Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
McSlaves

Poszukuje sponsora do Gry.

Polecane posty

Witam,

Piszę tutaj, ponieważ poszukuję sponsora do gry. Grą jest kultowa mmorpg Tibia. Oczywiście tutaj chodzi o prywatny serwer OTS. Ja dobrze sobie zdaję sprawe z tego, że dla większości osobników na tym forum jest to noobska gra, ale my w nią nie gramy, tylko stawiamy serwery, aby mogli inni grać.

 

Aktualnie mamy sponsora, ale niestety nie spełnia naszych "wymagań", ponieważ nie ma go często na gg, nie odbiera telefonów i w ogóle. Gra potrafi zarobić ok 1200-1400 zł z SMS Shopu (trzeba mieć konto w dotpayu i oczywiście rozliczać się z pitu). Dla zainteresowanych, pokaże aktualny screen z dotpaya.

Co potrzebujemy?

Serwer Kimsufi 3XL albo 4XL wraz z Windowsem 2003 Web Edition.

 

My jako ekipa, mamy przygotowane wszystko, czyli:

Silnik: TFS 0.3

Mape: Własna od 0 robiona

Nowe questy, nowe itemy.

 

Poprostu, zainstalować potrzebne kompenety czyli Xampp oraz zabezpieczyć dedyka i można uruchamiać serwer.

 

Liczymy na to, że znajdzie się ktoś, co zostanie sponsorem.

 

Pozdrawiam.

 

P.S Jeżeli w złym temacie napisałem, proszę przenieść go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to bym sie wtracal, lecz nierozumiem gra potrafi zarobic 1200 - 1400 zl w skali miesiaca, roku wieku ? jesli miesiac to czemu po prostu raz nie wylozyc kasy i nie zbierac samemu reszty ?

Raz wykladmy 400 - 600 zl a drugie tyle leci nam do kieszeni oo i cala bajka o sponosoring ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest ból ;/

Jednym z wymogów dotpay, jest mieć 18 lat oraz pracować. Ja mam 16 lat i nie pracuję, więc nie mogę mieć tam konta.

 

@Verde

W ciągu miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McSlaves napisz do mnie na PW to ci moze pomoge, cos wiem na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice to olewają. Mówią, że nie wiedzą jak się potem z tego rozliczyć itd;/

 

dziwne... przy taikch dochodach miesiecznych jak podales mozna isc sobie do ksiegowej i zrobi to za rodzicow jak nie potrafia sie rozliczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Przepraszam. Źle przeczytałem.

Myślę, że już po czasie 1 miesiąca, jak gre wypromujemy i będzie grało ok 50-100 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim zainteresowanym.

Jednak, jeżeli jest ktoś jeszcze chętny do współpracy, zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×