Skocz do zawartości
eXoduse

[wirtualny] Stabilny hosting pod niewielkie forum dyskusyjne

Polecane posty

Szukam stosunkowo taniego, a przede wszystkim stabilnego hostingu pod niewielkie forum dyskusyjne (skrypt MyBB). Nic poza forum na owym hostingu nie będę robił, także dużo miejsca nie potrzebuje – myślę, że 500mb i tak byłoby sporym zapasem. Jeżeli chodzi o transfer to na początek myślę, że 10gb/m-c byłoby sporym zapasem pod ewentualny rozwój forum. Wymagań dodatkowych nie mam – chce bez problemu móc przypisać domenę .net do swojej strony i ewentualnie jakąś skromną pocztę dla siebie uruchomić. Jednym słowem nic szczególnego, co jest chyba wszędzie. Zależy mi abym u danego hostingodawcy nie musiał opłacać z góry na rok hostingu, tylko np. na jakieś 6 miesięcy. Nie chciałbym na ten hosting poświęcić więcej jak 70zł w skali 6 miesięcy, jeżeli jednak niebardzo będzie się coś dało zrobić z takim budżetem to wydać maksymalnie mogę powiedzmy 120zł.

 

Z tego co na własną rękę się rozglądałem znalazłem następujące oferty:

- CJC.PL (Pakiet: Professional PL)

- hekko.pl (Pakiet: EasyPack+)

- VIPserv.org (Pakiet: VIP2008)

 

 

 

Ewentualnie jestem otwarty na inne propozycje, jeżeli to co sam znalazłem nie jest najlepsze w tej kwocie. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą hostingową.

Hosting już od 29 zł za rok który ma 600 mb pojemności i 4 GB miesięcznego transferu ruchu z i do sieci / 5 kont email / 10 baz mysql / 2 ftp i nielimitowaną ilość zaparkowanych domen /.

Pakiety zawierają wspólne parametry takie jak:

Domena PL GRATIS (przy zakupie konta na rok) *

Zend Engine v2.2.0 *

ionCube Loader v3 *

Direct Admin PL *

AutoResponders *

Secure Socket Layer(ssl) *

PHP 4, 5 *

MySql 5 *

Filtry antyspamowe *

Cron Jobs *

Statystyki *

Strony błędów *

Obsługa FrontPage *

Funkcja Catch-All *

Wiad. urlopowe *

Aliasy pocztowe *

Mail Exchange *

Katalogi na hasło *

Menedżer plików *

Logi serwera *

Kopia zapasowa co 24 h *

Biblioteka CURL *

Własne filtry *

Poczta przez www *

phpMyAdmin PL *

Obsługa htaccess *

Bezpłatna pomoc *

 

Serwis oferujący serwery www, wykonywanie stron, domeny, serwery dedykowane oraz serwerami VPS Active Hosting Global Sun World został stworzony właśnie dla osób takich jak Ty.

Postanowiliśmy wejść na Polski rynek usług www, ftp żeby wypełnić lukę, która pojawiła się z postanowieniem wielkich firm, które "słono" sobie liczą a nie zawsze zaspokajają klienta np. za małym transferem ruchu danych. My ją uzupełniamy proponując Państwu tanie i dobre konta co możecie sami stwierdzić po odwiedzeniu działu Oferta. Nasza siedziba mieści się w Jeleniej Górze, jednakże sprzedaż jest prowadzona wyłącznie za pośrednictwem internetu.

 

Pozdrawiam Damian Miodek

Active Hosting Global Sun World

NIP: 611-225-84-80PL REGON: 020673893

Ul. Bydgoska 1

58-500 Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 120zł/rok w neteasy.pl masz pakiet 3GB/30GB. Płatności miesięczne, kwartalne, półroczne i roczne. Szybkie serwery w UK, szybka i profesjonalna pomoc. Uptime mojej maszyny to "168 Days, 23 Hours and 49 Minutes" -_-

 

Dla przykładu forum mobilethemes.pl działa w neteasy.pl i jak widać śmiga, że aż miło popatrzyć.

 

Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi ofertami co sam wyszperałem? Bo widzę, że każdy swoje chwali i chyba raczej nic konkretnego z tego nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj jakie są opinie na temat firm, które podałeś i zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że o CJC.pl i VIPserv.org jest bardzo mało wypowiedzi stąd właśnie ten temat. Czytając opinie w różnych tematach wyłoniłem właśnie te trzy firmy i teraz liczyłem na to, że ktoś testował ich usługi i powie jak to jest faktycznie, gdzie lepiej, a gdzie gorzej. Nie może być wszędzie jednakowo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinie to też nie wszystko. Zapraszam również do przetestowania konta u nas jak i u wymienionej konkurencji. Jeśli będziesz miał pytania lub wątpliwości chętnie na nie odpowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam Ci cjc.pl. Mała liczba opinii, tylko dobrze świadczy o firmie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×