzwonnnie i pisze do firmy nikt sie nie odzywa zero kontaktu nie wiecie co sie z ta firma dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Pewnie nie odpowiadają, bo to jest twój VPS i to dlaczego nie wstaje to nie jest ich wina.

Może coś w konfigu namieszałeś ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale raczej jesli na pisal maila czy dzwonil moga chyba udzielic informacji ze to z jego winy ? to nie jest usprawiedliwienie chyba ze namieszal w konfiguracja z tad vps nie wstaje wiec nie odpowiadaja telefony :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest usprawiedliwienie chyba ze namieszal w konfiguracja z tad vps nie wstaje wiec nie odpowiadaja telefony :) _

Dokładnie. Zakładam, że do VPSa nie ma żadnej konsoli odzyskiwania systemu, ani KVM. Jor ma wszystkie niezbędne narzędzia, aby zdiagnozować problem i w przypadku ewidentnej winy klienta mogą ustalić między sobą pokojowe rozwiązanie problemu, nawet odpłatnie. Chowanie głowy w piasek na pewno nie jestem wyjściem z tej patowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×