Skocz do zawartości
McSlaves

Poszukuje sponsora do gry.

Polecane posty

Witam,

Piszę tutaj, ponieważ poszukuję sponsora do gry. Grą jest kultowa mmorpg Tibia. Oczywiście tutaj chodzi o prywatny serwer OTS. Ja dobrze sobie zdaję sprawe z tego, że dla większości osobników na tym forum jest to noobska gra, ale my w nią nie gramy, tylko stawiamy serwery, aby mogli inni grać.

 

Aktualnie mamy sponsora, ale niestety nie spełnia naszych "wymagań", ponieważ nie ma go często na gg, nie odbiera telefonów i w ogóle. Gra potrafi zarobić ok 1200-1400 zł z SMS Shopu (trzeba mieć konto w dotpayu i oczywiście rozliczać się z pitu). Teraz sobie każdy z was zada pytanie, dlaczego my sobie sami nie zafundujemy itd. Otóż, nie mamy 18 lat, nie mamy konta w dotpayu, a co najważniejsze nie mamy NIPu, aby się rozliczać. Dla zainteresowanych, pokaże aktualny screen z dotpaya. (screen jest z innego otsa, którego ja prowadziłem, ale upadł)

Co potrzebujemy?

Serwer Dedykowany wraz z Windowsem XP, 2003 WebEdition

 

My jako ekipa, mamy przygotowane wszystko, czyli:

Silnik: TFS 0.3

Mape: Własna od 0 robiona

Nowe questy, nowe itemy.

 

Poprostu, zainstalować potrzebne kompenety czyli Xampp oraz zabezpieczyć dedyka i można uruchamiać serwer.

 

Liczymy na to, że znajdzie się ktoś, co zostanie sponsorem.

 

Pozdrawiam.

 

P.S Bardzo proszę o nie usuwanie tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słowo współpraca rozumiem tak:

Mamy powiedzmy 1400 zł.

Więc;

1400 zł minus podatek (19% - osoby fizyczne, 22% firmy) minus koszt dedyka = kwota, którą dzielimy na pół.

Połowa dla sponsora, Połowa dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopak dokonuje istnej selekcji ludzi którzy oferują mu pomoc, osoba niepoważna i niekulturalna.

 

@ McSlaves zakładasz 2 temat w ciągu kilku dni, KOSZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ LucasPL, to ty postawiłeś warunek, że mam dać od do 15:00. Dałem odpowiedź, więc o co chodzi ?

PROSZĘ O DELETE TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×