Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nvu

Dobrze myśle ?

Polecane posty

Odrazu mówię, nie śmiać się:) wiem że to proste ale jutro mam sprawdzian z tego.

 

Zadanie brzmi, zamień sume algebraiczną na iloczyn:

 

2ax + xb -2a - b


czyli x(2a+B)

a co dalej sie robi

z -2a i -b

x(2a+B)1(-2a-B)

?

 

Dobrze myślę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie:

1) x(2a+b)1(-2a-b), co to w ogóle ma być za zapis?

2) (2a + b)(x - 1)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz wiem, poradziłem sobie :) kolega pomógł. wyszło:

 

(x-1)(2a+:) koncowy wynik

 

właśnie się kuje bo po 10 godzinach przy kompie 10 % wiadomości do mnie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NVU będzie ale w przyszlości :) narazie nvu chce się ogarnąć z gimnazjum aby pójść np. do bathorego w co NVU cholernie wątpi :) :) już all ogarnełem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tyle wersji słyszałem dotyczących Twojego wieku, przyznam że prowadzisz barwne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ostatnio przyznał się na prawdę ile ma lat. Szkoda że było tyle tego kręcenia przy firmie ale firehost nie jest już jego własnością, mam nadzieję że nie planuje kolejnego nowego biznesu. Dla mnie jest czysty, dajmy mu już spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale linux sam przecież wiesz gdybym napisał odrazu że mam tyle lat nikt by u mnie usług nie kupił. A mimo tego w tym wieku moim zdaniem sporo się nauczyłem dzięki temu :). A nowy biznes to może ... ale po studiach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zaraz się okaże że on jest botem. NVU, rozumiem że lubisz taką tajemniczość swojej osoby i skandalizm ? Jeżeli masz 14 lat i zrobiłeś FH.pl to albo masz takie niewiarygodne szczęście jak ja albo takich bogatych starych... myślę że powinieneś raz powiedzieć prawdę kim jesteś a nie ciagle nowe kwiatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Paweł ale ja już dawno powiedziałem w temacie o zlocie asbisu gdzie były moje zdjęcia, nie wcale nie mam bogatych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że powinieneś raz powiedzieć prawdę kim jesteś a nie ciagle nowe kwiatki...
A Ty powiedziałeś? 90% osób przebywa tutaj "anonimowo", więc nie przesadzajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To po co te kwiatki typu 14 lat ? Potem tylko pół forum huczy bo NVU to a tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że P już odpowiedział.. A po co kwiatki ? a powiedz mi czy kupiłbyś u mnie usługi gdybym miał 14 lat w firehost np .. ciekawy jestem, teraz znasz już swoją odpowiedź na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszny offtop :)

 

No to jak masz 14 lat to FH dzialal zadziwiajaco dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo chciałem udowodnić że młody też morze, a nie tylko krzaki ... ;-) swoje zrobiłem i mi to wystarczyło, zawsze chciałem mieć taki hosting i miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jako potencjalny klient nie znając tego forum i nie czytając o twoich wyczynach gdybym wiedział że masz 14 lat i robisz firme to bym poszedł do konkurencji gdzie drożej i pewniej, choć wyjątków pełno. Mimo to pogratulować że mimo młodego jakiegoś tam wieku udało ci się wytrzymać krytyke i utrzymać firme na powierzchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako potencjalny klient nie znając tego forum i nie czytając o twoich wyczynach gdybym wiedział że masz 14 lat i robisz firme to bym poszedł do konkurencji gdzie drożej i pewniej,

 

Sam sobie odpowiedziałes na pytanie dlaczego udawałem że mam 20 lat...

 

cMimo to pogratulować że mimo młodego jakiegoś tam wieku udało ci się wytrzymać krytyke i utrzymać firme na powierzchni smile.gif

 

Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morze
Mimo wszystko, nie tylko pytaj nas tylko o matematykę, lecz i o pisownie języku ojczystym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ten jakże wielki błąd :-) ale pisałem to na szybko ... :) widzę nową fuche masz łukasz w NQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×