Skocz do zawartości
b0gdan

na małe forum

Polecane posty

Potrzebuje taniego i niezawodnego (;)) hostingu pod forum studentów. Skrypt to phpbb3, ~80 użytkowników, sporadycznie nie więcej niż 20 użytkowników online. Potrzebuje ok 1-2gb miejsca na pliki, 5-6gb transferu miesięcznie. Interesuje mnie możliwość rozliczania półrocznego, w kwocie 50-60zł. Co sprawdzonego polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam do zapoznania sięz naszą ofertą.

W chwili obecnej dla użytkowników formum i nie tylko jest promocja z rabatem 50% (szczegóły w dziale oferty).

 

P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Active-Hosting.pl płatność sms za pakiet lite lite max oraz pakiet normal pozostałe pakiety mają możliwość opłaty tradycyjnej. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz do wyboru i do koloru i na prawdę praktycznie każdy będzie chciał Cię przyjąć.

 

Phpbb nie jest najgorszym rozwiązaniem wydajnościowym, zresztą forum jest bardzo małe i pewnie obciążenie będzie znikome. Czysty zysk więc ja na Twoim miejscu zajrzał bym w ostatnie promocje w dziale Oferty.

 

Pozdr

 

@Edit, Może vipower.pl ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na VIPserv.org. Możliwość opłat nie tylko poł rocznych, ale także miesięcznych + wyjdzie ci nawet o polowę taniej niż planujesz. z najtańszym pakietem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam IONIC.pl :) Bardzo dobre serwery, sam jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×