Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mig

co wybrać, proszę o radę

Polecane posty

Witam,

 

Proszę mi pomóc, obiektywnie, potrzebuję:

Najważniejsze dla mnie:

- szybkość do 50 ms

- brak ograniczeń na serwerze (konta ftp, domeny, subdomeny, bazy mysql, poczta - n/o)

- pojemność 2-3 GB (góra 5GB)

- transfer >30GB /mies

dobry antywirus, cpanel, WHM lub inny podobny, dobry kontakt z adminem, sprawdzona firma! Konto reseller pod konta firm.

Znalazłem porównywalne oferty: xon.pl - resell 30, avx.pl, fc.pl, ncgroup.pl . Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobacz jeszcze oferte www.livenet.pl <- sam sie zastanawiam, z tego co czytalem wygladaja na solidna firme ;o) dobry uptime, male pingi (holandia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam konto w ncgroup.pl i jestem zadowolony dobry uptime problemow nie ma. Mam tez kilka kont na home tez jest super jedyne czego moge nie polecac to ww.l.pl nasza firma miala tam jakis czas konta i byly same problemy. Mozesz zobaczyc tez sobie oferte progreso wyglada calkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Tobie zakup VPS'a, w sam raz dla Twoich potrzeb. Skontaktuj sie z WDC (info@wdc.pl) gdzie VPS'y zaczynaja sie od ok. 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mig, nawet ne bierz pod uwage xon.pl. Miałem u nich serwer dedykowany. "Admin" nie zna się na FreeBSD (na czym mają serwery wszystkie) co mi przyznał właściciel firmy "miał to być test". Płaciłem także za administracje jednak nie mogłem się doprosić nawet poprawnej konfiguracji (no cóż skoro ktoś się nie zna na tym co robi). Jednak najlepsza historia miała miejsce pod koniec lipca. Termin płatności miałem wyznaczony do 30, pod koniec miesiąca wziąłem urlop i wyjechałem na kilka dni, wróciłem 28 lipca w nocy, 29 wiadomo trochę odespałem podróż, rozpakowałem się itp. No to teraz chciałem uregulować wszystkie płatności odpalam maszyne serwer nie działa. Xon przez 3 dni twierdzi że to moja wina bo na czas nie zapłaciłem, a maszyna została rozebrana i niestety danych nie odzyskają. Po kilku telefonach do urzędu miasta i sprawdzeniu firmy miałem spore argumenty i właściciel był bardziej skory do pomocy. Sprawa nabrała tempa i we wtorek otrzymałem dane. Co do profesionalizmu tej fimry ocene pozostawiam użytkownikom. Korzystałem z xona rok po czym w czerwcu wziałem dedyka.

Nie jestem zawistny i nie będę latał po forach i wklejał wszędzie tego samego, ktoś pytał odpowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×