Skocz do zawartości

Polecane posty

Ktoś korzystał z ich usług. Jacy są w działaniu. O tej firmie przeczytałem na innym forum, dlatego pytam z ciekawości, bo nie planuję żadnych przenosin ani nowych serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd
Czyżby PiO :huh:

 

Ciekawe w którym DC są, whois nic mi ciekawego nie powiedział.

 

Pewnie 1paket.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mam tak hosting i jest duży problem z serwerem baz danych. Dość często pada a mam wykupiony serwer klasy bussines. Wcześniej miałem serwer klasy standard.

 

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy jest możliwość odzyskania pieniędzy jeżeli dopiero co przedłużyłem płatność za serwer? Dokładnie 2 dni temu wpłaciłem im pieniądze za przedłużenie i zmianę opcji serwera. Aczkolwiek cały czas serwer baz danych się rozwala. Czy mogą na przykłąd w terminie do 14 dni roboczych odebrać im pieniądze i zrezygnować z usługi? W końcu 400zł nie chodzi piechotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum to nie BOK, jeśli masz wątpliwości skieruj zapytanie we właściwe miejsce. Poczytaj również Regulamin, który zaakceptowałeś. Tam powinna być odpowiedź na większość Twoich pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam : ) Odgrzebuje temat, aby nie robić nowego.

 

Ponawiam pytanie.. Bo tamto było z 2009 roku, a widzialem na forum na poczatku stycznia mieli awarie. Ostatnio pisalem z nimi wypytujac sie, ale mało konkretnie odpowiadają.. Tak mocno ogólnikowo, ze musze 10 pytan napisać, zeby mi dokladnie opisali ^^

 

Tak więc jak to teraz jest z ich usługami? Cene maja rewelacyjna za to co oferują.. I krótko mowiąc napawa mnie to sceptycyzmem :> Dlatego wolałem sie zarejestrować oraz napisać : )

 

Z góry dziękuje za szybkie i konstruktywne opinie dotyczące działania serwera oraz oferty, czy też ewentualnie uwag co do regulaminu.

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to i ja odgrzebie;p

 

Jakiś czas temu zdecydowałem się na ich usługi i jest świetnie:) Bałem się, że będą robić jakieś problem ponieważ wykorzystuje tam konta do odprzedaży innym klientom, a tutaj firma mi jeszcze pomaga. Helpdesk szybki i sprawny, odpowiadali na moje pytania dotyczące konfiguracji skryptów itd, a już nie raz się przekonałem, że nie jest to standardem. Inne firmy hostingowe często mnie odsyłały z moimi pytaniami do producentów oprogramowania, a tu na tyle na ile znają dany skrypt to dzielą się to wiedzą.

Do tej pory żadnych awarii nie uświadczyłem, jeśli coś nie działało to z mojej winy, jednak zaraz dało się wykryć błąd (czytaj wyżej).

Ogólnie mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie byłem zadowolony z ich usług. Serwer miał przerwy, pamiętam że korzystałem z jakis strony do monitorowania uptime i po misiącu było UpTIME 94% nic, zwinołem manatki i wjo szukac innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firmy hostingowe raczej nie schodzą poniżej 98%, bo to je zabije, więc niech kolega nie przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystam u nich z pakietu standard od września i jak na razie działa bardzo dobrze

bok dosyć szybko odpisuje, ciekawą opcją są adresy SEO IP(można przypisać różne do różnych domen)

ważną rzeczą jest miernik obciążenia procesora. serwer działa stabilnie. jak na razie nie zauważyłem żadnych przerw w działaniu

jedyną wadą jest fakt, że nie działa robienie backupów z panelu oraz jest jeden użytkownik do bazy danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×