Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Edart

Z: [opinie] Hitme.net.pl

Polecane posty

. Pewnie jeszcze abonament normalnie leci, a moje strony są off.

 

no i miliony $$ strat zapomniałeś dopisać,

ciekawy jestem czy tak wszyscy po rekompensaty lecą i straty liczą jak mają awarię neta albo prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,

biliony dolarów Zimbabwe.

 

Może dla Ciebie nie jest dużo 40$/dzień + wyindeksowania podstron z G. Czas jednak skończyć z zaufaniem dla polskich hostingów.

1 dzień może leżeć, ale nie przez kolejne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh żałosne

pierwsza awaria od dłuższego czasu i już takie opinie :P

to idz i płać więcej , wtedy wymagaj dostępności non stop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dla Ciebie nie jest dużo 40$/dzień + wyindeksowania podstron z G. Czas jednak skończyć z zaufaniem dla polskich hostingów.

1 dzień może leżeć, ale nie przez kolejne dni.

 

Czy do ludzi nie dociera, że usługi za 20zł/mc i 200zł/mc, pomimo takich samych głównych parametrów (quota/traffic) się czymś siłą rzeczy muszą różnić? Chociażby właśnie taką kryzysową bezawaryjnością.

 

 

A hitme się niestety nie popisało... już parę dni temu było tu info o padzie tej maszyny... i żadnych wniosków z tego? Poza tym mają warunki na awaryjne zrekonstruowanie tego w Polsce (chociażby kreująć vpsa, wgrywając na niego ostatni backup i zmieniając wpisy A nameserverów). Co w ostatecznym rachunku dla klientów było by chyba korzystniejsze (no... ale trzeba mieć te backupy gdzieś na zewnątrz(?) ), bo dane nie-świeże sprzed jednego dnia były by lepsze chyba od dwudniowego placeholdera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama zmiana rekordów A może zająć sporo czasu... ja od wczoraj zmieniam dla kilku domen i w zależności od rejestratora i kaprysów routerów jedne są już na maszynie, a inne nie :P

 

Może dla Ciebie nie jest dużo 40$/dzień + wyindeksowania podstron z G.
Google nie wyindeksuje stron od razu po 2 dnia ;) a nawet jeśli to nie 100%, tylko 1%, co jest wręcz nie zauważalne, bo takie wahania google są w normie.

Skoro zarabiasz $40/dzień to kup sobie serwer dedykowany w firmie, która gwarantuje 100% SLA.

 

Downtime do 48h nie jest czymś na tyle poważnym, aby od razu wieszać psy na kimś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,

biliony dolarów Zimbabwe.

 

Może dla Ciebie nie jest dużo 40$/dzień + wyindeksowania podstron z G. Czas jednak skończyć z zaufaniem dla polskich hostingów.

1 dzień może leżeć, ale nie przez kolejne dni.

 

oczywiście "czas skończyć z zaufaniem do polskich hostingów",

... zwłaszcza że leży serwer we Francji ;) i to raczej Francuzi z nim "walczą".

 

a tak poważnie to takie sytuacje są wysoce stresowe dla każdej ze stron

i wydaje mi się że każdy próbuje znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, czy Ty

wybierając usługodawcę hostingowego, czy Hitme - także wybierając usługodawcę.

Skoro znasz firmę w której nigdy nie było żadnej awarii i dostaniesz gwarancje że nigdy nie będzie,

a Twoje site w google jest takie bezcenne to po co hostujesz się w Hitme ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,

biliony dolarów Zimbabwe.

 

Może dla Ciebie nie jest dużo 40$/dzień + wyindeksowania podstron z G.

 

 

H@H@@...

ja przy mniejszych zarobkach.. siedzę na własnym vps'ie /dedyku... ew. jak miałbym takie zarobki jak ty (a nie jestem pewien do tego...) to nie siedziałbym na pewno w hitme (bez obrazy nie chodzi tutaj o to, że jesteście kiepscy czy coś ;>) tylko raczej w stronę: iq.pl, kei.pl, nq.pl, ogicom.pl, dhosting.pl (choć uważam, że jakość usług DH mocno spadła z tego co było na początku, ale to jest moja własna opinia ;))

 

Także płacisz i wymagasz to co masz w umowie/regulaminie... Pada coś? Hoster zapewnia raczej jakąś rekompesate za dłuższy downtime niż mamy w regulaminie (który ty pewnie nie czytałeś, a go zaakceptowałeś)

 

 

Czas jednak skończyć z zaufaniem dla polskich hostingów.

1 dzień może leżeć, ale nie przez kolejne dni.

 

 

Uważaj żeby nie trafiła kosa na kamień... kilka przypadków znam (i nie tylko potwierdzone na własnych przeżyciach), że 'MY' Polacy troszkę jesteśmy gorzej traktowani niż klient z tego samego kraju gdzie jest Firma... no ale to tylko taka mała moja uwaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba chciał napisać 0.40$ ;)

 

Boli, że Twoja tematyka pif paf tyle zarabia?

 

Google nie wyindeksuje stron od razu po 2 dnia biggrin.gif a nawet jeśli to nie 100%, tylko 1%, co jest wręcz nie zauważalne, bo takie wahania google są w normie.

Zainteresuj się spamami jak szybko wchodzą do indeksu, równocześnie tak samo szybko wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aniolek681 masz iq.pl, kei.pl, nq.pl i Twój problem z głowy i swoje dolary tam wydawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HitMe.pl po ponad 24h awarii wstało... brawo!

Dodatkowo backup, który został wgrany został zrobiony przed nowym rokiem (!!!) - gratulację...

FTP nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha to dla tego nie ma mojego konta ;)

 

Świetnie.... Być może to tymczasowe rozwiązanie?

 

 

aha dodam, że nie odbierają już słuchawek. Jest tylko informacja (Iwona) o awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy my wysłaliśmy informacje że skończyliśmy jakiekolwiek prace ?

Jeszcze nie.

 

Będziemy się kontaktowali z klientami bezpośrednio po zakończeniu prac. Prosimy o cierpliwość. Proszę nie offtopować w tym temacie, moderatora proszę o wyczyszczenie tematu.

 

@Hamurabii - Jest 00:34, albo odbieramy telefony i powtarzamy jak mantrę to samo, albo naprawimy. Wybraliśmy opcję nr 2. Jest noc - stąd taki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×