Skocz do zawartości
furianin

POTRZEBNY VPS NA SZYBKO!

Polecane posty

Witam,

 

Potrzebuje w dość szybkim czasie w zasadzie na już VPS.

 

Parametry, które mnie interesują to:

 

DYSK z 30GB

RAM: 512

SWAPU z 256

Bez panelu

2x IP

 

Bez wirtualizacji openvz.

 

VMWARE ,albo xen

 

Z uwagi na to, że openvz nie posiada odpowiednich modułów mi potrzebnych.

 

Czekam na wasze propozycje cenowe..

 

Pozdrawiam

Tomasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mam zamiaru czekać tydzień czas, aż łaskawie Panowie w tej firmie zrobią to co do nich należy.

Poza tym na stronie nie ma ważnych informacji ,które pózniej wychodzą w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@JarekMk przeczytaj temat z opiniami o HitMe to może po części znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie :rolleyes:

 

Mnie tam odpisują bardzo szybko - z resztą, trzeba też drugiego zrozumieć. Ceny tez nie są jakieś z kosmosu. Wiadomo za 500 zł miesięcznie to sami do mnie dzwonić będą...

Z resztą komunikacja z BOKiem, a wydajność serwerów to 2 różne sprawy - może nie do końca ale nie są uzależnione kurczowo od siebie aż tak.

 

Lepiej poczekać trochę na coś bardzo dobrego niż dostać szybko tandetę - prawda?

 

I tak - jestem bardzo zadowolony :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty aż tak jesteś zadowolony ,że ich polecasz?

 

Jestem zadowolony z jakości z usług, a z boku i supportu nie korzystam :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ten vmware bez róznicy.

 

Byle nie były nakładane żadne ograniczenia na v4 i miało moduły wszystkie: tun, ipip, ipv6, iptables itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

openvz nie jest taki zly :rolleyes: sam korzystam i jestem zadowolony. Jesli potrzeba Ci xen lub vmware, to musisz wydac troche pieniedzy niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Openvz jest dobry, ale do podstawowych zastosowań. Przy większych wymaganiach i prawdziwej wirtualizacji, potrzebna jest już prawdziwa wirtualizacja. A to już kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być ten vmware bez róznicy.

 

Byle nie były nakładane żadne ograniczenia na v4 i miało moduły wszystkie: tun, ipip, ipv6, iptables itd

 

 

Jeśli chodzi o wirtualizację VMware to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Waw.Net.Pl. Nasza oferta była jakiś czas temu przedstawiana w dziale oferty:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=17251

 

 

--

Pozdrawiam

 

Maciej Król

 

TERMET Sp. z o.o.

Ul. Modlińska 15, 03-216 Warszawa

NIP: 524-24-89-183

REGON: 015654023, KRS: 0000187466

 

Dział Technologii Informatycznych

Waw.Net.Pl

Infolinia handlowa (7/365/godz. 9-20)

Infolinia techniczna (7/365/24):

TEL: +48 22 767 32 00

FAX: +48 22 398 75 97

 

Obsługa zgłoszeń serwisowych:

NOC@waw.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta bardzo dobra, ale nie sadze zeby autor tematu byl zainteresowany :) User nie posiada rozeznania cenowego i liczy na coś o raczej niskiej cenie :) Ale oferta jak najbardziej okey :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta bardzo dobra, ale nie sadze zeby autor tematu byl zainteresowany :rolleyes: User nie posiada rozeznania cenowego i liczy na coś o raczej niskiej cenie :) Ale oferta jak najbardziej okey :)

 

... cóż, istotnie nie był :)

 

Serwer wirtualny w polskim DC oparty na komercyjnej platformie jaką jest VMware musi mieć swoją cenę - nie koniecznie należącą do tych z "najniższego przedziału".

 

--

Pozdrawiam

 

MK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kwote za jaka chce autor tematu kupic vps'a to jedynie openvz albo xen w hitme :rolleyes: Jesli chcesz gdzie indziej to szukaj w wyzszych partiach cenowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście moge polecić statnet.pl - sam korzystam z ich usług i jestem pozytywnie zaskoczony na plus, bo jak na bardzo młodą firmę (jeśli chodzi o sprzedaż VPS), wywiązują się z powinności w sposób perfekcyjny - VPS chodzi gładziutko, support odpowiada w godzinach roboczych po 5 minutach. Ogólnie oceniam bardzo na plus no i dodatkowy atut - niskie ceny. Zbierając w całość powyższe rzeczy, kładąc nacisk na niskie ceny, autor tematu powinien tam koniecznie zajrzeć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×