Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
patryk

Neteasy.pl - serwery w Polsce

Polecane posty

Miło mi poinformować, że od 30 marca wszystkie nowe konta w ramach neteasy.pl zakładane są na maszynach w Polsce kolokowanych w serwerowni Datahouse w Warszawie.

 

Użytkownicy, którzy już posiadają u nas hosting będą przenoszeni na nowe maszyny sukcesywnie w najbliższych tygodniach, o całej operacji oczywiście powiadomimy mailowo. Jeśli ktoś nie będzie życzył sobie przenosin swoich stron z UK do Polski z jakichkolwiek względów to nie ma z tym oczywiście problemu - strona pozostanie w aktualnej lokalizacji, choć Datahouse ma na tyle dobre połączenia ze światem, że grzechem byłoby nie skorzystać :lol:.

 

Przy okazji, chętni do zakupienia konta na hasło promocyjne "POLSKA" otrzymają 25% zniżki na dowolne konto i dowolny okres rozliczeniowy. Kod jest ważny na 10 użyć. Wystarczy go wpisać przy zamówieniu aby otrzymać zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszyna i tak co najmniej jedna w UK nadal będzie działać, tak więc nawet jeśli tylko kilka osób będzie chciało tam zostać to oczywiście miejsce dla nich będzie, ew. czeka ich zmiana IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xorg: a czemu akurat nie? Mają dogodną dla mnie i moich współpracowników lokalizację serwerowni, bardzo dobra ofertę i łącza i tak miłych "handlowców", że nie mogłem się oprzeć :lol:.

 

muchakk: dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xorg: a czemu akurat nie? Mają dogodną dla mnie i moich współpracowników lokalizację serwerowni, bardzo dobra ofertę i łącza i tak miłych "handlowców", że nie mogłem się oprzeć :P .

 

muchakk: dzięki!

Zapytałem się gdyż po prostu pare DC do wyboru w Polsce jest :lol:

 

Ps. rozumiem że kolokacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xorg: a czemu akurat nie? Mają dogodną dla mnie i moich współpracowników lokalizację serwerowni, bardzo dobra ofertę i łącza i tak miłych "handlowców", że nie mogłem się oprzeć :rolleyes: .

Handlowcy jak handlowcy.... a widziałeś sekretarkę? ;) (chociaż skoro piszesz, że nie mogłeś się oprzeć to na pewno już widziałeś :) ).

 

Mówiąc zaś całkiem poważnie- bardzo dobry wybór. Gratuluję i cieszę się, że mogłem się choć troszkę przyczynić do podjęcia tej niezwykle słusznej decyzji. Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handlowcy jak handlowcy.... a widziałeś sekretarkę? :) (chociaż skoro piszesz, że nie mogłeś się oprzeć to na pewno już widziałeś :( ).

 

Mówiąc zaś całkiem poważnie- bardzo dobry wybór. Gratuluję i cieszę się, że mogłem się choć troszkę przyczynić do podjęcia tej niezwykle słusznej decyzji. Pozdrawiam i dziękuję.

 

 

ma ktos zdjecie sekretarki ? :)

 

i czy w neteasy jest "direct admin" do paneli klienckich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chrzanić DA : )

wszyscy razem: SE-KRE-TAR-KA! SE-KRE-TAR-KA!

i od razu linki do profilu na fotka.pl i nasza-klasa.pl : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×