Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Dział Serwery Gier zostaje usunięty

Polecane posty

Na PW się zgłaszacie, info dostaniecie jak ruszy wszystko ;) więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że to głupota usuwać ten dział ..

idąc takim tokiem rozumowania , teraz pojawia się dużo offtopu w Opiniach .. to też usuniecie ten dział ?

 

i żeby nie było, nie interesują mnie serwery gier i w zasadzie nigdy nawet nie zaglądałem do tego subforum ..

 

chodzi jednak o samo podejście, moim zdaniem powinniśmy dążyć do ciekawych dyskusji na forum, ograniczania offu i ogólnemu porządkowi poprzez zwracanie uwagi innym użytkownikom, akcje moderatorskie itp. .. a usunięcie całego działu to po prostu ograniczanie się i zamykanie pewnej drogi. to nie jest sposób na wyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Na PW się zgłaszacie, info dostaniecie jak ruszy wszystko ;) więc spokojnie ;)

 

wysłałem PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
a ja myślę że to głupota usuwać ten dział ..

idąc takim tokiem rozumowania , teraz pojawia się dużo offtopu w Opiniach .. to też usuniecie ten dział ?

 

i żeby nie było, nie interesują mnie serwery gier i w zasadzie nigdy nawet nie zaglądałem do tego subforum ..

 

chodzi jednak o samo podejście, moim zdaniem powinniśmy dążyć do ciekawych dyskusji na forum, ograniczania offu i ogólnemu porządkowi poprzez zwracanie uwagi innym użytkownikom, akcje moderatorskie itp. .. a usunięcie całego działu to po prostu ograniczanie się i zamykanie pewnej drogi. to nie jest sposób na wyższy poziom.

 

 

Według nas jest to właśnie sposób, czy mieliśmy rację okaże się niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim tempie powstanie 2 takie forum jak to i będzie konkurencja ;) )

 

Też mi się tak wydaję, tam na pewno dużo osób będzie zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c0m4r
@traq

 

Odpuść sobie z gameadmin.pl bo jak by się rozwineło bardziej to istna reklama nie uznająca innych firm wiesz czego na zasadzie cscenter.pl i GP

Gameadmin.pl należy do mnie. Masz całkowitą rację. Reklama Pukawki została umieszczona, ponieważ Open Makers użycza mi hostingu. Reklama albo zniknie albo postaram się przenieść na inny hosting, ponieważ nie chcę faworyzować żadnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gameadmin.pl jest niczym w porównianiu cscenter.pl i ich reklamy GP ci to dopiero tam są niemożliwi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traq

Zwrócę tylko uwagę na reklamę na tym forum nazwa.pl i wdc (po prawej).

Czy w takim wypadku konkurencja powinna się "obrazić" uznać to forum za tubę reklamową konkretnej firmy ?

 

ps. Sorry za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może źle to ująłem takie reklamy przyjmuje jako oczywiste forum musi się z czegoś utrzymywać . Chodziło mi o mentalność postów i fanatyzm tych ludzi na tych forach. Coś co nie pozwala być neutralnemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traq

Może źle się przyglądałem, ale nie znalazłem tego na gameadmin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c0m4r
Może źle to ująłem takie reklamy przyjmuje jako oczywiste forum musi się z czegoś utrzymywać . Chodziło mi o mentalność postów i fanatyzm tych ludzi na tych forach. Coś co nie pozwala być neutralnemu

Na Gameadmin.pl czegoś takiego nie uświadczysz.

Po namyśle i rozsądnych argumentach Michała - reklama zostaje.

 

Przepraszam za offtopic.

Myślę, że temat można zamknąć/usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za offtopic.

Myślę, że temat można zamknąć/usunąć.

 

Przyszedłeś 'w gości' do tego tematu ze swoim i chcesz go zamykać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętni to:

 

Malitek, traq, fuqet, Malas, RuFiK, Rolandzik, MiSi3kK, kisiek, sch, Lnx + ja i Lucas ;)

 

Razem 12 osób, więc na start idealnie, startujemy na MyBB z ew. późniejszą konwersją na vB. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c0m4r
Przyszedłeś 'w gości' do tego tematu ze swoim i chcesz go zamykać? ;)

A jak. Pełen bezczel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@traq

 

Odpuść sobie z gameadmin.pl bo jak by się rozwineło bardziej to istna reklama nie uznająca innych firm wiesz czego na zasadzie cscenter.pl i GP

 

To, że GP ma banner w każdym temacie, na stronie głównej to oczywistość, w zamian za sponsoring. Nie uznająca innych firm? Czy ja kasuje jakieś oferty innych firm? Nie! Tylko krzaków. Każdy ma prawo do swojej wypowiedzi i w przypadku gdy ktoś poleci "g2p" nie usuwam tego.

 

Żeby dużo ludzi polecało firmę trzeba sobie na to zapracować, a serwerami z livenetu tego nie uzyskasz, wręcz odwrotnie.

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co młody najbardziej mi się nie podobają wypowiedzi tamtejszych moderatorów jeden jest nawet tu użytkownikiem. Nie był moim klientem a ostro się wypowiada na ten temat. Był downtime 4 h a ten pisał jak by o paru dniach. Ale nie chce już drążyć tematu i zacząć się poniżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 osoba - .pixel

 

W sumie to chyba Matt się jeszcze zgłosił :)

 

Prawdopodobnie jutro dam znać co i jak ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętni to:

 

Malitek, traq, fuqet, Malas, RuFiK, Rolandzik, MiSi3kK, kisiek, sch, Lnx + ja i Lucas :)

 

Razem 12 osób, więc na start idealnie, startujemy na MyBB z ew. późniejszą konwersją na vB. :)

 

MyBB wg. mnie najlepszy wybór wśród otwartych skryptów :) Chętnie pomogę jeśli chodzi o grafikę etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto tam rządzi niech się do mnie odezwie to użyczę vb + vbseo + vbwiki na ten projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę maszynę jak coś na to postawić ... jeśli będzie godne naprawdę to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting mam zapewniony u siebie w firmie, więc żadnych działań z zewnątrz oprócz pracy przy organizacji forum (propozycje działów, układu forum, nowy team itp) raczej nie będziemy potrzebować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×