Skocz do zawartości
pudens

Gdzie najlepiej trzymać domenę dla Aplikacji Google?

Polecane posty

Cześć!

 

Jeśli chciałbym skorzystać z Aplikacji Google pod swoją domeną, to gdzie najlepiej trzymać domenę? Gdzie będę miał największe możliwości jej konfiguracji i zmian pozwalających prawidłowo działać jej pod podpięciu jej pod Aplikacje Google?

 

Z góry dzięki za informacje!

Pudens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freedns.sgh.waw.pl

 

Dzięki za informacje. I tak chciałbym przetransferować domenę i chciałbym od razu do kogoś, gdzie nie byłoby problemów z Google Apps. Czy ktoś ma jeszcze jakąś propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wiele osób tutaj obecnych nie lubi www.az.pl (ja też nie przepadam za ich supportem, ale tak to wszystko działa) :D

Jednak jako że trzymam tam większość swoich domen, mogę polecić dostępną tam opcje indywidualnych wpisów DNSowych,

która myślę że w pełni wystarczyła by Ci do wpięcia domeny w aplikacje Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ovh.pl też można dobrze ustawić - wiem bo mam.

 

Ach, rozumiem, że nie muszę kupować wirtualnego serwera, wystarczy abym miał możliwość zmian w konfiguracji DNSów? Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje. I tak chciałbym przetransferować domenę i chciałbym od razu do kogoś, gdzie nie byłoby problemów z Google Apps. Czy ktoś ma jeszcze jakąś propozycję?

Jeżeli chodzi o freedns.sgh.waw.pl to tam nie przetransferujesz. To jest tylko usługa udostępniająca dns. Bynajmniej tak po Twoim poście zrozumiałem, że odebrałeś ten serwis jako rejestratora domen :D jeżeli nie to luz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o freedns.sgh.waw.pl to tam nie przetransferujesz. To jest tylko usługa udostępniająca dns. Bynajmniej tak po Twoim poście zrozumiałem, że odebrałeś ten serwis jako rejestratora domen ;) jeżeli nie to luz;]

 

Jeszcze raz dzięki za informacje, szczególnie za artykuł BlueMana do przeczytania. :P Jeśli chodzi o freedns.sgh.waw.pl to wiem, wiem, że tam nie przetransferuję domeny. Wolałbym mieć wszystkie opcje u rejestratora dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczta Google dla domen w wersji darmowej ma już restrykcyjne limity kont to raz, dwa że ma uboższą funkcjonalność niż Gmail. Co prawda Labsy już są ale z resztą nadal w tyle :/

 

Ja ostatnio przechodzę z Google dla domen na Windows Live dla domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×