Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

Z góry przepraszam, jeśli zły dział wybrałem. Chciałbym się zapytać czy ktoś wie coś na temat frimy Exportal. Planowałem zamówić u nich VPSa, dlatego wysłałem zapytanie mailowe, później dzwoniłem. Mojego telefonu nikt nie odebrał a na maila, mimo upływu ponad tygodnia nie dostałem odpowiedzi. Dziś próbowałem dzwonić ponownie - bez skutku. W sobotę zapomówiłem upragnionego VPSa i poza automatem nie dostałem odpowiedzi. Na czym polega różnica między exportal.pl a dediserv.pl Z tej drugiej strony też nie dostałem żadnej odpowiedzi (formularz zamówienia ma nawet błąd js).

 

A może ktoś z tu obecnych mógłby mi polecić coś podobnych parametrów (kilkaset giga transferu na m-c, 25gb miejsca w górę). W grę wchodzi niezaduża oferta (na początek będę utrzymywał tylko swoich kilku klientów) w Polsce, ponieważ mogę wystawiać faktury tylko w PLN. Patrzyłem np. na host1.eu, warto?

 

 

 

Z góry dziękuję za poświęcenie mi czasu ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3270148610_08af6aa096_o.png

WOW to mnie rozwaliło na ich stronie ;)

 

mnie też :) (a od kogo się o tym dowiedziałeś BOSS? ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś z tu obecnych mógłby mi polecić coś podobnych parametrów (kilkaset giga transferu na m-c, 25gb miejsca w górę). W grę wchodzi niezaduża oferta (na początek będę utrzymywał tylko swoich kilku klientów) w Polsce, ponieważ mogę wystawiać faktury tylko w PLN. Patrzyłem np. na host1.eu, warto?

Pozdrawiam

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą budgetową - http://www.budgetvps.pl. Obecnie mamy przedłużoną do 13/02/2009 promocję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

exportal czy też dediserv ma jedną ale za to bardzo ważną zaletę:

REAKCJA W RAZIE PROBLEMÓW NIEMAL NATYCHMIASTOWA

Dino i Marcin = reagują błyskawicznie.

Mam 2 serwery od 3 miesięcy i awarii jak na razie zero.

Polecam, a jeżeli nie potrzebujesz całego dedyka to zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exportal czy też dediserv ma jedną ale za to bardzo ważną zaletę:

REAKCJA W RAZIE PROBLEMÓW NIEMAL NATYCHMIASTOWA

Dino i Marcin = reagują błyskawicznie.

 

Dokładnie. Jeden z najszybszych supportów, jakie znam. Wszystko załatwiane jest błyskawicznie.

W sumie już ponad dwa lata tam jestem i nie mogę im niczego zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

@marekxbx zastanawiałem się nad waszą ofertą, jednak potrzebuję więcej transferu

 

Jeśli chodzi o kontakt z exportal.pl, to też czytałem na forum same dobre opinie, jednak od dwóch tygodni nie dostałem odpowiedzi na maile, nikt nie odbierał moich telefonów, a wysłanego ponad tydzień temu zamówienia też nikt nie realizował. Może mam pecha ;)

 

Ostatecznie zdecydowałem się na host1.eu, w weekend kilkanaście razy dzwoniłem z pytaniami do supportu. Pan był bardzo pomocny, czasem sam dzwonił spytać czy wszystko chodzi ok, jeśli miałem z czymś problem. Na razie jestem zadowolony ;)

 

 

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×