Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konczi

Home.pl czy kei.pl?

Polecane posty

Witam!

 

Zastanawiam sie nad Business Server w home.pl oraz Biuro Extra w kei.pl.

 

Zamierzam uruchomic ksiegarnie internetowa dzialajaca na easyShop. Zalezy mi na szybkosci dzialania sklepu oraz braku awarii serwera.

 

W ksiegarni zamierzam akceptowac karty kredytowe oraz wszelkie mozliwosci przelewow z bankow internetowych, czy w takim wypadku ktorys z serwerow mozna uznac za bezpieczniejszy, czy zalezy to tylko od wykupienia certyfikatu bezpieczenstwa.

 

 

Bardzo prosze o pomoc w wyborze...

 

Dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba podobna jakość.. choć marketing skieruje bardziej do home.pl.. jak masz taaaaki dylemat, to prawie nie dylemat (chyba :P - porównaj parametry kont i wybierz po tym.. bo jakościowo to i to i to rewelka.. no nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos do nazwa.pl nie jestem przekonany...

 

Prosze o porownanie home i kei, poniewaz kei jest dwa razy tanszy i nie wiem czy przez to nie oferuje duzo gorszej jakosci uslug.

 

Czy ktos z Was moze prowadzi sklep na home.pl lub kei.pl i moglby wypowiedziec sie na temat bezpieczenstwa klientow oraz platnosci kartami?

 

Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba srednia to reklama jezeli sie pytam czy wybierajac kei.pl sie nie zawiode...

Raczej to Ty reklamujesz nazwe.pl nic nie wnoszac do dyskucji, o ktora poprosilem.

 

A do "nazwy" nie jestem przekonany po lekturze opinii na tym forum, a także ich oferta w stosunku do ceny nie jest powalajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Jakosciowo bardzo porownywalnie i mozna spokojnie wybrac oferte, ktora bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos do nazwa.pl nie jestem przekonany...

 

Prosze o porownanie home i kei, poniewaz kei jest dwa razy tanszy i nie wiem czy przez to nie oferuje duzo gorszej jakosci uslug.  

 

Jeśli głównym wyznacznikiem jest transfer to ofery kei.pl i home.pl wypadają tak samo cenowo (Business Starter <-> Biuro Extra) w KEI dostajesz za to więcej powierzchni. W ofercie kei nic nie piszą o możliwości płatności kartami online , w home jest to wyszczególnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do "nazwy" nie jestem przekonany po lekturze opinii na tym forum, a także ich oferta w stosunku do ceny nie jest powalajaca...

 

Stosunek jakości i oferty do ceny wypada w nazwie bardzo dobrze, więc nie rozumiem o co ci chodzi.

 

Widzę, że na wielu forach pojawiają się dylematy dot. 2 firm puszczane przez jakiegoś nowego usera, po czym po dyskusji nagle się okazuje że user wybrał firmę X i jest baaaardzo zadowolony. Tacy użytkownicy zazwyczaj dziwnie reagują na posty nie trzymające się ich koncepcji, np. ignorują dobre propozycje podając mgliste powody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie nazwa... bo razem z domena kosztuje 400zl, przy czym w kei przy tych samych parametrach kosztuje 300zl. Natomiast w home za 600zl zlotych dostaje 240GB transferu, domene, oraz open office. Jednoczesnie home.pl oferuje platnosci kartami on-line oraz (w moim przypadku) mialem z nimi najlepszy kontakt, czego nie moge powiedziec o nazwie (na odpowiedz na pytania czekalem dosyc dlugo...)

 

Wiec Alvarez nie mow, ze zle reaguje na jakiekolwiek posty, chyba ze kei nie dorasta do piet ani nazwie, ani home.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wczytałeś się dokładnie w regulamin home - musisz wybrać czy promocja na domenę czy open office - albo/albo. Poza tym, wybacz ale nie przemawia do mnie fakt, że home rozdaje program, który jest przecież darmowy i można go legalnie ściągać. To tak, jakby dorzucali winampa albo mirandę :-)

 

W nazwie za 600zł również masz 240GB transferu i w dodatku dwukrotnie więcej miejsca na dysku. A z kuponem rabatowym, których krąży wiele, możesz mieć serwer active pro (10GB/240GB) za 300zeta/netto czyli 3x taniej niż podobna oferta home. Kupując do tego domenę i tak jesteś do przodu parę stówek.

