Skocz do zawartości
ahes

Utajniony sponsoring: hosting, a konkurs mBanku.

Polecane posty

Witam,

 

Bardzo luźny temat. Kilka dni temu wpadł i do głowy pewien szalony pomysł zarysowany w temacie. Aby dużo nie pisać podaję dwa linkusie:

Jeśli masz ochotę przyłączyć się do akcji to zapraszam.

Temat proszę potraktować na luzaku.

Nie mam ochoty zostać zmieszany z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, znajdą się więksi i lepiej zorganizowani od Ciebie.

 

I pomyśleć, że z takim credo zdołałeś założyć działalność usługową ;)

Myśl pozytywnie! Bo może się okazać, że to ty jesteś tym większym i lepiej zorganizowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działalność usługowa polega na konsekwentnym budowaniu czegoś, a nie huuuuraaa lecimy "na pałę" po samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działalność usługowa polega na konsekwentnym budowaniu czegoś, a nie huuuuraaa lecimy "na pałę" po samochód.

Przecież sam pisałeś o organizacji. Więc jak na pałę ;)

 

Poza tym akcja mbankowa to nie działalność usługowa, więc nie ma sensu niczego konsekwentnie budować. Chodzi o realizację szalonego pomysłu, jak np. million dollar home page. Nie ma oczywiście co porównywać skali obu akcji, ale dla mnie to było mistrzostwo świata i zwycięstwo ery Internetu nad sztampowym myśleniem.

 

Wg mnie za dużo rzeczy negujesz z miejsca. Trochę optymizmu.

W najgorszym wypadku wygramy aparat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krokodyl co Ty się tak wszystkich czepiasz ? ;) boisz się konkurencji ? ona i tak pewnie nadejdzie więc wyluzuj. Życzę powodzenia ;)

 

 

To jest dojść śmieszne:

 

 

Pytanie

Kto będzie jeździł samochodem?

Odpowiedź

Nikt z nas. Samochód zostanie sprzedany, a za zarobione pieniądze zostaną zakupione serwery dla projektu Rootnode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies widzialem podobny pomysl na forum jakism wielotematycznym tez ludzie maja sie rejestrowac podawac kod i kasa ma isc na poreperowanei forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ahes, w takim razie czekam na Twoje zdjęcie w samochodzie

@nvu, jakiej konkurencji? mbanku? producenta alfa romeo czy może rootnode? nikt akurat nie jest dla mnie bezpośrednią konkurencją

 

A czepiam się bo fascynuje mnie jak ludzie naiwnie idą po sznurku mbanku. Prawda jest taka, że mbankowi chodzi właśnie o takie akcje, więc na pewno będzie chciał ze swoją promocją dotrzeć także do innych, jak to się teraz modnie nazywa, społeczności.

Zapewniam was, że w internecie funkcjonują większe społeczności niż rootnode.

 

edit: założę się również, że niedługo pojawią się (jeżeli jeszcze to nie nastąpiło) łańcuszki w stylu:

Jadzia ma ostrą niewydolność nerek. Możesz jej pomóc biorąc udział w promocji mBanku (szczegółowy opis, wraz ze stosownymi numerami) To nic nie kosztuje i jest całkowicie legalne. Jeżeli nie dasz rady pomóc prześlij tę wiadomość dalej. bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czepiam się bo fascynuje mnie jak ludzie naiwnie idą po sznurku mbanku. Prawda jest taka, że mbankowi chodzi właśnie o takie akcje.

 

Ale to jest rewelacyjny bank! Mam konto od roku 2004 i jestem baaardzo zadowolony.

Im więcej osób będzie miało konto w mBanku tym lepiej, ponieważ to oznacza darmowe i natychmiastowe przelewy bez oczekiwania na zaksięgowanie w następnym dniu roboczym.

 

Jeśli coś jest dobre, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego, że do dobry bank nie neguję.

Ale powiedz mi: gdyby nie dawali samochodu również polecałbyś ich z takim zapałem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego, że do dobry bank nie neguję.

Ale powiedz mi: gdyby nie dawali samochodu również polecałbyś ich z takim zapałem? :)

 

Już to widzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego, że do dobry bank nie neguję.

Ale powiedz mi: gdyby nie dawali samochodu również polecałbyś ich z takim zapałem? :)

 

Chyba celem akcji nie jest polecanie banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba celem akcji nie jest polecanie banku...

 

Oczywiście, że nie. Krokodyl zasiał FUDa i teraz wszyscy w to próbują uwierzyć.

Celem akcji jest zgarnięcie samochodu i przerobienie go na serwery :)

Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie. Krokodyl zasiał FUDa i teraz wszyscy w to próbują uwierzyć.

Celem akcji jest zgarnięcie samochodu i przerobienie go na serwery :)

Ot co.

 

Uwierz, że z tą "społecznościa" 1000 osób nic nie zdziałasz. W każdym bądź razie - życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba celem akcji nie jest polecanie banku...

 

http://polecambank.pl/

Dla rootnode może polecanie nie jest celem akcji, ale dla banku jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałbym samochód... a nie jakąś durną elektronikę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Ja tam wolałbym samochód... a nie jakąś durną elektronikę :-))

popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udaj sie na nasza klase, fotke pudelka, itd na pewno bedzie wieksze zrozumienie dla twojego pomyslu ;) jak oczarujesz kopaczy, to ci moze nawet to wykopia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie panowie, skąd u was taki straszny negatywizm? zaiste, bez obrazy, ale jeżeli w życiu codziennym jesteście równie negatywnie do wszelkich pomysłów bądź idei nastawieni, to ubolewam nad smutkiem Waszego życia.

 

Wracając jednak do topicu, sądzę że pomysł jest fajny, aczkolwiek tak jak każdy pomysł potrzebuje on odpowiedniej realizacji, bo bez tego nici z ewentualnych kokosów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie panowie, skąd u was taki straszny negatywizm? zaiste, bez obrazy, ale jeżeli w życiu codziennym jesteście równie negatywnie do wszelkich pomysłów bądź idei nastawieni, to ubolewam nad smutkiem Waszego życia.

To może się nie będziemy odzywać więcej i poczekamy na zdjęcie autora tematu we wspomnianym samochodzie?

A ja sobie wymyślę, że zostanę papieżem, jak toś wyrazi jakąś wątpliwość to zarzucę mu negatywizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może się nie będziemy odzywać więcej i poczekamy na zdjęcie autora tematu we wspomnianym samochodzie?

A ja sobie wymyślę, że zostanę papieżem, jak toś wyrazi jakąś wątpliwość to zarzucę mu negatywizm.

 

Papież, a konkurs mBank-u... ehh cóż za bezsensowne porównanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konkurs mbanku - rootnode jest w plecy i to mocno. inni już mają po prawie 40 pkt a rootnode ma nadzieje na pare pktów.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z łaski swojej nie manipuluj tym co napisałem. Nigdzie nie porównałem papieża do konkursu mbanku. Napisałem "A ja sobie wymyślę, że zostanę papieżem" (tak jak sobie wymyślił gość, że konkurs wygra...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×