Skocz do zawartości
Przemowild

20 najbardziej pożądanych domen w polskim internecie

Polecane posty

google.com :)

 

 

ja wp lub onet ;d i mi by starczylo :) ewentualnie yahoo

 

Nie odróżniacie dobrej domeny od znanej marki. Wszystkie domeny typu google, onet, interia itp. to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odróżniacie dobrej domeny od znanej marki. Wszystkie domeny typu google, onet, interia itp. to

No ale to chyba w zaleznosci na kogo dobrej na kogo znanej marki na kogos moze byc dobra domena uiwefuoewuioewfg.pl a od bo dobra :> czy ja cos źle pojmuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

heh.pl - kiedyś miałem, jakoś w 2000 roku (tworzyłem wtedy strony we Front Page'u i myślałem, że zrobię ekstra portal młodzieżowy - zapału starczyło na kilkanaście tygodni hehe), potem ktoś zarejestrował i d... blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to chyba w zaleznosci na kogo dobrej na kogo znanej marki na kogos moze byc dobra domena uiwefuoewuioewfg.pl a od bo dobra :> czy ja cos źle pojmuje ?

 

Teoretycznie wypromować można wszystko, pytanie ile to kosztuje i ile pracy na to potrzeba.

Dobra domena to taka której wcale zbytnio nie trzeba promować i zawiera w sobie pożądany keyword. Allegro, Google, Onet byłyby bezwartościowe gdyby nie popularne portale jakie się na nich znajdują i nikt by na nie nie zaglądał bo nikt by o nich nie wiedział. Wakacje.pl czy Muzyka.pl to adresy które generują duży ruch niezależnie od tego czy jest podpięta pod nie jakaś strona czy nie. O takich domenach rozmawiamy.

 

Ja osobiście marzę o Kuba.pl ( i nie chodzi tu o żadnego Kubę ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moimi wymarzonymi domenami są muzyka.pl i film.pl.

 

A z takich mniej pożądanych, ale również jak dla mnie interesujących jest domena motywy.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

example.com :) (btw. ona jest chyba jakoś specjalnie zablokowana, czy cuś? :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×