Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DamianM A-H

problem prawny

Polecane posty

Gość Active-Hosting

witam.

Ostatnio otworzyliśmy stronę StrzelajMy.pl lecz mamy problem gdyż hosting postrzelaj.pl przyczepił się do nas, że nazwa jest podobna.

Moim zdaniem nasza nazwa a nazwa postrzelaj jest inną nazwą.

Czy mogę mieć z tego powodu duże problemy czy raczej nic sobie z tego nie robić? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to olał ;)

 

tak jak ja bym miał domenę pograjmy.pl a ktoś z gram.pl by się przyczepił?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

poczekam co mi napisze SCZ podobno studiuje prawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, z czym i co im sie kojazy ;) ale napewno daleko do podobienstwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

buahahah a forum wiaderko dało mi bana nie wiem za co. ŻAL.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mieliśmy trzymać jakiś poziom merytoryczny wypowiedzi. Co do całej sprawy, moim zdaniem nie masz się czym przejmować. Równie dobrze my (nq.pl) moglibyśmy mieć pretensje do iq.pl lub odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP dokladnie, wydaje mi sie ze jest to jakas zalosna proba "wystraszenia" konkurencji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.

Ostatnio otworzyliśmy stronę StrzelajMy.pl lecz mamy problem gdyż hosting postrzelaj.pl przyczepił się do nas, że nazwa jest podobna.

Moim zdaniem nasza nazwa a nazwa postrzelaj jest inną nazwą.

Czy mogę mieć z tego powodu duże problemy czy raczej nic sobie z tego nie robić? Pozdrawiam.

Nic nie mogą Wam zrobić, zresztą nazwa wcale nie jest aż tak podobna. Prawdopodobnie znowu ktoś się bawi i boi się konkurencji. Nic się nie przejmuj, masz prawo wybrać sobie domenę, jaką chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nawet jakby ich nazwa miała powiedzmy 20 znaków i Twoja różniła by się tylko jednym to mogą Ci naskoczyć jeżeli nie mają zarejestrowanego znaku towarowego ;)

Po drugie słowo "strzelać" jest pospolitym czasownikiem i nikt nie ma prawa zakazywać posługiwania się w handlu jego mutacjami.

Krótko mówiąc: olej gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej gości... Mogą Ci naskoczyć... Zobacz sobie domeny z "wrzuta".

Prawie wszystkie już zajęte... Taki ogromny serwis a nic sobie z tego nie robi...

Niech zgłoszą sprawę do sądu jak są tacy cwani - moim zdaniem masz wygrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

zrobiłem lekką głupotę bo odpisałem iż nazwa będzie zmieniona, ale porozmawiam z Adamem którego są dane na postrzelaj. Mam go na gg od 3 lat, myślę że się dziś dowiem kogo to postrzelaj w koncu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×