Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Admin FOX

Poszukujemy sponsorów dla FOTECZKOWO.PL

Polecane posty

Jesteśmy obecnie w erze gdy takie portale społecznościowe jak nasza-klasa czy fotka.pl na stałe zakorzeniły się w sieci i całkiem nieźle prosperują .

 

A ich właścicielom przynoszą zyski zarówno z reklam jak i z sms i płatnych usług .

Postanowiłem wyjść im na przeciw z portalem foteczkowo.pl

Jednak nie da się walczyć na maszynie która nie podoła , za mało ram-u i dysku .

foteczkowo.pl

Portal oferuje między innymi

 

Dodawać filmy z dysku i youtube

Dodawać muzykę z dysku

Tworzyć blogi , imprezy , klany

Oceniać zdjęcia

Kolorować własne profile dokładnie na wzór fotka.pl

Jest tu forum , czat

a dla każdego użytkownika są statystyki logowań , podglądacz do oglądania kto nas oglądał .

 

Opisałem tu tylko namiastkę możliwości .

Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich którzy mogli by pomóc i sponsorować nam serwer

lub go wynajmować , oczywiście w zamian jesteśmy gotowi wyznaczyć powierzchnię reklamową z ustaloną przez sponsora reklamą .

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje tym którzy życzą nam dobrze w dojściu do sukcesu .

Mój numer gg : 361333

Mój mail : fox@skwierzyna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Doskonale pamiętam czasy, kiedy fotka dopiero zaczynała... W tamtym okresie w samej Polsce były setki dokładnie takich samych serwisów i do dzisiaj przetrwała tylko ona. Sam fakt, że zrobisz coś takiego samego czy nawet lepszego, wcale nie spowoduje, że Twój serwis w magiczny sposób stanie się popularny (bo nawet w tamtych czasach to nie wystarczało).

 

Poza tym dopóki nie masz popularnego serwisu to nie masz problemu z generowanym przez niego obciążeniem i nie potrzebujesz serwera dedykowanego, a co za tym idzie nie potrzebujesz sponsorów. To z tych przyjemniejszych rzeczy.

 

Z tych mniej przyjemnych:

1) Nawet się nie podpisałeś, więc nie oczekuj, że Ci ktoś pomoże,

2) Z tego co widzę większość użytkowników to fake z bezczelnie ściągnietymi z fotki galeriami, tak więc zapytam wprost: szukasz jelenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×