 

Nie piszę, że nazwa jest the best a home jest be, tylko denerwuje mnie, gdy ktoś bezpodstawnie atakuje całkiem dobrą ofertę. Na przyszłość - czytaj uważniej oferty i regulaminy. O kei sie nie wypowiadam, nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi!

 

W pierwszej kolejnosci musisz przetestowac konta u kazdego uslugodawcy i sprawdzic czy twoj sklep bedzie dzialal bezproblemowo. Jakosc we wszystkich podanych firmach jest bardzo dobra.

 

Mala uwaga do Panow sprzeczajacych sie ktora firma jest lepsza. Proste pytanie: ktora oferta podanach firm jest najlepsza dla malej firmy, posiadajacej wizytowke statyczna, wielkosci 150 kB, ktora w roku uzywa okolo 1 GB Transferu ?

 

Z pozdrowieniami

tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepsza będzie oferta free.polbox.pl ;-)

Dla firmy, której przykład podajesz, żedna z wymienionych ofert nie będzie dobra. Proszę, nie mieszajmy poważnych nowoczesnych hostingów z wymaganiami, którym sprostają zwykłe darmówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, nie mieszajmy poważnych nowoczesnych hostingów z wymaganiami, którym sprostają zwykłe darmówki.

 

Hi!

 

Jestem pewien ze 80% klientow home.pl to wlasnie male firmy z podobnymi wymaganiami.

 

Z pozdrowieniami

tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alvarez zrobilem jak radziles... za zlotowke stalem sie szczesliwym posiadaczem kuponu rabatowego no i teraz raczej rejestracja na nazwie...

 

Dzieki za rady, dzieki za pomoc i wypowiedzi!

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przecieki (bez szczegółów bo nie chcę, żeby ktoś miał problemy w pracy przeze mnie), że do wrześniowego Chipa będą dodane ww. kupony rabatowe nazwy.pl. Podobno taki kupon ma być w każdym egzemplarzu, a nie tylko dla prenumeratorów.

 

Cóż, to by oznaczało taką cichą zmianę oferty na 2x tańszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o, to niezły pomysł byłby, chociaż i tak tych kuponów krąży trochę po necie. Ciekawe czy spryciarze z Allegro podkupią więcej i będą odsprzedawać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa jest dobra bo wysłała kupony rabatowe również do swoich zarejestrownych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupon kuponem, a hostingu raczej nie kupuje sie na rok, tylko na dluzszy okres czasu - a potem zapewne bedzie trzeba zaplacic pelna kwote..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sie tak niezdrowo irytujesz? ;) Rozumiem, ze jestes fanem nazwa.pl, ale bez przegiec. Domeny .info tez byly przez rok za darmo, albo procentowy ulamek ceny, a teraz po roku nagle sie okazalo, ze trzeba za nie zaplacic i jakos brakuje chetnych..

 

Nazwa.pl ma caly czas bardzo.. oszczedna i malo rozbudowana oferte w porownaniu z home.pl, a 10 GB transferu przy 5 GB pojemnosci konta to .. co ja zreszta bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja się wcale nie irytuję :-)

 

A home ze swoimi ograniczeniami w ilości baz to ma rewelacyjnie rozbudowaną ofertę ;-) Transfer w obu firmach, w podobnych pakietach, taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie. To kolejna rzecz ktora mnie fascynuje. Na czym polega _rzeczywisty_ problem posiadania jednej czy dwoch nieograniczonych baz SQL zamiast 300? Skrypty nie umieja sie automatycznie instalowac? Bo chyba prefixy do tabel sobie porobic to nie taki wielki problem? ;)

A przez rozbudowanie rozumiem wieksza ilosc pakietow niz dwa.. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, czasami z jednego konta korzysta kilka osób i każda chce mieć osobną bazę i robić sobie z nią, co tylko chce. Dzięki kilku bazom nie ma problemów z uprawnieniami. Dlatego właśnie korzystam z serwera, gdzie mogę mieć nieograniczoną ilość baz a limituje mnie tylko pojemność samego serwa. Na pewno nie poszedłbym do firmy, która mnie zlimituje do paru sztuk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×