Skocz do zawartości
xmorfeuszx

Hostin

Polecane posty

Witam...

 

Zastanawiam się nad hostingiem - przejrzałem już trochę forum i ofert w necie i jak to bywa przy takiej ilości mam mieszane uczucia.

Jeśli chodzi o kwestię domeny to tutaj sprawa jest rozwiązana, gdyż domena cały czas funkcjonuje i tutaj nie ma problemu.

Problem jest odnośnie hostingu. Aktualnie jest wykupiony hosting w firmie x ( celowo nie podaje nazwy) Odnośnie hostingu nie mam żadnych uwag, chodzi bezproblemowo, aczkolwiek pojawiły się plany większego wykorzystania serwera i ich wstępnie przedstawiona oferta wygląda bladawo. :P Nie chcę też ryzykować w jakiś hosting, który będzie miał problemy z działaniem - dlatego proszę o podawanie sprawdzonych typów (oczywiście cena też odgrywa znaczącą rolę)

 

Parametry jakie by mnie interesowały

 

Przestrzeń dyskowa ok 6 - 8 GB

Transfer danych ok 72 GB/m-c (to wartość przykładowa, byćmoże wygórowana)

Baza danych min. 2 szt

Konta FTP - min. 3 szt. z opcją wskazania tylko wybranego katalogu dostępu (inny katalog, w zależności od konta FTP) oraz jedno konto FTP z dostępem ogólnym (admin)

 

To takie przykładowe parametry, jakie mi aktualnie przychodzą na myśl.

 

Proszę o jak najlepsze propozycje.

 

Z góry dziękuje

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

 

Zapraszam także do zapoznania się z naszą ofertę. Według Pana oczekiwań polecam pakiet: ViLarge (70GB transferu miesięcznie/12GB HDD) lub też ze względu, że podał Pan 72 GB transferu miesięcznie to możemy zaproponować większy pakiet: ViEnterprise (100GB transferu miesięcznie/18GB HDD).

Więcej info o pakietach na: http://vipower.pl/index.php?go=shared

 

Serwery nasze znajdują się w Polskiej serwerowni (Łódź) co pozwala na bardzo niskie czasu dostępu, a co za tym idzie szybkie wczytywanie stron www. Chciałbym również wspomnieć, iż korzystamy tylko z markowych serwerów rack'owych tyan, które są przystosowane do takiego tupu usług, niż jeżeli zwykłe pc'ty.

 

Zapraszamy również do 7dniowego bezpłatnego testu konta!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail: bok(AT)vipower.pl

 

pozdrawiam,

Zespół ViPower.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...

 

Zastanawiam się nad hostingiem - przejrzałem już trochę forum i ofert w necie i jak to bywa przy takiej ilości mam mieszane uczucia.

Jeśli chodzi o kwestię domeny to tutaj sprawa jest rozwiązana, gdyż domena cały czas funkcjonuje i tutaj nie ma problemu.

Problem jest odnośnie hostingu. Aktualnie jest wykupiony hosting w firmie x ( celowo nie podaje nazwy) Odnośnie hostingu nie mam żadnych uwag, chodzi bezproblemowo, aczkolwiek pojawiły się plany większego wykorzystania serwera i ich wstępnie przedstawiona oferta wygląda bladawo. :P Nie chcę też ryzykować w jakiś hosting, który będzie miał problemy z działaniem - dlatego proszę o podawanie sprawdzonych typów (oczywiście cena też odgrywa znaczącą rolę)

 

Parametry jakie by mnie interesowały

 

Przestrzeń dyskowa ok 6 - 8 GB

Transfer danych ok 72 GB/m-c (to wartość przykładowa, byćmoże wygórowana)

Baza danych min. 2 szt

Konta FTP - min. 3 szt. z opcją wskazania tylko wybranego katalogu dostępu (inny katalog, w zależności od konta FTP) oraz jedno konto FTP z dostępem ogólnym (admin)

 

To takie przykładowe parametry, jakie mi aktualnie przychodzą na myśl.

 

Proszę o jak najlepsze propozycje.

 

Z góry dziękuje

 

Pozdrawiam

 

Pamietaj o tym, że każdy będzie zachwalał swój towar. Na nic opinie innych użytkowników, czy polecany hosting. Weź okres testowy w kilku firmach i sam się przekonasz gdzie najlepiej.

 

Ale także zapraszam do testów: www.mzone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Daj widełki cenowe, bo nie wiem, czy oczekujesz czegoś "z Ery", czy mam Ci porządnie doradzić : )

No i mimo wszystko przydałoby się, abyś napisał gdzie masz teraz hosting.. czy to ktoś z wyżej półki, średniak, czy lipa : )

Cena może grać rolę, ale to też zależy od punktu siedzenia... za stówę nie ma sensu czegoś szukać, bierzesz spośród jednego zestawu firm... jak masz do wydania 3 czy 4 stówy, to jest w czym wybierać i można pokombinować z czymś ciekawym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moge zaoferowac Ci miesiac testowy. Jesli bedziesz zainteresowany mozemy porozmawiac o kosztach( cenowo na pewno bedzie korzystnie bo serwer mam za darmo , klient oplacil maszyne na rok a projekt zamroził )

 

Daj znac na Pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie interesują mnie konkretne oferty cenowe - bo muszę to przedstawić potem osobą na wyższych szczeblach. Cena musi być dobra :rolleyes:

 

Zdaje sobie sprawę, że każdy będzie zachwalać swoje usługi, dlatego chcę zebrać jak najwięcej opinii i potem wyciągnąć, mam nadzieję, trafione wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena : 350 zl Netto (rocznie)

Gwarantowany roczny uptime : 99 % ( monitorowany przez zewnetrzna firme ) , w przypadku awarii serwera jest Pan przelaczany na inne DC

 

wszelakie parametry do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mzygmunt ostatnio dość często zamieszczasz oferty, więc zgodnie z regualminem tego forum czy możemy prosić o publikację danych firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz publikowane :

 

Dane firmy :

 

Incredible Results Corporation

Kraj : Panama

Nr zezwolenia : 480968 / 754361

Wniosek nr : 839885

Zarzad : Ricardo Cambra , Cesario Crespo

 

Dane przedstawicielstwa w Polsce :

 

It Management

UL CEBERTOWICZA 13/3

80-809 Gdańsk

NIP: 583-269-29-33

REGON: 220707806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×